Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

17.10.2019 17:51

Визначено переможця конкурсу на посаду директора Лукавецької ЗОШ |  Кадрова політика
Визначено переможця конкурсу на посаду директора Лукавецької ЗОШ Сьогодні, 17 жовтня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.


17.10.2019 09:25

Наслідки порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України |  Інформації
Наслідки порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України В Україні стартує операція «Мігрант», тож нагадуємо іноземцям про відповідальність за порушення вимог міграційного законодавства.
Порушення правил перебування
Якщо іноземні громадяни та особи без громадянства, які прибули в Україну з тимчасовою метою (бізнес, навчання, працевлаштування, туризм тощо), порушили встановлений Законодавством України строк перебування в державі, вони несуть адміністративну відповідальність, передбачену статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (стягнення у вигляді штрафу).17.10.2019 09:18

Умови заміни паспорта громадянина України у вигляді книжечки на ID-картку |  Інформації
Умови заміни паспорта громадянина України у вигляді книжечки на ID-картку Багатьох людей, особливо представників старшого покоління, турбує питання – чи треба в обов’язковому порядку замінювати паспорт у вигляді книжечки на новий пластиковий документ.
Оскільки нормативними документами не визначений кінцевий термін дії паспортного документа у вигляді книжечки зразка 1994 року, його заміна на паспорт громадянина України у вигляді пластикової картки відбувається виключно за бажанням власника.15.10.2019 09:53

На Вижниччині відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці |  День для святкування
На Вижниччині відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці Світле та радісне свято Покрова Пресвятої Богородиці - єдине релігійне свято, яке є і загальнодержавним, бо в цей день відзначають ще й День українського козацтва, День захисника України та День створення Української повстанської армії!


11.10.2019 11:44

В раді засідали комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
В раді засідали комісії Сьогодні, 11 жовтня, відбулося засідання Комісії районної ради по відбору суб’єктів оціночної діяльності, та Комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району


08.10.2019 17:55

Тиждень розпочався із розширеної наради |  Державне управління
Тиждень розпочався із розширеної наради Поточний тиждень розпочався із розширеної наради, яку вчора, 7 жовтня провів в.о. голови райдержадміністрації Юрій Татарин.
В порядку денному лише актуальні питання: про проведення заходів по призову громадян на строкову військову службу протягом осіннього періоду 2019 року, про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців поточного року та заходи щодо їх виконання, про підготовку підприємств, установ, організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.


03.10.2019 11:29

Перелік осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі на посаду директора Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів |  Інформації
Перелік осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі на посаду директора Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Відповідно до Протоколу №1 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Лукавецької ЗОШ І-ІІІ від 30.09.2019 року, до участі у конкурсному відборі на посаду директора Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів допущені:


02.10.2019 14:44

Обговорили перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Буковини |  Децентралізація влади
Обговорили перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Буковини Моделювання спроможних районів області вимагає широкого кола зацікавлених сторін. 1 жовтня за круглим столом обговорили перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Буковини.
Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Серед модераторів — експерт Української асоціації з питань реформ місцевого самоврядування та територіальної організації влади Олександр Даниленко та головний юрисконсульт Олег Тимощук.


02.10.2019 14:25

Вже завтра стартує Яремчук-фест!!! |  АНОНС
Вже завтра стартує Яремчук-фест!!! Вже завтра, 03 жовтня, о 15.00 год. у Вижницькому РБНТД стартує Яремчук-фест!!!

Відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука "Пісня буде поміж нас" триватиме з 03 по 06 жовтня у Вижниці.


01.10.2019 11:06

З 1 жовтня 2019 року буде змінено платіжні реквізити для оплати оформлення біометричних документів |  Інформації
З 1 жовтня 2019 року буде змінено платіжні реквізити для оплати оформлення біометричних документів Повідомляємо, що з 1 жовтня 2019 року буде змінено реквізити рахунків для перерахунку коштів за надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
23.09.2019 17:12

Засідання комісій районної ради |  Робочі зустрічі
Засідання комісій районної ради Сьогодні, 23 вересня 2019 року, відбулося засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району.
Комісія розглянула клопотання орендарів, а саме:
- КП «Ком-сервіс» Вижницької районної ради від 10.09.2019 року №17-09/19 щодо переукладення на новий термін Договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району №03-07/1/7, укладеного між Вижницькою районною радою та КП «Ком-сервіс» Вижницької районної ради 16 грудня 2016 року;
– фізичної особи-підприємця Каспрука Олександра Віталійовича від 11.09.2019 року №11/09-1 щодо продовження терміну дії Договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району № 03-07/1/14 та №03-07/1/14 від 09.11.2017 року. Стосовно зазначених орендарів комісією прийняті позитивні рішення.20.09.2019 15:40

Виїзне засідання робочої групи до смт.Берегомет |  Робоча поїздка
Виїзне засідання робочої групи до смт.Берегомет Сьогодні, 20 вересня 2019 року, робоча група під головуванням заступника голови районної ради Сергія Вірсти, за участю Берегометського селищного голови Сергія Боднарюка, депутата районної ради, представника адміністрації КУ «Вижницька центральна районна лікарня», головного лікаря КНП «Берегометський центр ПМСД» Таміли Козоріз, здійснила виїзд до селища Берегомет. Робочою групою було оглянуто комплекс приміщень, переданих у комунальну власність територіальної громади селища Берегомет відповідно до рішення сьомої сесії районної ради VІ скликання від 18 серпня 2011 року № 89-07/11, з метою вирішення питань передачі приладів обліку енергоносіїв у приміщенні Берегометської лікарні зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальної громади селища Берегомет, а також можливості відкриття аптечного пункту Аптеки №103 м.Вижниця на території селища для обслуговування населення селища та навколишніх сіл лікарськими засобами на пільгових умовах.
06.09.2019 14:42

Відбулася зустріч із спостерігачами ОБСЄ |  Візити
Відбулася зустріч із спостерігачами ОБСЄ Сьогодні, 06 вересня, відбулася зустріч голови районної ради Михайла Андрюка із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Гюнтером Гугенбергером (Австрія) та Георге Сімою (Румунія).
В ході зустрічі очільник Вижницького району ознайомив гостей із загальними характеристиками району, розповів про діяльність освітньої та медичної галузей в районі. А також, про діючі районні програми розвитку та соціальної підтримки населення. Не оминули увагою і питання екології.
Крім того, сторони обговорили наявну ситуацію в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні та розвитку гірських територій українських Карпат, та важливість в цьому процесі співробітництва територіальних громад.06.09.2019 14:14

Відзначили кращих спортсменів району |  День для святкування
Відзначили кращих спортсменів району Вже цієї суботи в Україні відзначатимуть день фізичної культури та спорту.

Без сумніву, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість та благородство.


05.09.2019 12:03

Серед партнерів Вижниччини тепер і колеги з Латвії |  Міжнародне співробітництво
Серед партнерів Вижниччини тепер і колеги з Латвії XXVI Міжнародний гуцульський фестиваль відзначився не тільки масовими культурними подіями, а й рядом важливих заходів, які покликані сприяти всебічному розвитку Вижницького району.
Так, в період проведення наймасштабнішого гуцульського дійства, на Вижниччині перебувала делегація з Екабпілського краю Республіки Латвія, на чолі з головою Екабпілської крайової думи Айварсом Ванагсом.Вижницька районна рада