Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Новини

26.01.2022 13:03

Завершено чемпіонат Вижницького району з волейболу |  Здоров'я та спорт
Завершено чемпіонат Вижницького району з волейболу Участь в Чемпіонаті приймали як чоловічі так і жіночі команди.
Відтак, за підсумками змагань серед жіночих команд почесне третє місце здобула ВК Берегомет, друге місце зайняла - ВК Конятин ТГ (Самакова) і перше місце здобула волейбольна команда Путильської громади.
Серед чоловічих команд ВК Іспас виборов третє місце в команди з Путили з результатом 2:1, а смт. Берегомет дав бій команді з с. Мілієве з результатом 1:2, що в підсумку поділило місця наступним чином:
Мілієве – І місце;
Берегомет – почесне ІІ місце;
Іспас – ІІІ місце.
Завітав на церемонію нагородження переможців і заступник голови районної ради Сергій Вірста. Всім призерам було вручено відповідні кубки, грамоти та медалі.26.01.2022 12:59

Відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України |  День для святкування
Відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України На запрошення Вижницького міського голови Олексія Чепіля, заступник голови Вижницької районної ради взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Соборності України.


21.01.2022 10:19

Презентовано результати реалізації проєкту «Арт-об’єкт, як тематична скульптура Вашківецької Маланки Переберії» |  Проекти та інвестиції
Презентовано результати реалізації проєкту «Арт-об’єкт, як тематична скульптура Вашківецької Маланки Переберії» Під час проведення Х обласного фестивалю народної творчості "Вашківецька маланка "Переберія", який проходив в м.Вашківці Вижницького району 14 січня, було презентовано результати реалізації проєкту «Арт-об’єкт, як тематична скульптура Вашківецької Маланки Переберії».


21.01.2022 10:08

Ужгородський Інститут культури і мистецтв знайшов партнера на Вижниччині |  Міжрегіональне співробітництво
Ужгородський Інститут культури і мистецтв знайшов партнера на Вижниччині Ужгородський Інститут культури і мистецтв Закарпатської обласної ради та Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка Чернівецької області уклали договір про професійну співпрацю.
Навчальні заклади Закарпаття та Буковини співпрацюватимуть у культурно-мистецькому, навчально-методичному та соціально-культурному напрямках.
Дана співпраця стала можливою завдяки діяльності органів місцевого самоврядування Вижницького району Чернівецької області та Закарпатської області в межах Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна".


21.01.2022 10:01

Відбулася робоча зустріч |  Проекти та інвестиції
Відбулася робоча зустріч У стінах Чернівецької обласної ради 12 січня, відбулась робоча зустріч з представниками Вижницької та Берегометської територіальних громад та Вижницької районної ради, які будуть подаватись на конкурс місцевих ініціатив в українських Карпатах в рамках Німецької Фінансової Кооперації.
Сторони обговорили пріоритетні ідеї для громад та питання, які зацікавили громади для успішної подачі заявки на конкурс.


05.01.2022 11:43

З турботою про людей |  Благодійність
З турботою про людей З нагоди циклу новорічно-різдвяних свят, депутати Вижницької районної ради на своїх виборчих округах відвідують ветеранів - політв’язнів та репресованих Вижницького району.
Таке рішення, депутати райради ухвалили під час засідання десятої сесії районної ради 23 грудня, відповідно до запиту Ольги Анич – голови Вижницького районного товариства політв’язнів та репресованих.
Відтак, народні обранці, вітаючи зі святами, мають нагоду поспілкуватися особисто зі своїми виборцями, дізнатися про нагальні проблеми ветеранів -політв’язнів та репресованих, які їх хвилюють та оперативно відреагувати та допомогти у їх вирішенні.
До слова, Вижницький район був одним із першим в області, що видав посвідчення реабілітованим громадянам згідно статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні». З боку влади постійно приділяється увага цій категорії населення.24.12.2021 09:57

Закликаємо підтримати маленького Владислава Камінного з м.Вашківці |  Благодійність
Закликаємо підтримати маленького Владислава Камінного з м.Вашківці Під час засідання чергової 10 сесії Вижницької районної ради, голова райради Михайло Андрюк, закликав депутатів та запрошених долучитися до підтримки маленького Владислава Камінного з м.Вашківці, який має рідкісну генетичну хворобу СМА 2 типу.
Так, як немає змоги виділити кошти з районного бюджету, було виставлено урну для збору коштів.
За підсумками збору коштів вдалося зібрати 2740 грн., які будуть перераховані на картку матері дитини.
Звісно - це капля в морі! Але лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти маленькому сонечку подолати важку хворобу!!!
Щиро просимо всіх небайдужих доєднатися до ініціативи та допомогти родині!!!!
Детальніше на сторінці - Help_Vladyslav_sma


