Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Заставнівський район

Новини

23.04.2010 12:24

НАВЕДЕМО ЛАД |  Екологія


Проведено рейд-перевірку населених пунктів району на виконання розпоряд­ження   РДА №14-р від 16.03.2010р. "Про проведення місячника санітарної очистки населених пунктів".

На час перевірки території села Васловівці виявлено стихійний смітник у яру вздовж потічка, який створили жителі села. Сільський стадіон на час перевірки не впорядкований.

У  Юрківцях  (вул.Каштанової) у "Панському" яру мешканцями села створили звалище побутових відходів важких розмірів.

Звертаю вашу увагу на те, що за порушення санітарного законодавства будемо застосовувати заходи адміністративного впливу у вигляді штрафу.

Згідно із розпорядженням райдержадміністрації №14-р триває місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району, який розпочався з 20 березня 2010р.

Працівники Заставнівської санстанції організували перевірку виконання цього розпорядження в селах Веренчанка, Яблунівка та місті Заставна.

У Веренчанці було почистили 26.03.2010р. прибрали канави, лісопосадки. Ліквідували звалище побутових відходів біля старого цвинтаря, магазину райспоживспілки, аптеки, магазинів приватних підприємців Хитика та Драгомаци. Територія школи і ДНЗ прибрана, впорядкована. А також впорядковані території сільської амбулаторії, будинку культури, пам'ятника загиблим під час війни.

У місті Заставна 30.03.2010р. організували "Толоку" з наведення належного санітарного стану в придорожніх канавах та лісопосадках вздовж доріг Заставна-Кадубівці, Заставна - міжбуд, Яблунівка - Звенячин.

В акції взяли участь всі організації та підприємства міста. Прибрали території, побілили дерева обабіч доріг.

  • Автор:В.МАСЛО, головний державний санітарний лікар Заставнівського району

Tеми