Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька міська рада об'єднаної територіальної громади

Новини

23.10.2020 17:26

Завершальний етап проведення місцевих виборів |  Вибори
Завершальний етап проведення місцевих виборів Проведено повторний огляд виборчих дільниць Вижницької ОТГ, всі 13 дільниць громади добре підготовлені до місцевих виборів 2020. Запрошуємо всіх проявити активну громадську позицію та прийти віддати свій голос за кращих.


22.10.2020 15:02

Продовжується набір учнів на навчання в ліцеї на 2020/2021 навчальний рік |  Освіта
Продовжується набір учнів на навчання в ліцеї на 2020/2021 навчальний рік Відповідно до листа Державного професійно – технічного навчального закладу «Чернівецький професійний будівельний ліцей» від 12.10.2020 № 57 відділ освіти, культури, медицини і спорту Вижницької міської ради інформує про продовження набору учнів на навчання в ліцеї на 2020/2021 навчальний рік до 01 листопада 2020 року.


21.10.2020 15:38

Турнір з футболу серед дитячих команд" Золота осінь"  |  Спортивні події
Турнір з футболу серед дитячих команд" Золота осінь" За сприянням та підтримки команд міського центру ФЗН " Спорт для всіх" Вижницької міської ради в с.Іспас відбувся турнір з футболу серед дитячих команд. Змагання проводились в двох вікових групах. Переможцем в молодшій віковій групі 2010-2011р.н стали юні футболісти с.Іспас ,які у фіналі перемогли ДЮСШ м.Вижниця.У середній віковій групі 2007- 2008р.н. перемогу святкували футболісти с.Чорногузи, які у фіналі перемогли господарів змагань. Переможці та призери були нагородженні кубками та грамотами, виділені організаторами змагань. Турнір пройшов на належному організаційному рівні, з дотриманням карантиних вимог та по бажанню учасників змагань стали традиційними.

Директор міського центру ФЗН "Спорт для всіх" Олександр Таушер21.10.2020 15:02

20 жовтня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вижницької міської ради». |  Освіта
20 жовтня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників Вижницької міської ради». 20 жовтня, у приміщенні громадської приймальні ЦНАП Вижницької міської ради, відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вижницької міської ради».
У зв’язку із створенням відповідного Центру спільно із Вашківецькою міською радою (у складчину), окрім представників Вижницької міської ради, профспілкового комітету, до роботи в комісії залучений Лучак Володимир Петрович – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради (за згодою).
У відповідності до законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», Положенням про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій Вижницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням 15 сесії Вижницької міської ради VIII скликання від 07.02.2018 року № 10-15/18, на виконання рішення сесії Вижницької міської ради від 16.09.2020 №145-43/20 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вижницької міської ради», враховуючи оголошення Вижницької міської ради про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вижницької міської ради (опубліковане в місцевому друкованому ЗМІ – «Вижницькі обрії» від 25 вересня 2020 року №39 (8463) та розміщеному на сайті Вижницької міської ради, визначено переможцем конкурсного відбору – Борсука Олексія Ярославовича та рекомендовано міському голові призначити Борсука О.Я. на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вижницької міської ради» шляхом укладання строкового трудового договору з дотриманням чинного законодавства.
21.10.2020 14:44

19 жовтня відбулася щотижнева оперативна нарада керівників структурних підрозділів Вижницької міської ради  |  Інформації
19 жовтня, в кабінеті міського голови, відбулася щотижнева оперативна нарада керівників структурних підрозділів Вижницької міської ради під керівництвом міського голови Олексія Чепіля, на якій розглядалось одне з основних питань: усунення негативних наслідків паводків. На сьогоднішній день відбувається повна прочистка зливної водовідвідної каналізації та її впорядкування, завершуються роботи на мостах та дорожнього покриття в місті Вижниця, селах Іспас, Багна та Черешенька. Прохання до жителів громади: брати активну участь у вищезазначених роботах та контролювати їх якість.


21.10.2020 14:07

Готовність до проведення місцевих виборів |  Вибори
Відбулась нарада в.о.старост населених пунктів Вижницької міської територіальної громади, голови Вижницької міської територіальної виборчої комісії, міського голови з питання підготовки до місцевих виборів, а саме: по оформленню дільниць та створенню належних умов для роботи працівників виборчої комісії та виборів; створення умов для дотримання всіх карантинних обмежень, вимог протипожежної безпеки та інклюзії. Як результат, станом на сьогодні всі 13 виборчих дільниць в основному готові до проведення місцевих виборів.


