Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

21.03.2018. ІНФОРМАЦІЯ «Про хід виконання районної програми підтримки діяльності Вижницької районної організації ветеранів, політв’язнів та репресованих України на 2017-2021 роки» у 2017 році
завантажити документ

ІНФОРМАЦІЯ

«Про хід виконання районної програми підтримки діяльності Вижницької районної організації ветеранів, політв’язнів та репресованих  України на 2017-2021 роки»

 

Рішенням десятої сесії сьомого скликання №191-10/16 від 08 грудня 2016 року прийнята «Районна програма підтримки діяльності Вижницької районної організації ветеранів, політв’язнів та репресованих України на 2017-2021 роки».

Програма спрямована на фінансову підтримку ветеранів війни і праці,  учасників, дітей війни, інвалідів, політв’язнів та репресованих, людей похилого віку, пенсіонерів.

Метою програми є надання всебічної підтримки районній, міським, селищній, сільським первинним організаціям ветеранів у здійсненні завдань визначених Статутом організації, а саме:

- захист законних інтересів організації та її членів у державних органах влади , органах місцевого самоврядування;

- вирішення проблем, які турбують ветеранів, інвалідів, пенсіонерів, політв’язнів та репресованих, всіх громадян похилого віку;

- надання в межах можливого юридичної, організаційної, фінансової допомоги членам організацій;

- здійснення благодійницьких заходів, акцій милосердя:

- сприяння розвитку волонтерського руху серед ветеранів, політв’язнів та репресованих, людей похилого віку;

- участь у героїко-патріотичному вихованні молоді на кращих традиціях старших поколінь, культурного і духовного надбання, поваги до батьків, збереження спадкоємності поколінь.

За 2017 рік на виконання програми з районного бюджету виділені кошти в сумі 199,2 тис. гривень,  з них на відшкодування  житлово- комунальних пільг репресованим -84,2 тис. гривень.

На 2018 рік передбачені кошти з районного бюджету в сумі 193,5 тис. гривень, з них на відшкодування  житлово- комунальних пільг репресованим – 78,5 тис. гривень.

 

 


Вижницька районна рада