Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

22.01.2020 16:58

Відзначили День Соборності України |  День для святкування
Відзначили День Соборності України В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки зУкраїнською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Першої незалежності і соборності України!


20.01.2020 15:28

В районній раді відбулося засідання комісій |  Діяльність органів місцевого самоврядування
В районній раді відбулося засідання комісій Сьогодні, 20 січня, відбулося засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району.
Комісія розглянула наступні клопотання:17.01.2020 16:22

Затверджено звіт за 2019 рік про виконання заходів районної Програми розвитку місцевого самоврядування Вижницького району на 2017-2020 роки |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Затверджено звіт за 2019 рік про виконання заходів районної Програми розвитку місцевого самоврядування Вижницького району на 2017-2020 роки Сьогодні, 17 січня, за заступника голови районної ради Сергія Вірсти, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.
На порядок денний, було винесено питання про розгляд звіту про виконання у 2019 році заходів згідно районної Програми розвитку місцевого самоврядування Вижницького району на 2017-2020 роки. Інформувала з даного питання головний спеціаліст районної ради Олена Фуштей.09.01.2020 09:39

Відбулася «Найбільша коляда в найменшому місті» |  Народні традиції
Відбулася «Найбільша коляда в найменшому місті» Вчора, на центральній площі міста Вижниця гурти колядників з усіх куточків Вижницької міської об'єднаної територіальної громади виконували старовинні і нові колядки та новорічно-різдвяні віншування.

Вік учасників найрізноманітніший. У фестивалі з радістю брали участь і 6-річні малюки, і 80-річні бабусі.


23.12.2019 15:13

Сформувано перелік нерухомого майна, що може надаватися в оренду |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Сформувано перелік нерухомого майна, що може надаватися в оренду Комісія районної ради сформувала перелік нерухомого майна, яке може бути здане в оренду в 2020 році.

Сьогодні, 23 грудня, комісія районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району розглянула інформації балансоутримувачів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району та сформувала перелік об’єктів, які не використовуються та можуть бути здані в оренду в 2020 році.


21.12.2019 10:10

Прийнято районний бюджет на 2020 рік |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Прийнято районний бюджет на 2020 рік Вчора, 20 грудня, відбулося засідання чергової XХХІІ сесії Вижницької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Михайло Андрюк.
В роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Татарин, голови об’єднаних територіальних громад та керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району й громадськість.19.12.2019 16:21

Опрацьовано сесійні питання |  Відбулося засідання постійної комісії
Опрацьовано сесійні питання 17 грудня, відбулися засідання постійних комісій районної ради.
Розпочалась робота постійних комісій із спільного засідання, на якому обговорювали порядок денний чергової 32 сесії районної ради, що відбудеться 20 грудня об 11 годині, Програму економічного та соціального розвитку Вижницького району на наступний рік та районний бюджет на 2020 рік.
Відтак, на окремих засіданнях постійних комісій, було розглянуто ряд планових питань та окремі питання, що виноситимуться на розгляд чергової сесії.
По завершенню, комісіями прийнято відповідні рекомендації.18.12.2019 15:33

Представниці Вижницьких райради та РДА науспішніші пані Буковини 2019 року |  Вітаємо!
Представниці Вижницьких райради та РДА науспішніші пані Буковини 2019 року Вчора, 17 грудня, у Чернівцях відбувся конкурс «Успішна пані Буковини-2019», участь в якому взяли 12 панянок - з Чернівців та районів Чернівецької області.
«Це вже 17-й такий конкурс у Чернівцях. Але цьогоріч ми змінили формат - розширили географію конкурсу: у ньому беруть участь не лише жінки з Чернівців, а з усієї Буковини, - розповіла Іванна Герасимчук, переможниця конкурсу «Успішна пані Чернівців-2014». - Організували конкурс театр народних традицій «Чернівчанка» за підтримки міського голови».


18.12.2019 13:54

На Вижниччині відзначили 30-річчя створення Народного Руху України |  Громадянське суспільство
На Вижниччині відзначили 30-річчя створення Народного Руху України 17 грудня, в залі засідань районної ради зібралися представники Народного Руху Вижниччини, Всеукраїнського товариства «Просвіта», очільники районної влади та об’єднаної територіальної громади, старшокласники аби відзначити 30-річчя створення Народного Руху у Вижницькому районі.


17.12.2019 10:21

Завершено надання матеріальної допомоги на 2019 рік |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Завершено надання матеріальної допомоги на 2019 рік Вчора, 16 грудня, за участю голови районної ради Михайла Андрюка, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.
На порядок денний, було винесено питання про розгляд звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги одиноким перестарілим громадянам, ветеранам, інвалідам війни та праці, іншим малозабезпеченим верствам населення. Інформувала з даного питання головний спеціаліст районної ради Олена Фуштей.11.12.2019 14:16

У Вашківецькій ОТГ відкрили ЦНАП |  Децентралізація влади
У Вашківецькій ОТГ відкрили ЦНАП Вчора, 10 грудня, у Вашківецькій ОТГ відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг. Завдяки співпраці громади та Програми «U-LEAD з Європою» було розроблено комплексний підхід до створення системи надання адмінпослуг. У ЦНАП міста Вашківці створено шість робочих місць, а ще два віддалених робочих місця буде в селах Замостя та Карапчів. В оновленій будівлі з всім необхідним обладнанням громадяни зможуть отримувати 93 види послуг.


06.12.2019 16:32

Урочисто і з вдячністю. В районі відзначили активних людей з інвалідністю, волонтерів, військових та представників органів місцевого самоврядування |  День для святкування
Урочисто і з вдячністю. В районі відзначили активних людей з інвалідністю, волонтерів, військових та представників органів місцевого самоврядування Перший тиждень зими багатий на важливі для українського суспільства дні:

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – День Збройних сил України

7 грудня – День місцевого самоврядування.


02.12.2019 12:31

Надано матеріальну допомогу громадянам |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Надано матеріальну допомогу громадянам Сьогодні, 2 грудня, за участю голови районної ради Михайла Андрюка, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.


29.11.2019 12:03

Увіковічнили пам’ять письменника |  Заходи
Увіковічнили пам’ять письменника На приміщенні редакції газети «Вижницькі обрії» відкрито барельєф на честь письменника, журналіста, громадського діяча Івана Петровича Гришина-Грищука, який працював у районці в 1956 – 1959 роках. На урочистості з нагоди цієї події прийшли представники влади, громадськості, творча інтелігенція Вижницького і Косівського районів.


22.11.2019 12:16

Завершено футбольний сезон 2019 року |  Здоров'я та спорт
Завершено футбольний сезон 2019 року У неділю, 17 листопада, на центральному стадіоні м.Вижниця відбувся заключний матч «Супер-кубку Вижницького району» між командами ФК Берегомет та ФК Банилів – володарем Кубку району та Чемпіоном району.


Вижницька районна рада

Оголошення

Вижницька районна рада оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, яке надається в оренду Місцезнаходження об’єктів оцінки: