Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

16.03.2018. ІНФОРМАЦІЯ ЗА 2017 РІК про виконання районної програми «Забезпечення призову громадян на військову службу до Збройних сил України на 2016-2020 роки»
завантажити документ

ІНФОРМАЦІЯ ЗА 2017 РІК

про виконання районної програми «Забезпечення призову громадян на військову службу до Збройних сил України на 2016-2020 роки»

За ініціативи районної державної адміністрації рішенням восьмої сесії VII скликання від 22.09.2016 року затверджено районну програму «Забезпечення призову громадян на військову службу до Збройних сил України на 2016-2020 роки», в межах якої заплановані заходи по вирішенню проблем ресурсного та матеріального забезпечення заходів призову громадян району на військову службу у лавах Збройних Сил України та безпосередня реалізація районними органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування заходів з мобілізаційної підготовки і мобілізації на території району, підтримання мобілізаційної готовності військового комісаріату на належному рівні, необхідному для виконання завдань за призначенням, в тому числі забезпечення транспортом та паливно-мастильними матеріалами. На реалізацію цих заходів Вижницькому РВК у поточному році виділено 35 000 грн.

Перевезення призовників з району на обласний збірний пункт проводилося згідно плану відправок.

Із 28 запланованих призовників, відібрано та відправлено до лав ЗСУ  28 чоловік, що складає 100 %.

         В серпні 2017 року планове завдання на строкову військову службу до Національної Гвардії України для Вижницького РВК встановлено 2 чоловіки. Призвано – 3 чоловіки, що становить 150 % виконання.

         Забезпечено доставку 69 військовозобов'язаних на навчальні збори (із запланованих 26).

         Забезпечено доставку 74 військовослужбовців, які проходять службу за контрактом до військових частин Збройних Сил України (із запланованих 50).

         Забезпечення потреби заходів призову на строкову та контрактну військові служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації складає 100 відсотків.

Вижницька районна рада