Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

12.10.2021 10:33

Триває модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини |  Проекти та інвестиції
Триває модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини З метою ефективної реалізації проєкту «Модернізація Музею старожитностей та етнографії Буковинської Гуцульщини»*, що є переможцем Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, відбулася робоча нарада команди проекту, де обговорено поточний стан впровадження проекту за рахунок власного внеску, та окреслено першочергові напрямки щодо реалізації заходів за рахунок грантових коштів.


05.10.2021 13:54

Проведено нараду голів територіальних громад району |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Проведено нараду голів територіальних громад району Сьогодні, 5 жовтня, з ініціативи голів територіальних громад Вижницького району в районній раді було проведено нараду з питань щодо прийняття наказу Державного Агентства лісових ресурсів від 27.09.2021 року №554 про припинення діяльності ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» та ДП «СЛАП Карпатський Держспецлісгосп», надання Вижницькій територіальні громаді співфінансування для утримання КНП «Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та щодо відзначення в районі Дня Захисника України й Дня Українського козацтва, які відзначаються 14 жовтня.


04.10.2021 09:46

Відзначили Міжнародний день людей похилого віку |  День для святкування
Відзначили Міжнародний день людей похилого віку 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
У цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Це і привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь. Адже тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.


01.10.2021 23:23

За сприяння районної ради рятувальники Вижниччини отримали спорядження |  Міжнародне співробітництво
За сприяння районної ради рятувальники Вижниччини отримали спорядження Сьогодні, 1 жовтня, в рамках Угоди про співпрацю між Вижницькою районною радою Чернівецької області (Україна) та містом Легіоново Мазовецького воєводства (Республіка Польща), рятувальники Вижниччини отримали пожежні каски та дві пожежні мотопомпи.
Заходи з нагоди вручення спецобладнання та спорядження відбулися на території 4 державної пожежно-рятувальної частини м. Вижниця.
З цієї нагоди на Вижниччині перебувала офіційна делегація з Легіоново на чолі із президентом міста Романом Смогоржевським, також участь у заході взяв голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Андроняк, та керівництво й працівники Вижницького районного відділу Головного управління ДСНС у Чернівецькій області.01.10.2021 22:51

Завершилося перше пленарне засідання дев’ятої сесії Вижницької районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Завершилося перше пленарне засідання дев’ятої сесії Вижницької районної ради Під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання дев’ятої сесії Вижницької районної ради VIII скликання.
Перед початком роботи сесії Михайло Андрюк озвучив перелік запрошених на засідання сесії та нагадав присутнім про карантинні обмеження, які діють на території нашої області.
Відтак, на порядок денний було винесено 14 питань, більшість з яких стосувалися комунального майна, та питання «різне», де розглядалися звернення до керівництва області та держави, запити депутатів районної ради.01.10.2021 22:22

Засідала колегія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Засідала колегія районної ради По закінченню опрацювання сесійних питань постійними комісіями, колегія районної ради затвердила порядок денний та регламент роботи дев'ятої сесії Вижницької районної ради.
Керуючий справами районної ради Георгій Івоняк поінформував членів колегії про питання, які виносяться на розгляд дев'ятої сесії районної ради, а також озвучив внесені зміни та пропозиції до даних питань, які надійшли згідно рекомендацій постійних комісій.
За підсумками роботи колегії, було прийнято відповідне рішення.


01.10.2021 22:17

Працювали постійні комісії районної ради |  Відбулося засідання постійної комісії
Працювали постійні комісії районної ради Перед початком роботи дев'ятої сесії районної ради, постійними комісіями райради
з питань бюджету, фінансів та соціального захисту (голова комісії Людмила Колотило), з питань економіки, підприємництва, агропромислового комплексу інвестицій, туризму та співробітництва (голова комісії Володимир Куліш), з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і захисту прав громадян (голова комісії Марина Кисилиця), з питань охорони навколишнього природнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (голова комісії Василь Ткачук), з питань культури, молоді та спорту (голова комісії Лідія Ковалюк) та з питань освіти та охорони здоров’я (голова комісії Світлана Стринадко) опрацьовувалися питання порядку денного сесії Вижницької районної ради відповідно до їх компетенції.


