Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація
 • SiteHeart

Заставнівський район

Новини

27.06.2017 12:44

Шановна громадо!  |  Привітання
   Шановна громадо!   28 червня Україна відзначає велике державне свято — День Конституції України.
Напевно, кожен погодиться, що прийняття Основного Закону держави — це подія, значення якої в житті кожного грома¬дянина важко переоцінити.
Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю.
Прийняття Конституції закріпило правові основи Незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. Це першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства.
Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенними серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ.
Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.


З повагою,
голова Заставнівської
районної ради Сергій Капіцький27.06.2017 12:41

Відбувся робочий візит української делегації до Німеччини |  Робоча поїздка
Відбувся робочий візит української делегації до Німеччини Заставнівщина не стоїть осторонь євроінтеграційних процесів, що відбуваються у нашому суспільстві. Нещодавно, напередодні впровадження для України безвізового режиму з Європейським Союзом, голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький разом із Ржавинецьким сільським головою Віталієм Шафером з робочим візитом відвідали Німеччину. Там відбулася зустріч із головою Хайденродської районної ради Земля Гессен Фолькером Діфенбахом. При зустрічі обговорили соціально-економічні питання даного району та домовилися про подальшу співпрацю.


26.06.2017 16:16

На Буковині журналістам розповіли про переваги пенсійної реформи  |  Повідомлення Пенсійного фонду
На Буковині журналістам розповіли про переваги пенсійної реформи

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів надав коментар місцевому телеканалу щодо осучаснення пенсій та відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій.
– Останнє осучаснення пенсій проводилось у травні 2012 року. Як результат, має місце дискримінація пенсіонерів за роком виходу на пенсію – розмір пенсій за однакової кількості страхового стажу та заробітку може відрізнятися більш, ніж у 3 рази.


26.06.2017 15:20

Бізнесу Буковини відшкодовано з бюджету 65,5 мільйонів гривень податку на додану вартість  |  Повідомлення податкової інспекції
Бізнесу Буковини відшкодовано з бюджету 65,5 мільйонів гривень
податку на додану вартість
Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос, від початку року представниками бізнесу краю було заявлено бюджетне відшкодування податку на додану вартість в сумі 69,3 млн. грн. Це на 38,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2016 року.
Заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 80 суб’єктів господарювання, це на 20 платників більше ніж за аналогічний період минулого року.


26.06.2017 15:17

За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску передбачена відповідальність |  Повідомлення податкової інспекції
За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску передбачена відповідальність У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
Та нагадують, Закон України від 8 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» є основним документом, який регулює єдиний внесок.26.06.2017 11:30

Зробити сьогодні вибір на користь офіційного працевлаштування – бути впевненим у пенсійному забезпеченні в майбутньому! |  Повідомлення Пенсійного фонду
Зробити сьогодні вибір на користь офіційного працевлаштування – бути впевненим у пенсійному забезпеченні в майбутньому! Законодавчі зміни з 01.01.2017 щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати та штрафних санкцій до роботодавців, які порушують законодавство про працю, дали позитивні результати у збільшенні надходжень єдиного соціального внеску та частини єдиного соціального внеску до бюджету Пенсійного фонду України за рахунок збільшення розміру фонду оплати праці підприємств, установ та організацій Чернівецької області на 54,9%. Однак, середня заробітна плата працівників Чернівецької області залишається однією з найнижчих серед областей України.


26.06.2017 11:28

Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності |  Повідомлення Пенсійного фонду
Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності У нинішніх умовах актуальною залишається тема боротьби з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізації гарантій оплати праці та організації заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Від несплати податків та внесків із тіньових доходів країна щороку втрачає мільярди гривень доходів до державного і місцевих бюджетів, Пенсійного фонду України та інших інституцій, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного пенсійного забезпечення у майбутньому.


26.06.2017 11:24

До уваги фізичних осіб – підприємців, які віднесені до першої групи платників єдиного податку!  |  Повідомлення Пенсійного фонду
До уваги фізичних осіб – підприємців, які віднесені до першої групи платників єдиного податку!
 
