Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

02.04.2020 22:55

З 03 по 24 квітня у Чернівецькій області запроваджено особливий режим в’їзду та виїзду |  Надзвичайні ситуації
З 03 по 24 квітня у Чернівецькій області запроваджено особливий режим в’їзду та виїзду Станом на 22:30 год. 02.04.2020 року у Вижницькому районі не зареєстровано нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією.
Тому, кількість інфікованих й надалі складає 6 осіб:
- м.Вижниця – 2 особи;
- м.Вашківці – 2 особи (1 летальний випадок);
- с.Мілієве - 1 особа;
- с.Іспас – 1 особа.02.04.2020 17:12

Вісті з рад. Актуально про головне – Долішньошепітська сільська рада |  Життя територіальних громад
Вісті з рад. Актуально про головне – Долішньошепітська сільська рада Ми жителі села Долішній Шепіт пишаємось тим, що маємо таких односельців, як Андрія та Оксану Сидоренків. «ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ», саме вони 30.03.2020 року вирішили простягнути руку допомоги тим людям, які можуть опинитися в групі ризику.


02.04.2020 14:32

Вісті з рад. Актуально про головне – Берегометська селищна рада |  Життя територіальних громад
Вісті з рад. Актуально про головне – Берегометська селищна рада За сприянням спонсорів та небайдужих громадян з 26.03.2020 року в селищі Берегомет, були пошиті марлеві пов’язки, які передані дільничним офіцерам Національної поліції та працівникам місцевої пожежної команди селища Берегомет, які в режимі карантину повинні виконувати свої службові обов’язки.


02.04.2020 14:12

Вісті з рад. Актуально про головне – Банилівська сільська рада |  Життя територіальних громад
Вісті з рад. Актуально про головне – Банилівська сільська рада Станом на 2 квітня 2020 року у Банилівській сільській раді проведено засідання виконкому, на якому прийнято рішення №15 (з наступним затвердженням на сесії), згідно якого ПП Томнюк В.М. – власник міні-пекарні, буде безкоштовно надавати хліб одиноким громадянам на території Банилівської сільської ради, які обслуговуються терцентром в кількості 52 шт. на тиждень. Даний підприємець буде звільнений від орендної плати за приміщення на період дії карантину.


02.04.2020 12:03

Надано матеріальну допомогу громадянам |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Надано матеріальну допомогу громадянам Сьогодні, 2 квітня, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.


01.04.2020 22:44

У Чернівецькій області запроваджено особливий режим в’їзду та виїзду |  Надзвичайні ситуації
У Чернівецькій області запроваджено особливий режим в’їзду та виїзду Станом на 22:30 год. 01.04.2020 року у Вижницькому районі не зареєстровано нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією. Наразі кількість інфікованих складає 6 осіб:


01.04.2020 16:58

Відновлено роботу по дезінфекції вулиць |  Надзвичайні ситуації
Відновлено роботу по дезінфекції вулиць Рятувальники відновили роботу по дезінфекції вулиць. Зокрема сьогодні зранку обробку здійснено по місту Вижниця, а напередодні силами працівників філії «Вижницький райавтодор» ДП «Чернівецький облавтодор» прибрано узбіччя доріг на під’їзді до районного центру.


31.03.2020 21:47

Очільники районної влади провели відеоконференцію з питань запобігання поширенню COVID-19 |  Надзвичайні ситуації
Очільники районної влади провели відеоконференцію з питань запобігання поширенню COVID-19 Сьогодні, 31 березня, очільники районної влади Михайло Андрюк та Михайло Чорней провели відеоконференцію з питань запобігання поширенню COVID-19 з головами міських, селищної та сільських рад за участі депутатів районної ради.
Під час онлайн-конференції обговорено основні питання дотримання карантинних вимог в населених пунктах Вижницького району, заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території району, та основне – дотримання режиму обсервації особами, які прибули з-за кордону.
Станом на 21:00 год. 31.03.2020 року у Вижницькому районі зареєстровано 6 випадків інфікування коронавірусною інфекцією:31.03.2020 15:43

