Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

11.12.2019 14:16

У Вашківецькій ОТГ відкрили ЦНАП |  Децентралізація влади
У Вашківецькій ОТГ відкрили ЦНАП Вчора, 10 грудня, у Вашківецькій ОТГ відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг. Завдяки співпраці громади та Програми «U-LEAD з Європою» було розроблено комплексний підхід до створення системи надання адмінпослуг. У ЦНАП міста Вашківці створено шість робочих місць, а ще два віддалених робочих місця буде в селах Замостя та Карапчів. В оновленій будівлі з всім необхідним обладнанням громадяни зможуть отримувати 93 види послуг.


06.12.2019 16:32

Урочисто і з вдячністю. В районі відзначили активних людей з інвалідністю, волонтерів, військових та представників органів місцевого самоврядування |  День для святкування
Урочисто і з вдячністю. В районі відзначили активних людей з інвалідністю, волонтерів, військових та представників органів місцевого самоврядування Перший тиждень зими багатий на важливі для українського суспільства дні:

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – День Збройних сил України

7 грудня – День місцевого самоврядування.


02.12.2019 12:31

Надано матеріальну допомогу громадянам |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Надано матеріальну допомогу громадянам Сьогодні, 2 грудня, за участю голови районної ради Михайла Андрюка, відбулося засідання комісії районної ради по вирішенню питань з надання грошової допомоги громадянам, які звертаються із відповідними заявами до голови, заступника голови та депутатів районної ради.


29.11.2019 12:03

Увіковічнили пам’ять письменника |  Заходи
Увіковічнили пам’ять письменника На приміщенні редакції газети «Вижницькі обрії» відкрито барельєф на честь письменника, журналіста, громадського діяча Івана Петровича Гришина-Грищука, який працював у районці в 1956 – 1959 роках. На урочистості з нагоди цієї події прийшли представники влади, громадськості, творча інтелігенція Вижницького і Косівського районів.


22.11.2019 12:16

Завершено футбольний сезон 2019 року |  Здоров'я та спорт
Завершено футбольний сезон 2019 року У неділю, 17 листопада, на центральному стадіоні м.Вижниця відбувся заключний матч «Супер-кубку Вижницького району» між командами ФК Берегомет та ФК Банилів – володарем Кубку району та Чемпіоном району.


22.11.2019 12:13

Відбулися матчі «Кубку ветеранів 35+» |  Здоров'я та спорт
Відбулися матчі «Кубку ветеранів 35+» 10 листопада, на стадіоні смт.Берегомет відбулися матчі «Кубку ветеранів» у віковій категорії 35+.
За підсумками чемпіонату бронзу виборола ФК Банилів, срібло дісталося ФК Іспас, а золото отримала команда смт.Берегомет.


21.11.2019 16:36

Проведено волейбольні змагання присвячені Дню Гідності та Свободи |  Здоров'я та спорт
Проведено волейбольні змагання присвячені Дню Гідності та Свободи З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні 20 листопада сектором з питань молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації у стінах спортивного залу Вижницької спеціалізованої школи - інтернат проведені змагання з волейболу присвячені Дню Гідності та Свободи


21.11.2019 16:27

Відзначили день Гідності та Свободи |  День для святкування
Відзначили день Гідності та Свободи Шоста річниця Революції Гідності та 15 річниця Помаранчевої Революції... Ці події назавжди змінили громадян незалежної Української держави і дали зрозуміти всьому світу: свобода та гідність для нас понад усе.
Сьогодні, 21 листопада, відзначаючи День Гідності та Свободи у Вижниці, ми вкотре пригадали ці історичні події, вшанували тих, хто своїми вчинками утверджує незалежність України та в молитві пом’янули тих військових району, хто віддав життя, боронячи нашу державу від агресора.


19.11.2019 17:01

В районній раді відбулося засідання комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
В районній раді відбулося засідання комісії Сьогодні, 19 листопада, відбулося засідання Комісії районної ради по відбору суб’єктів оціночної діяльності, на якому була розглянута заява претендента (суб’єкта оціночної діяльності), фізичної особи-підприємця, Паламарюка Віталія Іларійовича, на участь у конкурсі по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району, що перебуває на балансі відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації та надається в оренду, а саме:


19.11.2019 15:55

Проведено консультації з громадськістю з екологічних питань |  Екологія
Проведено консультації з громадськістю з екологічних питань Вчора, 18 листопада, за ініціативи громадських організацій «Карпатська екологічна варта», «Громада понад усе» та «Буковинська платформа правового захисту» проведено консультації з громадськістю з екологічних питань.


13.11.2019 17:52

Відбувся семінар з підготовки проєктів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад |  Міжрегіональне співробітництво
Відбувся семінар з підготовки проєктів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 8 листопада стартував відбір на 2020 рік на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад. Організатором Конкурсу є Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у рамках проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку”, що реалізується спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою ОДА у рамках Програми секторальної підтримки – Підтримка регіональної політики України.
З метою якісної підготовки заявок, сьогодні, 13 листопада в залі засідань Вижницької районної ради відбувся інформаційний семінар з підготовки проектів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад.13.11.2019 12:38

Вижниччину відвідали представники Червоного Хреста Нижньої Австрії |  Міжнародне співробітництво
Вижниччину відвідали представники Червоного Хреста Нижньої Австрії Вчора, 12 листопада, Вижницький район відвідали представники Червоного Хреста Нижньої Австрії на чолі з Президентом регіональної організації Джозефом Шмолем.
Червонохрестівці зустрілись з головою Вижницької районної ради Михайлом Андрюком. На зустрічі були присутні: керівник апарату райдержадміністрації Микола Фуштей, представники громадських організацій району та Вижницької районної організації Червоного Хреста.12.11.2019 10:04

Отримано висновок щодо створення Банилівської ОТГ |  Децентралізація влади
Отримано висновок щодо створення Банилівської ОТГ 7 листопада Чернівецька облдержадміністрація своїм розпорядженням №1067-р затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України схвалених проектів рішень Банилівської та Коритненської сільських рад Вижницького району Чернівецької області щодо добровільного об’єднання територіальних громад.


12.11.2019 09:57

Відбувся пленум ради ветеранів |  Суспільство
Відбувся пленум ради ветеранів Минулого тижня відбулася дев’ята звітно-виборна конференція районної ради ветеранів,за участю в.о. голови райдержадміністрації Юрія Татарина, заступника голови районної ради Сергія Вірсти, заступника вижницького міського голови Сергія Колотила, заступника вашківецького міського голови Юрія Гнатишина. Учасники конференції насамперед вшанували хвилиною мовчання тих, хто відійшов у вічність, віднесли кошик з квітами до пам’ятника полеглим визволителям Вижниччини.


08.11.2019 15:56

Презентовано успіхи реалізованих проектів Вижницької районної ради |  Проекти та інвестиції
Презентовано успіхи реалізованих проектів Вижницької районної ради В рамках дводенного відрядження до м.Ужгород, голова районної ради Михайло Андрюк сьогодні, 08 листопада, взяв участь в конференції “Історико-культурна спадщина Карпат: інструменти підтримки проєктів у сфері промоції територій і підвищенні їх туристичної привабливості”, яка відбувається з ініціативи АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна».


Вижницька районна рада