24.12.2021 09:48

Відбулося засідання чергової десятої сесії |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулося засідання чергової десятої сесії Під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання чергової десятої сесії Вижницької районної ради VIII скликання.
На засіданні були присутні народний депутат України Максим Заремський, голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Чорней, депутат Чернівецької обласної ради Анатолій Іліщук, керівники силових структур району, районних установ та підприємств, громадськість.24.12.2021 09:39

Колегія районної ради затвердила порядок денний та регламент роботи десятої сесії районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Колегія районної ради затвердила порядок денний та регламент роботи десятої сесії районної ради По закінченню роботи постійних комісій, колегія районної ради затвердила порядок денний та регламент роботи десятої сесії районної ради VІIІ скликання з озвученими, керуючим справами районної ради Георгієм Івоняком, пропозиціями постійних комісій.
За підсумками роботи колегії, було прийнято відповідне рішення.


24.12.2021 09:35

Працювали постійні комісії районної ради |  Відбулося засідання постійної комісії
Працювали постійні комісії районної ради Перед початком роботи засідання десятої сесії районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального захисту. Голова постійної комісії Людмила Колотило.
Участь у засіданні взяв заступник голови районної ради Сергій Вірста.
Паралельно, низку питань порядку денного чергової десятої сесії районної ради обговорено на засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і захисту прав громадян. Голова постійної комісії Марина Кисилиця.
Участь у засіданні взяв голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк.
За підсумками комісії прийняли ряд змін та рекомендацій до проектів рішень сесії.22.12.2021 14:01

Відбулося засідання комісії районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулося засідання комісії районної ради Сьогодні, 22 грудня, відбулося засідання комісії районної ради по відбору суб’єктів оціночної діяльності.
Комісія розглянула заяву претендента (суб’єкта оціночної діяльності), фізичної особи-підприємця Федоренко Алли Анатоліївни, на участь у конкурсі по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вижицького району, а саме:
- адмінприміщення в м.Вижниця по вул. Українській, 88а, загальною площею 1469,40 кв.м з метою визначення балансової вартості.22.12.2021 13:54

Розпочато опрацювання сесійних питань |  Відбулося засідання постійної комісії
Розпочато опрацювання сесійних питань 21 грудня, за участі заступника голови райради Сергія Вірсти, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань комунальної власності та приватизації (голова постійної комісії – Михайло Козян) та з питань бюджету, фінансів та соціального захисту (голова постійної комісії - Людмила Колотило).
Свою роботу постійні комісії розпочали зі спільного засідання, а відтак продовжили свою роботу окремо.
Загалом на розгляд членів комісій, було винесено більше 15 питань порядку денного чергової 10 сесії районної ради, яка відбудеться вже цього четверга, 23 грудня об 11:00 год.
З усіх питань прийняті відповідні рекомендації.


22.12.2021 13:50

Вифлеємський вогонь миру передали буковинські пластуни |  Благодійність
Вифлеємський вогонь миру передали буковинські пластуни Вифлеємський вогонь миру передали буковинські пластуни голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергію Осачуку. Вони виконали пісню, що зазвичай супроводжує таке дійство, та засвітили лампадки.
«У Чернівцях традиція ділитися вогнем із місця народження Христа існує вже понад десять років. Радо підтримуємо її і нині. Прийміть із цим світлом часточку добра, надії та любові», – сказав голова осередку Пласт Чернівці Андрій Федоренко.
Голова ОДА подякував пластунам за вірність традиціям та наголосив, що нині вогонь миру має для українців особливу цінність, адже біля наших кордонів – ворог.
«Це світло покликане ще раз нагадати, що найбільша цінність людства – це життя, а війни у сучасному світі є недопустимими», – сказав Сергій Осачук.
Лампадки від вогню засвітили також голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, очільники районних державних адміністрацій та районних рад, які доправлять його у громади Буковини.


22.12.2021 13:46

У Вижниці провели навчання для рятувальників Чернівецької області. |  Проекти та інвестиції
У Вижниці провели навчання для рятувальників Чернівецької області. Тема навчань - реагування на надзвичайні ситуації у гірській місцевості, зокрема пошук та рятуванню людей у горах за допомогою повітряного дрону. Навчання провели у кілька етапів: презентація проєкту, теоретична частина, демонстрація повітряного дрону та практичне відпрацювання дій.22.12.2021 13:40

Засідала комісія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Засідала комісія районної ради 14 грудня під керівництвом заступника голови районної ради Сергія Вірсти відбулося засідання комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.
Згідно порядку денного, членами комісії було розглянуто ряд звернень, які надійшли до Вижницької районної ради, через електронну торгову систему щодо об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району відповідно до компетенції комісії.
За підсумками роботи комісії прийнято відповідні рішення.


Вижницька районна рада