Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

23.08.2017 13:01

Прес-служба головного управління ДФС інформує |  Повідомлення податкової інспекції
Прес-служба головного управління ДФС інформує Понад 27,7 тисяч митних декларацій оформили на буковинській митниці
за сім місяців 2017 року
На Чернівецькій митниці ДФС за січень-липень цього року оформлено 27652 експортно-імпортних митних декларацій. У грошовому еквіваленті загальний зовнішньоторговельний обіг склав 312 млн. доларів США. Зокрема, імпортовано вантажів загальною вагою 116,6 тис.тонн вартістю 227,4 млн. доларів США, експортовано з України вантажу на суму84,6 млн. доларів США загальною вагою 161,7тис.тонн. Чернівецька митниця ДФС констатує зростання торговельного обігу у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 35,7 млн. доларів США.
Торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства з 76 країн світу.23.08.2017 09:19

Дорогі краяни!  |  Вітаємо!
Дорогі краяни! 23 серпня Україна відзначає свято, яке покликане шанувати, берегти та цінувати символіку рідної Батьківщини — День Державного Прапора України.
Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.
24 липня 1990 року на флагшток перед будівлею Київської мерії вперше був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі.
Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 року, а у серпні 2004 року Президентом України був підписаний Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.23.08.2017 09:08

Привітання з Днем народження! |  Вітаємо!
Привітання з Днем народження! Щирі вітання з нагоди Дня народження – від голови Заставнівської районної ради Сергія Капіцького, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради – депутату районної ради
Дупешку Ярославу Івановичу!
Шановний імениннику, прийміть наші щирі вітання! Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, вболівання за здоров’я мешканців нашого району надають Вам заслужений авторитет, тож бажаємо Вам, щоб доля завжди всміхалась, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги.
Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожен день приносить радість і вдоволення, успіхи і перемоги. Щастя Вам, здоров’я, добра, благополуччя та всіляких гараздів!

22.08.2017 16:40

Фіскали Буковини запрошують платників ПДВ на зустріч |  Повідомлення податкової інспекції
Фіскали Буковини запрошують платників ПДВ на зустріч За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Шпака фахівці відомства готові надати інформаційну допомогу платникам області у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Задля цього склали Графік проведення зустрічей під час яких будуть ознайомлювати бізнес - спільноту області із порядком функціонування системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (СМ КОР) та всіма законодавчими чи технічними новаціями з даного питання.22.08.2017 16:05

Прес-служба головного управління ДФС у Чернівецькій області  |  Повідомлення податкової інспекції
Прес-служба головного управління ДФС у Чернівецькій області Увага! Телефонні шахраї вдають із себе податківців та вимагають у бізнесу гроші
Про такі факти уже вдруге впродовж серпня цього року повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. У відомстві застерігають представників бізнесу бути пильними,щоб не попастися на гачок ошуканців.
Схема злочину «податкових» шахраїв стара. Вони телефонують до посадових осіб суб’єктів господарської діяльності і нібито від імені в.о. начальника відомства Віталія Шпака вимагають терміново допомогти коштами за здійснення неправомірних дій.
При цьому пропонують представникам бізнесу терміново перераховувати грошові кошти.Поспішність пояснюють перевіркою з Києва.Аферисти зі свого боку обіцяють посприяти, щоб підприємство не перевіряли і виключили з нібито існуючого списку для перевірок.


22.08.2017 11:53

Привітання з Днем народження! |  Вітаємо!
Привітання з Днем народження! Найкращі побажання з нагоди ювілейного дня народження депутату Заставнівської районної ради Гунчаку Василю Васильовичу – від голови районної ради, депутатського корпусу та виконавчого апарату ради

Шановний імениннику, приміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, людського щастя, яскравого сонця, мирного неба, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.
Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за працю. Нехай справи будуть благородними,
рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими!
Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, сяє усмішками оточуючих людей.
Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.22.08.2017 11:42

Об’єднання громад і перспективний план: від моделювання до реалізації |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Об’єднання громад і перспективний план: від моделювання до реалізації Децентралізація влади передбачає побудову ефективної системи місцевого самоврядування, зокрема створення спроможних територіальних громад, обрання відповідальних місцевих рад, формування професійних виконавчих органів, а також наділення їх достатніми повноваженнями та ресурсами. Добровільне об’єднання територіальних громад передбачається провести у відповідності до спеціального Закону і до Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Стосовно даного питання у с. Добринівці 21серпня 2017 року відбулася сесія сільської ради, на якій були присутні голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький та голова районної державної адміністрації Юрій Кітар.