Вижницька районна рада повідомляє про скасування оголошення про конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності |  Заяви та звернення
Вижницька районна рада повідомляє про скасування оголошення про конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності Вижницька районна рада повідомляє про скасування оголошення про конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, розташованого за адресою:
59200, Чернівецька область, м.Вижниця, вул.Січових стрільців,4в, загальна площа 10,40 м2, у зв’язку з відмовою орендаря - приватного підприємства «ТВЦ «Автотех» надалі користуватися зазначеним нерухомим майном (заява ПП «ТВЦ «Автотех» від 26 березня 2020 року №2/03).31.03.2020 15:35

На засіданні комісії районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
На засіданні комісії районної ради Сьогодні, 31 березня, відбулося засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району.
Комісія розглянула наступні листи та клопотання:31.03.2020 15:30

Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла ряд важливих рішень |  Надзвичайні ситуації
Районна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла ряд важливих рішень Вчора, 30 березня, голова райдержадміністрації Михайло Чорней провів чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто 5 питань. Участь у засіданні взяв голова районної ради Михайло Андрюк.


27.03.2020 11:10

На Вижниччині виявили перший випадок інфікування коронавірусом |  Надзвичайні ситуації
На Вижниччині виявили перший випадок інфікування коронавірусом Вчорашні результати лабораторних досліджень підтвердили перший випадок захворювання на коронавірусну інфекцію в м.Вижниця.
Інфікована особа діяла відповідно до інструкцій МОЗ: після прибуття з-за кордону, повідомила сімейного лікаря про симптоми респіраторного захворювання та знаходилась вдома на самоізоляції.
Інфікована особа проходить лікування вдома. Наразі вже розпочався період одужання. Контактна особа також перебуває на самоізоляції та під спостереженням сімейного лікаря.


26.03.2020 18:01

У Вижницькому районі не встановлено випадків інфікування коронавірусом, однак карантинні обмеження діють та повинні бути дотримані |  Державне управління
У Вижницькому районі не встановлено випадків інфікування коронавірусом, однак карантинні обмеження діють та повинні бути дотримані Сьогодні, 26 березня, проведено чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, де заслухано інформацію про розвиток епідемічної ситуації на території Вижницького району спричиненої коронавірусом COVID-19.


26.03.2020 12:16

ЗАПРОШУЄМО ПІДТРИМАТИ МЕДИКІВ ВИЖНИЧЧИНИ |  Благодійність
ЗАПРОШУЄМО ПІДТРИМАТИ МЕДИКІВ ВИЖНИЧЧИНИ Вчора, було прийнято рішення про перечислення одноденного заробітку працівників Вижницької районної ради на рахунок КНП «Вижницька районна лікарня», для забезпечення першочергових потреб лікарів, необхідних для боротьби з поширенням COVID-19 у Вижницькому районі.
Придбання необхідних засобів та обладнання вкрай необхідне для лікування хворих та захисту медичних працівників в умовах підвищеної епідеміологічної ситуації в Україні.
Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до ініціативи підтримки медичних працівників Вижниччини!!!
Реквізити для перерахунку благодійних коштів:
Одержувач - КНП «Вижницька районна лікарня»
IBAN – UA793562820000026003051525258
ЄДРПОУ 02005697
МФО 356282

Звіти про використання коштів будуть оприлюднюватися на сайтах Вижницької районної ради.

РАЗОМ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!!!!
25.03.2020 11:28

Працівники райради перечислять свій одноденний заробіток на потреби районної лікарні |  Благодійність
Працівники райради перечислять свій одноденний заробіток на потреби районної лікарні В період, коли весь світ потерпає від страшної недуги, надзвичайно важливо піклуватися про тих, хто в перших рядах боротиметься проти пандемії COVID-19.

Так, сьогодні, 25 березня, голова районної ради Михайло Андрюк провів збори трудового колективу районної ради, де окрім обговорення поточних питань діяльності ради в період карантину, було прийнято рішення про перечислення одноденного заробітку працівників Вижницької районної ради на рахунок КНП «Вижницька районна лікарня», для забезпечення першочергових потреб лікарів, необхідних для боротьби з поширенням COVID-19 у районі.

Також, Михайло Андрюк закликав всі комунальні підприємства Вижницької районної ради долучитися до даної ініціативи.Вижницька районна рада