20.10.2020 12:52

До відома громадян! Опалювальний сезон розпочато!  |  Інформації
До відома громадян! Опалювальний сезон розпочато!
Опалювальний сезон розпочато:
належний стан димових та вентиляційних каналів будівель забезпечить його безпечне і безперебійне проходження
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник, або ж балансоутримувач, орендар, або наймач житла.
Перевірку і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконувати спеціалізовані суб’єкти господарювання на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці поданої дозвільному органу за своїм місцезнаходженням.
Перевірка та прочищення димових і вентиляційних каналів комунально-побутових об’єктів, житлових та громадських будинків є первинна та періодична.
При газифікації житлових і громадських будинків, в яких встановлені прилади і апарати з відводом продуктів згорання у димоходи, власнику (балансоутримувачу та/або орендарю (наймачу) необхідно забезпечити первинну перевірку та прочищення димових і вентиляційних каналів, а в подальшому їх періодичну перевірку і прочищення.
Періодичній перевірці і прочищенню підлягають:
- димоходи опалювальних печей, ємкісних газових водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно, - не рідше ніж один раз на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік, - два рази на рік (навесні і восени);
- димоходи опалювально-варильних печей не рідше ніж два рази на рік: перед початком і після закінчення опалювального сезону;
- димоходи від газових проточних і ємкісних газових водонагрівачів для гарячого водопостачання, газових плит закладів громадського харчування (залежно від матеріалу) - не рідше ніж один раз на 6 місяців (цегляні, цегляні і азбестоцементні, цегляні і керамічні димоходи) і не рідше ніж один раз на рік (металеві - з товщиною стінки не менше 3 мм, азбестоцементні, керамічні та із жаростійкого бетону).
Обслуговування димоходів газового обладнання з відведенням продуктів згоряння через зовнішню стіну будинку необхідно проводити одночасно з обслуговуванням газового обладнання за документацією з експлуатації заводів-виробників.
Вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими. У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали підлягають перевірці один раз на рік.
Перевірка і прочищення димових і вентиляційних каналів комунально-побутових об’єктів, житлових та громадських будинків оформляються актом.
Один примірник акту перевірки і прочищення димових каналів передається газорозподільному підприємству.
Передбачити та попередити аварії та нещасні випадки під час використання газу в побуті, провести необхідні заходи з технічного обслуговування, ремонту газового обладнання, перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів є запорукою збереження життя та здоров’я мешканців багатоквартирних будинків, власників приватних домогосподарств.


19.10.2020 14:07

До відома жителів ОТГ! |  Інформації
До відома жителів ОТГ! За час карантину за сприяння служби зайнятості знайшли роботу понад 4100 осіб

За період дії карантину у Чернівецькій області (з 12 березня до цього часу) статус безробітного отримали 9125 громадян, що в 1,7 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Впродовж останніх місяців кількість зареєстрованих безробітних стабілізувалася. Якщо у квітні звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 2425 осіб, у травні - 2316 осіб, то у вересні їх кількість становила 861 особа.
Під час дії карантину фахівці обласної служби зайнятості не припиняють підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікований персонал. За цей час роботу знайшов 4161 громадянин.
– Найбільше безробітних вдалося працевлаштувати на підприємства переробної промисловості (30,7%), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (25,9%), освіти (9,1%), оптової та роздрібної торгівлі (8,2%). За професійними групами 35,8% працевлаштованих – робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 12,8% - робітники найпростіших професій або особи без професії, 12,6% - кваліфіковані робітники з інструментом, 10,3% - працівники сфери торгівлі та послуг, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Після відміни жорстких карантинних обмежень відбувається зростання попиту роботодавців на працівників. Так, у червні роботодавці подали центрам зайнятості інформацію про наявність 449 вакансій, у липні – 662 вакансій, у серпні – 820 вакансій, вересні – 916 вакансій.16.10.2020 17:00

1,6 млн працюючих отримали від Фонду соціального страхування України матеріальне забезпечення за підсумками трьох кварталів |  Інформації
Фонд соціального страхування України упродовж трьох кварталів 2020 року прийняв на фінансування лікарняні, допомоги по вагітності та пологах і на поховання на суму 10,7 млрд гривень. Загалом роботодавці подали заяви-розрахунки на виплату матеріального забезпечення для більш ніж 1,6 мільйона застрахованих осіб.
З них 1,5 млн працівників отримали від Фонду компенсацію втраченого заробітку за час непрацездатності внаслідок травми, хвороби, зокрема інфікування коронавірусом, догляду за хворими дітьми, а також ізоляції від COVID-19. Для понад 110 тис. жінок нараховано допомоги по вагітності та пологах, а також для 8 тисяч родин – допомоги на поховання померлих працівників.
Право на допомогу по тимчасовій непрацездатності (компенсація втраченого заробітку за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом. Підставою для призначення є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом – копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи.
Порядок отримання матеріального забезпечення від Фонду:
1. Отриманий в закладі охорони здоров’я листок непрацездатності працівник передає до уповноваженої особи на підприємстві – кадровика, табельника або бухгалтера, для заповнення зворотної сторони листка непрацездатності (визначення страхового стажу застрахованої особи та кількості днів, за які буде надаватися матеріальне забезпечення).
2. Листок непрацездатності передають на розгляд до Комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації (приймається рішення щодо надання матеріального забезпечення).
3. Бухгалтерія страхувальника розраховує суму матеріального забезпечення та оформляє заяву-розрахунок для отримання фінансування від Фонду.
4. Страхувальник подає заяву-розрахунок до Фонду, після чого здійснюється перерахування Фондом заявлених коштів на спеціальний рахунок страхувальника. Дізнатись, чи вже перераховано Фондом кошти, застраховані особи можуть у телеграм-каналі ФССУ https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_страхувальників, де щоденно оновлюється інформація про стан фінансування заяв-розрахунків.
5. Виплата роботодавцем матеріального забезпечення застрахованим особам у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.


Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
В.о.начальника відділення І.Й.Тимик16.10.2020 16:30

Ліквідація наслідків стихії |  Інформації
На реєстраційний рахунок міської ради надійшли кошти з резервного фонду України на ліквідацію подолання наслідків, спричинених паводками 22-24 червня 2020 року. Всіх в.о.старост населених пунктів Вижницької громади, працівників апарату Вижницької міської ради та підрядчиків зобов’язую активізувати роботи по виконанню ліквідації зазначених наслідків та представленню матеріалів на проплату. Результати огляду виконаних робіт показують, що добре організована робота по усуненню наслідків паводку в с.Міліве, с.Іспас Вижницької міської територіальної громади та затягується виконання роботи в інших населених пунктах громади. Прохання бути небайдужими та активно брати участь в ліквідації наслідків, спричинених паводками.


16.10.2020 15:49

Урочиста презентація книги |  Інформації
Нещодавно, в приміщенні сільського будинку народної творчості та дозвілля с.Іспас пройшла презентація книги «Іспас стежинами історії», під час якої голова громади Олексій Чепіль привітав автора – заслуженого працівника освіти Тараса Петровича Мазуряка та вручив відзнаку за проведену роботу.


16.10.2020 09:38

15 жовтня відбулось засідання 45-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради |  Інформації
15 жовтня відбулось засідання 45-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради 15 жовтня, в приміщенні КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» Вижницької міської ради відбулось засідання 45-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради, на якому розглядалось 20 питань. Серед основних: Про роботу установ культури Вижницької міської територіальної громади; Про вшанування пам’яті Миколи Василька; Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року; Про затвердження фінансового плану КНП Центр «ПМД» Вижницької міської ради на 2021 рік; Про оренду майна комунальної власності Вижницької міської ради; Про звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; Про надання дозволу на виготовлення Детальних планів територій; Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та технічних документацій із землеустрою щодо поділу (об’єднання) та інвентаризації земельних ділянок; Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), технічних документацій із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок; Про розгляд клопотання Вижницької районної ради; Про звернення до Комітету з питань телебачення та радіомовлення щодо встановлення спеціального обладнання для передачі ефірного телебачення формату Т2 на території Вижницької міської територіальної громади та ряд інших важливих питань. Депутати активно приймали участь в обговоренні питань порядку денного та інших питань, що розглядались на сесії.
15.10.2020 17:53

Проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року |  Освіта
Враховуючи лист Міністерства освіти і науки від 12.10.2020 № 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID – 19» та на виконання рішення Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою вжиття невідкладних додаткових заходів, спрямованих на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу, керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано: внести зміни до структури навчального року, необхідні для проведення осінніх канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року; забезпечити проведення дезінфекції, а також вологого прибирання приміщень та шкільних автобусів дезінфекційними засобами, що дозволені законодавством до застосування.


15.10.2020 17:08

Про відзначення у 2020 році Дня захисника України,78-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва в Іспаському НВК  |  Заходи
Про відзначення у 2020 році
Дня захисника України,78-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва в Іспаському НВК
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України ,сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві, збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку щодо захисту Батьківщини,78-ї річниці створення Української Повстанської армії, Дня Українського козацтва у Іспаському НВК проведено:
- єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни (1-4 класи) ;
- години спілкування присвячені 78-й річниці створення Української Повстанської Армії (5-9 кл.);
- проведено конкурс малюнків «Козацька слава» для учнів 1-4 класів;
- конкурс буклетів «З історії свята Дня захисника України» (5-9 класи);
- «Герої не вмирають» виставка – огляд літератури;
- проведено традиційне шкільне свято посвяти в козачата «Ми роду козацького діти», для учнів 5 класу, на якому відбулася зустріч учнів школи з учасником ООС Шпитком С.Т.;
- вшановано пам’ять загиблого волонтера Юрія Дутчака.14.10.2020 14:46

Відбулись засідання постійних комісій міської ради  |  Інформації
Відбулись засідання постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з питань підготовки та проведення чергової 45-ої сесії VIII скликання Вижницької міської, яка відбудеться 15 жовтня в приміщенні КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» Вижницької міської ради.


Оголошення

Виконавчий комітет Вижницької міської ради оголошує конкурс по відбору експертів - суб’єктів оціночної діяльності по оцінці земельних ділянок