16.08.2017 16:03

До уваги страхувальників! Відображення лікарняних та відпускних у звіті ЄСВ  |  Повідомлення Пенсійного фонду
До уваги страхувальників!
Відображення лікарняних та відпускних у звіті ЄСВ

Одним із питань при складанні звіту з ЄСВ залишається правильність відображення відпускних та лікарняних, отож нагадуємо “Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, що регламентується наказом Міністерства фінансів України №435 від 14.04.2015.
Суми відпускних та лікарняних найманих працівників обов’язково повинні бути відображені у звіті ЄСВ за формою «Додаток 4»


16.08.2017 15:47

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує  |  Повідомлення податкової інспекції
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує               Внесок працюючих буковинців до бюджету склав
понад 1 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб
Відтак, з вказаної суми за сім місяців поточного року бюджети місцевих громад отримали742,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, а до державного бюджету надійшло 261,6 млн. грн. Загалом, цьогорічні надходження перевищили показник минулого року на 335,2 млн. грн. - інформують у Головному управлінні ДФС Буковини.
Така результативність – це черговий приклад високої відповідальності буковинської бізнес – спільноти за дотриманням державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників.16.08.2017 15:17

Офіційна робота сьогодні – гідна пенсія завтра |  Повідомлення Пенсійного фонду
Офіційна робота сьогодні – гідна пенсія завтра Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення, адже чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а почасти й взагалі не декларують оплату їхньої праці.
Погодившись на одержання зарплати у “конверті”, більшість людей не замислюються про те, що свідомо обкрадають себе, оскільки в такому випадку роботодавець не сплачує єдиного соціального внеску, період трудової діяльності не зараховується до страхового стажу, а зарплата не враховується при обчисленні пенсії.16.08.2017 15:09

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує  |  Повідомлення податкової інспекції
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує               Бізнесу Буковини за сім місяців цього року відшкодовано 96,5 млн. грн. ПДВ
Таку суму повернуто з бюджету платникам регіону за сім місяців цього року - інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Це на 37,6 млн. грн. більше ніж за аналогічний період торік.
Позитивним є те, що 99,3 відсотки від загальної суми відшкодування перераховано грошовими коштами на рахунки суб'єктів і лишень 0,7 відсотка в рахунок майбутніх платежів.
Цього року заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 83 платники регіону – у порівнянні з 2016 роком кількість «відшкодувальників» збільшилася на 20 осіб.16.08.2017 12:40

Виплата надбавки до пенсії особам, які мають статус Почесного донора України |  Повідомлення Пенсійного фонду
Виплата надбавки до пенсії особам, які мають статус Почесного донора України Відповідно до ст. 13 Закону України „Про донорство крові та її компонентів” особи, яким надано статус Почесний донор України, мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 % від затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць.
Вказаний прожитковий мінімум згідно Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік з 01.05.2017 встановлено на рівні 1624,00 грн., з 01.12.2017 – 1700,00 грн. Виходячи з цього, розмір надбавки до пенсії складає з 01.05.2017 – 162,40 грн., з 01.12.2017 – 170,00 грн.16.08.2017 12:35

Повідомлення прес-служби Головного управління ДФС у Чернівецькій області  |  Повідомлення податкової інспекції
Повідомлення прес-служби Головного управління ДФС у Чернівецькій області               У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відзначають, цього року більшість судових позовів підтвердили правомірність застосування штрафних санкцій. Першоосновою цього позитивного процесу звичайно було якісне документування та зібрана доказова база, на якій ґрунтуються позовні вимоги. І не менш важливо, що правники фахово підходять до кожної справи, що направляється до суду. Водночас, при відстоюванні інтересів держави ми все ж таки віддаємо перевагу досудовим засобам вирішення спірних ситуацій – наголошують у фіскальному відомстві.16.08.2017 12:06

Обчислення стажу роботи в колгоспі |  Повідомлення Пенсійного фонду
Обчислення стажу роботи в колгоспі Одним з показників, від якого залежить розмір пенсійного забезпечення, є страховий стаж особи.
Відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов΄язкове державне пенсійне страхування" страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження персоніфікованого обліку – на підставі документів та у порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом.16.08.2017 11:46

Повідомлення фахівців головного управління ДФС у Чернівецькій області |  Повідомлення податкової інспекції
Повідомлення фахівців головного управління ДФС у Чернівецькій області 81,8 млн. грн. військового збору сплачено до бюджету за сім місяців 2017 року платниками податків області, - повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Темп росту надходжень, у порівнянні з 2016 роком, перевищив 137,1 відсотків ( +22,1 млн. грн.).
Сутєєво, що виконання індикативного завдання забезпечено на рівні 112,6 відсотків, додатково до держбюджету надійшло 9,1 мільйонів гривень військового збору.
У фіскальній службі нагадують, «патріотичний податок» в Україні був запроваджений у серпні 2014 року. З того часу Буковинські платники сплачують дедалі все більше коштів на підтримку армії.


Tеми