Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

21.03.2018. Інформація по виконанню Комплексної програми поліпшення кіновідеообслуговування населення Вижницького району у 2017 році
завантажити документ

Інформація по виконанню Комплексної програми поліпшення кіновідеообслуговування населення Вижницького району у 2017 році

 

З метою виконання Цільової комплексної програми поліпшення кіновідеообслуговування населення Вижницького району на 2017-2021 роки Вижницька районна дирекція кіновідеомережі у 2017 році здійснила цілий ряд заходів.

Так, станом на 01 січня 2018 року налічувалось 17 кіноустановок: з них 3 міських та 14 сільських.

За 2017 рік надано послуг 3800 глядачам, зібрано валового збору від демонстрування кіновідеофільмів 11,9 тис. грн.

 За 2017 рік продемонстровано 41 кінострічку, проведено 104 сеанси. Також продемонстровано  14 пільгових безкоштовних сеансів, де надано послуг пільговим верствам – 1436 глядачам.

Вижницькій дирекції кіновідеомережі надана фінансова допомога Вижницької районної ради на суму 123,8 тис грн.

У період з 14 по 18 червня 2017 року на теренах Вижниччини відбувся Всеукраїнський фестиваль кіно і пісні «Миколайчук–фест». У програмі заходів було проведено відвідання обійстя Івана Миколайчука в селі Чортория Кіцманського району «На гостини до Івана», урочисте відкриття «Миколайчук-фесту» у Вижниці, концерт української пісні, кіноніч з Іваном Миколайчуком, конкурс відеороликів, перегляд конкурсних робіт та оцінювання журі, перегляди кращих фільмів фестивалю, різноманітні концертні програми за участю гостей фестивалю та буковинських артистів. І на завершення о 17.00 год. 18 червня 2017 року у районному будинку культури відбувся гала–концерт з нагородженням переможців та презентація від художньої студії «Миколайчук-фесту».

Вижницька районна дирекція кіновідеомережі за ініціативою представництва Євросоюзу в Україні прийняла участь і провела  на теренах району в період з 22 червня по 6 липня Фестиваль Європейського Кіно, де були продемонстровані фільми – переможці Європейських кінофестивалів «Зламані», «Тоні Ердман», «Надновий завіт», «Джуллєта», «Одіссея» та «Казка казок».

 Робота Вижницької районної дирекції кіновідеомережі постійно спрямовується на популяризацію творів вітчизняного кіномистецтва. Формуючи із фільмофонду КП «Облкіновідеопрокат» розробляються репертуари, програми фільмів для проведення заходів, присвячених знаменним датам у державі та районі, розробляються програми історичного, патріотичного, культурологічного спрямування для обслуговування дитячого глядача, пільгових сеансів для інвалідів, малозабезпечених верств населення.

 Вижницька районна дирекція кіновідеомережі організовує творчі зустрічі з видатними митцями України, проводить прем’єрні покази фільмів, демонструє фестивальні стрічки.

 Тому, для покращення виконання Комплексної програми поліпшення кіновідеобслуговування населення Вижницького району нами здійснено ряд заходів на 2018 рік:

Підготовлено та подано проект облаштування сучасного інтерактивного кінотеатру ім. Т. Шевченка у м. Вижниця до Державного фонду регіонального розвитку на загальну суму 1176 тис. грн. (а саме придбання нового сучасного відео проектора для великого глядацького залу, активних акустичних систем, мікшерського пульта, сіті-лайта та нових театральних стільців для великого та малого глядацьких залів).

Плануємо участь в проекті придбання мобільного 3-Д кінотеатру перед Європейськими фондами на загальну суму в 14 тис. Євро.

В червні 2018 року заплановано проведення ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю кіно і пісні «Миколайчук-фест» за участі відомих українських режисерів, а саме Тараса Ткаченка, Дмитра Ломачука, Ахтема Сейтаблаєва, Леоніда Кантора та інших режисерів і операторів.

Вижницька районна рада