Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

30.04.2010 12:17

ПРИБЕРЕМО РІДНИЙ КРАЙ |  Екологія


На виконання доручення Президента України Віктора Януковича та згідно із розпорядженням Прем’єр-міністра України Михайла Азарова, з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, починаючи з цього року запроваджується проведення у квітні-травні Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

У рамках її проведення здійснювалися заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах нашої держави.

У нашому районі усім керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності  відведена ділянка роботи, яку їх колективи повинні  виконати. Найбільше працювали на прибирання придорожніх смуг та побілці дерев державні службовці (на фото), педагоги та учні шкіл. До речі, дітям (на фото) доводилося розгрібати та збирати сміття, яке накидали несвідомі дорослі. Воістину, — за гріхи дорослих несуть відповідальність діти. Але ж допоки? Невже щороку ми будемо вигрібати тонни сміття з одних і тих же місць? Можливо, варто «підключитися» відповідним контролюючим органам і службам для того, щоб врешті впіймати тих, хто нехтує гідністю та порядністю,  своїми вчинками  зневажає краян, і притягнути їх до відповідальності? Прийшов час оголосити бій таким горе-громадянам. Бо ж тільки-но завершилося прибирання, як у придорожніх смугах знову з’явилося сміття.

Об’їзд, що відбувся після завершення суботника оптимізму не додав. Голова райдержадміністрації Михайло Бойчук критично проаналізував його результати та висловив свої зауваження учасникам об’їзду: своїм заступникам, працівникам екологічної служби та санепідемстанції

Tеми