Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

16.01.2021 09:19

Представники ОДА провели робочу нараду з головами громад Вижницького району |  Робочі зустрічі
Представники ОДА провели робочу нараду з головами громад Вижницького району Вчора, 15 січня, заступниця голови облдержадміністрації Ірина Ісопенко спільно з керівниками профільних департаментів ОДА провела нараду з головами територіальних громад Вижницького району з питань організації роботи в галузях освіти, культури, спорту в цих громадах.
Участь у нараді взяв голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк.


16.01.2021 09:11

Вашківецька переберія може потрапити до переліку елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО |  Народні традиції
Вашківецька переберія може потрапити до переліку елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО Новорічну традицію буковинського маланкування пропонують внести до переліку елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Аби це стало можливим, з ініціативи голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука розпочали підготовку відповідних документів.
Наразі маланка входить до Регіонального переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Далі вона має потрапити до аналогічного Національного реєстру. І лише потім документи подадуть до ЮНЕСКО.


31.12.2020 11:40

Вітання з нагоди Нового 2021 року! |  Вітаємо!
Вітання з нагоди Нового 2021 року! Дорогі жителі Вижницького району, колеги, друзі!

Щороку зима, мороз і сніг приносять найяскравіші та найтепліші свята – Новий рік і Різдво Христове.
Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого прожитий рік, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020 рік був прожитий не дарма – це рік насичений важливими для країни, району та для кожного з нас подіями. Він подарував нам новий життєвий та професійний досвід. Та незважаючи на всі складнощі, в нашому районі за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.29.12.2020 13:10

До районної ради передали Вифлеємський вогонь миру |  Благодійність
До районної ради передали Вифлеємський вогонь миру Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.
Так, і сьогодні, 29 грудня, завдяки співпраці Вижницького району із Контіненталь Фармерз Груп, голові районної ради Михайлу Андрюку було передано Вифлеємський вогонь миру.29.12.2020 11:34

Відбулося засідання 3 сесії Вижницької районної ради VIII скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулося засідання 3 сесії Вижницької районної ради VIII скликання Вчора, 28 грудня, під головуванням очільника районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання 3 сесії Вижницької районної ради VIII скликання.
На порядку денному депутатами районної ради розглянуто 22 питання. Більшість з них стосувалися передачі комунального майна до об'єднаних територіальних громад. Крім того, затверджено районний бюджет на 2021 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік.
З усіх питань прийнято відповідні рішення.
Також, було роздано посвідчення та значки депутатам районної ради.


29.12.2020 11:29

Засідали постійні комісії райради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Засідали постійні комісії райради Вчора, 28 грудня, перед початком роботи 3 сесії Вижницької районної ради VIII скликання, опрацьовували сесійні питання, відповідно до своїх компетенцій, постійні комісії районної ради.
Спочатку відбувались окремі засідання комісій, а відтак всіма спільно було розглянуто районний бюджет Вижницького району на 2021 рік.
З усіх питань прийнято відповідні рекомендації.11.12.2020 13:51

Відбулося перше пленарне засідання 2 сесії Вижницької районної ради VIII скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулося перше пленарне засідання 2 сесії Вижницької районної ради VIII скликання Вчора, 10 грудня, відбулося перше пленарне засідання 2 сесії Вижницької районної ради VIII скликання.
Головував на засіданні голова районної ради Михайло Андрюк.
На порядок денний, було винесено питання про правонаступництво Вижницької районної ради Чернівецької області та початок реорганізації Путильської районної ради Чернівецької області. З даного питання інформувала завідувачка юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Ксенія Голобуцька.07.12.2020 14:51

Визначено переможця відкритих торгів на виготовлення ПКД для арт-центру |  Проекти та інвестиції
Визначено переможця відкритих торгів на виготовлення ПКД для арт-центру В рамках реалізації Проекту «Підготовка проектної документації для створення арт-центру на Вижниччині», який реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" в межах проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, відбулася робоча зустріч партнерів Проекту з переможцем тендеру на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальних ремонт будівлі по вул. Небесної Сотні,5 (кол. вул. О.Невського,5) в м.Вижниця.


03.12.2020 17:10

Виїзна нарада на Путильщині |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Виїзна нарада на Путильщині З метою обговорення перспектив функціонування об’єднаного Вижницького району, подальшої діяльності комунальних закладів, установ та підприємств спільної власності територіальних громад новоутвореного району, сьогодні, 03 грудня 2020 року, у приміщенні Путильської районної ради відбулася нарада з виконавчим апаратом ради, керівниками комунальних установ та закладів, головами Путильської, Усть-Путильської, Селятинської та Конятинської об’єднаних територіальних громад.


03.12.2020 12:56

Засідали фракції райради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Засідали фракції райради Вчора, 02 грудня об 11 годині під керівництвом голови райради Михайла Андрюка в сесійній залі відбулося робоче засідання керівників депутатських фракцій Вижницької районної ради VІІІ скликання.
На порядку денному обговорено проєкти Регламенту, Положень про постійні комісії та колегію Вижницької районної ради VІІІ скликання, а також перелік та персональний склад постійних комісій райради.
Крім того, учасниками засідання ініційовано розглянути на першому пленарному засіданні ІІ сесії Вижницької районної ради VIII скликання достроковий звіт директора КНП «Вижницька районна лікарня» Федора Митринюка щодо організації надання медичної допомоги у приймальному відділенні закладу.


27.11.2020 17:29

Триває реалізація Проекту в галузі медицини |  Проекти та інвестиції
Триває реалізація Проекту в галузі медицини ⚠️Підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості є одним із пріоритетних напрямів державної політики у сферах охорони здоров’я та регіонального розвитку. Таким чином, КНП «Вижницька районна лікарня» Вижницької районної ради визначена однією з опорних лікарень вторинної медичної допомоги у Чернівецькій області. Проте, поки наявний рівень надання медичних послуг вторинного рівня бажає бути кращим.

📌Проект «Розширення надання медичних послуг в КНП «Вижницька районна лікарня», який реалізується в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА" та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, передбачає купівлю ендоскопічного медичного обладнання, а саме: гістероскопу, цистоскопу, ендоскопічної камери та медичної іригаційної помпи, що в свою чергу дозволить розширити спектр надання медичної допомоги районною лікарнею для населення. Це також сприятиме проведенню діагностики в амбулаторних умовах, без наркозу і больових відчуттів та виконувати малоінвазивні втручання, які в більшості випадків дозволяють зберегти репродуктивну функцію жінки, на відміну від «класичної» хірургії. Незаперечною перевагою таких втручань є і короткий термін перебування в стаціонарі, який у більшості випадків складає лише 1 добу‼️


26.11.2020 22:11

Відбулося засідання першої сесії Вижницької районної ради VIII скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулося засідання першої сесії Вижницької районної ради VIII скликання Сьогодні, 26 листопада, відбулося засідання першої сесії Вижницької районної ради VIII скликання. До складу нового скликання райради обрано 38 депутатів від 7 політичних партій, які представлятимуть інтереси жителів Вижницького та Путильського районів, а також Брусницької ОТГ з Кіцманщини.
На засідання були запрошені керівники Вижницької та Путильської районних рад VII скликання, районних державних адміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад двох районів, керівники установ та організацій району, силових структур, політичних партій тощо.16.11.2020 17:23

Надано матеріальну допомогу |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Надано матеріальну допомогу Сьогодні, 16 листопада, за участі голови районної ради Михайла Андрюка, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.


12.11.2020 12:47

Вижниччина має шанс створити арт-центр Карпатської культури |  Проекти та інвестиції
Вижниччина має шанс створити арт-центр Карпатської культури Протягом 6-7 жовтня у м.Трускавець відбувався Форум Карпатського Єврорегіону «Карпати -2030». Як ми повідомляли раніше, тоді очільник Вижницької районної ради Михайло Андрюк підписав декларації про партнерство для спільної підготовки і реалізації проекту "Живий музей Карпат" між Львівською обласною радою, Вижницькою, Сколівською районними радами, Колочавською сільською радою та Асоціацією ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА".


09.11.2020 13:46

Проведено засідання позачергової 40 сесії Вижницької районної ради сьомого скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Проведено засідання позачергової 40 сесії Вижницької районної ради сьомого скликання Проведено засідання позачергової 40 сесії Вижницької районної ради сьомого скликання


Вижницька районна рада