29.09.2021 13:41

Розпочалася підготовка до засідання чергової сесії райради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Розпочалася підготовка до засідання чергової сесії райради 28 вересня, в кабінеті голови районної ради, за участі голови райради Михайла Андрюка, заступника голови райради Сергія Вірсти, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та приватизації. Голова постійної комісії – Михайло Козян.
На розгляд членів комісії, було винесено 12 питань. З усіх питань прийняті відповідні рекомендації.29.09.2021 13:37

Відбувся автентичний фестиваль «Гуцульський коник 2021» |  Життя територіальних громад
Відбувся автентичний фестиваль «Гуцульський коник 2021» У неділю, 26 вересня, в урочищі Ропочівка села Селятин Селятинської територіальної громади, відбувся автентичний фестиваль «Гуцульський коник 2021».
Розпочалось дійство святковою ходою вершників та підвод, а відтак відбулися змагання: показ виконання вправ кіньми, естафета та кінські перегони.
У програмі заходу також були виступи троїстих музик та народних аматорських колективів, частування гуцульськими стравами та народні гуцульські гуляння.
Привітати учасників фестивалю завітав голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк та голови територіальних громад Вижницького району.22.09.2021 12:50

Надано фінансування з обласного бюджету на реалізацію проектів-переможців Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0 |  Проекти та інвестиції
Надано фінансування з обласного бюджету на реалізацію проектів-переможців Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад-2021 2.0 Вчора, 21 вересня, у стінах Агенції регіонального розвитку відбулася зустріч з переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад – 2021 2.0, що реалізує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами.
Участь у заході взяли голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко та переможці.22.09.2021 12:21

Стартувала XXI Всеукраїнська нарада-семінар з актуальних питань децентралізації |  Міжрегіональне співробітництво
Стартувала XXI Всеукраїнська нарада-семінар з актуальних питань децентралізації Захід відбувається в Затоці Одеської області протягом 21-23 вересня. Організатором є Українська асоціація районних та обласних рад.
Учасниками наради-семінару є керівники обласних та районних рад, а також територіальних громад.

Участь у нараді приймає голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк.17.09.2021 15:30

Підписано Меморандум в напрямку надання правової допомоги |  Офіційно
Підписано Меморандум в напрямку надання правової допомоги Сьогодні, 17 вересня, в приміщенні Вижницької районної ради відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Вижницькою районною радою та Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Підписуючи даний документ, голова районної ради Михайло Андрюк та директорка Центру Людмила Мацюк офіційно задекларували наміри об'єднати свої зусилля в напрямку надання правової допомоги та юридичних соціальних послуг особам, які потребують безоплатної правової допомоги.
Відтак, аби забезпечити практичну реалізацію даного документу, сторони, в межах своїх повноважень та ресурсів, проводитимуть спільні заходи, надаватимуть консультації та реалізовуватимуть спільні проекти, тощо.


17.09.2021 15:28

Вітали працівників лісової галузі |  Лісове господарство
Вітали працівників лісової галузі Напередодні відзначення Дня працівників лісу, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк побував у селищі Путила, де з нагоди професійного свята привітав працівників ДП "СЛАП "Карпатський держспецлісгосп" та ДП "Путильський лісгосп".
Під час урочистостей, Михайло Андрюк виступив із вітальним словом.
А відтак, кращих працівників лісової галузі було нагороджено Почесними грамотами Вижницької районної ради та Вижницької районної державної адміністрації.
Завершились урочистості святковим концертом.


17.09.2021 15:26

Відзначали день фізичної культури та спорту |  Здоров'я та спорт
Відзначали день фізичної культури та спорту У неділю,12 вересня, на спортивному полі села Іспас відбувся фінал чемпіонату району з волейболу серед ветеранів.
Участь у змаганнях взяв заступник голови Вижницької районної ради Сергій Вірста.
Відтак, за підсумками змагань перше місце посіла команда села Іспас, почесне друге - селище Путила та третє місце виборола команда села Мілієве.


06.09.2021 11:24

Робочі зустрічі в рамках проведення V Форуму місцевого розвитку |  Робочі зустрічі
Робочі зустрічі в рамках проведення V Форуму місцевого розвитку В рамках V Форуму місцевого розвитку, який проходив 2 та 3 вересня у місті Трускавець, що організовувала АОМС ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА", голова районної ради Михайло Андрюк мав нагоду поспілкуватися із президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» Сергієм Черновим.


Вижницька районна рада