Подбайте про пенсійне забезпечення сьогодні!
Для фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску, який щомісяця у 2017 році складає 704 грн. (3200 грн. *22%).26.06.2017 11:20

Колегія проаналізувала стан пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб |  Повідомлення Пенсійного фонду
Колегія проаналізувала стан пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб Про пенсійне забезпечення внутрішньо переміщених осіб йшлося на черговому засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Станом на 01.06.2017 до органів Пенсійного фонду області звернулося 1078 осіб за переведенням виплати пенсії з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.22.06.2017 11:01

Інтерв”ю начальника Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду україни в Чернівецькій області В.Стасюка для газети “Голос краю”  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Інтерв”ю начальника Заставнівського управління обслуговування громадян 
Головного управління Пенсійного фонду україни в Чернівецькій області В.Стасюка 
для газети “Голос краю”

-Вікторе Іллічу, зараз активно проходить обговорення в суспільстві пенсійної реформи анонсованої урядом. Знаємо, що Ви були учасником парламентських слухань щодо майбутньої пенсійної реформи. Отже в контексті подій, що відбулися та впрововження нашої попередньої розмови щодо того чи справедлива сьогоднішня система пенсійного забезпечення, що можете сказати?
-Так, дійсно в мене була можливість побувати на парламентських слуханнях на тему: "Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи". Відкриваючи слухання Оксана Сироїд зазначила, що оцінити державу можна по тому, скільки держава інвестує, як вона ставиться до освіти і до тих, хто вже не можуть себе забезпечувати. На сьогоднішній день Україна зіткнулася з проблемами функціонування системи пенсійного забезпечення, що зумовлені демографічними, соціальними та економічними викликами.


22.06.2017 10:00

Привітання з Днем народження! |  Вітаємо!
Привітання з Днем народження! Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат вітають з Днем народження Рудана Зіновія Зіновійовича та Максимюка Василя Івановича - депутатів Заставнівської районної ради.
Вітаючи з цим святом, зичимо Вам, шановні іменинники, аби доля Вам завжди всміхалась, міцне здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги.
Нехай кожен день приносить Вам радість та удачу, успіхи і перемогу.
Щастя Вам, здоров’я та всіляких гараздів!
22.06.2017 09:52

Шановні жителі Заставнівського району! |  Пам'ятаємо
Шановні жителі Заставнівського району! 22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли регулярна армія фашистської Німеччини здійснила вторгнення на територію України на її західному кордоні, звідки посунула на територію інших суб’єктів Радянського Союзу. Ця дата для нас наповнена трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, вона забрала життя кожного п’ятого українця. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Для українського народу війна була тотальною. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.


21.06.2017 11:34

Скликається пленарне засідання XV позачергової сесії районної ради VІI скликання!  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Скликається пленарне засідання
XV позачергової сесії районної ради VІI скликання!
Голова районної ради Сергій Капіцький підписав розпорядження «Про скликання пленарного засідання ХV позачергової сесії районної ради VІI скликання №16 від 20 червня 2017 року.
На підставі ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати 23 червня 2017 року пленарне засідання XV позачергової сесії районної ради VIІ скликання о 10-й годині в сесійній залі районної ради (м. Заставна, вул. В.Чорновола, 6).

2. На розгляд сесії винести наступне питання:

- Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

3. На сесію запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, начальників відділів районної ради, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних служб, правоохоронних органів, міського, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


14.06.2017 13:57

У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання  |  Повідомлення Пенсійного фонду
У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи». В засіданні взяли участь представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.
Від пенсійної служби Чернівецької області в слуханнях взяли участь начальник Головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів, заступник начальника Головного управління - начальник управління з координації та контролю за виплатою пенсій Василь Мельник, начальник Заставнівського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Віктор Стасюк.13.06.2017 11:53

Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Шевчуку Любомиру Дмитровичу – головному лікарю Заставнівського центру ПМСД, депутату районної ради з приводу важкого та непоправного горя, смерті батька Шевчука Дмитра Йосиповича. |  Слово на спомин
Голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття Шевчуку Любомиру Дмитровичу – головному лікарю Заставнівського центру ПМСД, депутату районної ради з приводу важкого та непоправного горя, смерті батька Шевчука Дмитра Йосиповича. Словами дуже важко загоїти на серці страшну рану від втрати найріднішої людини. Адже саме батько робить нас сильними і водночас нагадує, що ми завжди залишаємося дітьми.
В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас і Вашу родину.
Вічна пам'ять!
Tеми