Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

19.03.2018. Про виконання Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки протягом 2017 року Вижницьким відділенням поліції
завантажити документ

Про виконання Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки протягом 2017 року Вижницьким відділенням поліції

         Інформую Вас, що рішенням IX сесії VII скликання Вижницької районної ради Чернівецької області за № 176-9/16 від 10.11.2016, затверджено Комплексну програму профілактики правопорушень на 2016-2020 роки

         Метою вказаної програми є забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення уповільнення темпів її зростання на основі чітко визначених пріоритетів, поступового нарощування зусиль держави й громадськості, удосконалення законодавства, організації, засобів і методів запобігання й розкриття злочинів.

         Розглядаючи загальну характеристику структури і динаміки злочинності, слід зазначити, що упродовж 2017 року в динаміці та структурі злочинності на території району відбулося значне зменшення кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень, де всього зареєстровано 576 кримінальних правопорушень, в т.ч. з урахуванням прийнятих протягом 2017 року процесуальних рішень – 280  (проти 342, що складає менше на 18.1 %), з них тяжких та особливо тяжких всього 159, з урахуванням прийнятих протягом 2017 року процесуальних рішень – 82  (проти 86, що складає менше на 4.7 %).

         Тобто, з урахуванням загального зменшення злочинності на території району майже на 20% спостерігається також незначне зменшення до 5 % злочинності за кваліфікованими ознаками (тяжкими), що говорить про належну в першу чергу профілактику злочинності невеликої та середньої тяжкості, а також позитивна тенденція щодо спаду скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.

          Рішенням сесії Вижницької районної ради в липні 2017 року виділено кошти в сумі 30 тисяч гривень, які протягом вересня-грудня 2017 року були освоєні та витрачені на придбання 4 персональних відеореєстраторів (бодікамер), а також 2 автомобільних відеореєстраторів на загальну суму 30 тисяч грн. для функціонування груп реагування патрульної поліції Вижницького ВП.

          Придбання вказаних засобів для поліцейських Вижницького ВП значно покращило стан забезпечення та якість охорони громадського порядку, вдосконалило та покращило проведення рейдових перевірок, їх використання сприяє профілактиці та покращує документування адміністративних та кримінальних правопорушень.

Вижницька районна рада