Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

12.01.2011 16:08

УСІ УМОВИ — ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ  |  Здоров'я та спорт

Напередодні Нового, 2011 року бажана, довгоочікувана подія відбулася у райцентрі — після оновлення (ремонту) відкрили спортивний зал ДЮСШ. Символічну стрічку перерізали голова райдержадміністрації, райради М.Бойчук, міський голова Я.Цуркан, майбутні зірки спорту Д.Сікорський, А.Ткач. За давнім українським звичаєм дівчата в національному вбранні гостям вручають хліб на вишитих чудовими візерунками рушничках.

 Ведуча Л.Гайдей спортсменів, гостей запросила до зали, де відбулася урочиста подія. Усі оцінили вишукані ремонти, які виконали у цьому залі. Майстри створили прекрасні умови для заняття будь-якої пори року улюбленими видами спорту.

Як зауважили у своїх виступах голова райдержадміністрації, райради М.Бойчук, міський голова Я.Цуркан, вдалося віднайти необхідні кошти, щоб відремонтувати вищезгадану споруду. Для району, міста — велична, довгоочікувана подія. Для занять спорту створили усі необхідні умови. Тому від спортсменів, тренерів очікують вагомих результатів, досягнень…

На завершення виступів присутніх щиро вітали з Новим роком, Різдвом Христовим, іншими зимовими святками, бажали сімейної злагоди, життєвих гараздів, здоров’я і достатку.

Спільні грамоти райдержадміністрації, райради отримали директор ДЮСШ М.Олійник, тренери, технічний персонал, які доклали надмірних зусиль, щоб майстерно, професійно і у найоптимальніші терміни виконати ремонтні роботи.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Ткачук з радістю говорив про цю подію. Адже у теплих, затишних приміщеннях юні заставнівчани займатимуться спортом. Щоб зал став таким гарним, чималих зусиль доклала директор ДЮСШ М.Олійник.

До розмови запросили і ветерана спорту, відомого на теренах району тренера С.Лучика, який сказав, що нинішня влада створила належні умови, щоб повернути спортивну славу Заставнівщини 70-80 років минулого століття. Для цього є усі можливості, бажання, як спортсменів так і тренерів…

У телефонному режимі найщиріші передсвяткові віншування ведучою Л.Гайдей передала директор ДЮСШ М.Олійник. Мрію щодо оновлення (ремонту) спортивного залу Марія Миколаївна виношувала упродовж багатьох років і лише напередодні 2011 року її вдалося втілити у життя.

У перервах між виступами цікаві пісні представили малята дошкільних установ №1,3 райцентру, І.Нестерюк та інші.

Опісля урочистої частини серед школярів розпочався новорічний турнір з міні-футболу.

Фотосесія

  • Джерело: Голос краю

Tеми