Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

Протокол №15 від 27.02.2017. засідання постійної комісії районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій
завантажити документ

УКРАЇНА

ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ

 

З ПИТАНЬ ВЛАСНОСТІ, АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

ПРОТОКОЛ №15

 

27 лютого 2017 року                                                          м. Вижниця

 

Головує: Никифоряк Юрій Петрович  голова постійної комісії

Присутні члени комісії:

Клим Руслана Дмитрівна

Коваль Іван Миколайович

Моржук Андрій Георгійович

Хома Павло Антонович

Відсутні члени комісії:

Загул Тарас Семенович

Андрюк Василь Семенович

 

В засіданні постійної комісії районної ради прийняли участь:

Андрюк Михайло Іванович

 голова Вижницької районної ради

Романюк Ілля Танасійович

 

перший заступник голови Вижницької райдержадміністрації

Кириляк  Людмила Іванівна

начальник фінансового управління Вижницької райдержадміністрації

Андрич Михайло Георгійович

начальник відділу освіти

Вижницької райдержадміністрації

 Додяк Наталія Михайлівна

начальник відділу культури Вижницької райдержадміністрації

 Митринюк Федір Володимирович

головний лікар КУ «Вижницька центральна районна лікарня»

Гаврилюк Роман Миколайович

директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва

Гараздюк Володимир Васильович

начальник Вижницької районної державної лікарні  ветеринарної медицини  

Приньковський Василь Григорович

т.в.о.головного лікаря комунального закладу Вижницької районної ради «Вашківецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Козоріз Таміла Анатоліївна

головний лікар комунального закладу Вижницької районної ради «Берегометський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Біляк Богдана Лазарівна

в.о. завідувача аптеки №103 м.Вижниця

Мотовилець Галина Григоріївна

в.о. головного спеціаліста відділу охорони

здоровя Вижницької РДА

Лучик Олена Михайлівна

завідувач Трудовим архівом Вижницької районної ради

Майстрюк Ольга Василівна

голова Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста

Чепіль Олексій Георгійович

Вижницький міський голоіва

Перч Микола Партенійович

Вашківецький міський голоіва

Зварич Анастасія

завідувач Банилівського ДДЗ

Каліненко Володимир Тимофійович

директор МППФ «Атлас»

Стратій Віталій Іванович

заст. директора НПП «Вижницький»

Яремчук Валерій Миколайович

заступник директора –головний природознавець НПП «Вижницький»

Голобуцька Ксенія Василівна

завідувач юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Джал Оксана Вікторівна

завідувач відділу з питань комунальної власності, інвестицій та транскордонного співробітництва виконавчого апарату районної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Розгляд проектів рішень тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року відповідно до функцій та повноважень постійної комісії, порядку денного та регламенту роботи чергової сесії районної ради:

1.1. Про надання дозволу на списання окремого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району.

1.2. Про безоплатну передачу майна відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у власність Банилівської територіальної громади.

 

Інформує: начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації

Андрич Михайло Георгійович

 

1.3. Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у комунальну власність Вашківецької міської об’єднаної територіальної громади.

 1.4. Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у комунальну власність Вижницької міської об’єднаної територіальної громади.

 1.5. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 23 грудня 2016 року №109 «Про припинення контракту та звільнення                     Приньковського В.Г.».

Інформує: голова постійної комісії

 Никифоряк Юрій Петрович

1.6. Про надання дозволу КУ «Вижницька центральна районна лікарня» на переукладення на новий термін договору позички (безоплатного користування) нежитлового приміщення з Вижницькою районною організацією Товариства Червоного Хреста.

Інформує: головний лікар КУ «Вижницька центральна районна лікарня»

Митринюк Федір Володимирович

1.7. Про внесення змін до статуту аптеки №103 м. Вижниця.

Інформує: в.о.завідувача Аптеки №103 м.Вижниця

Біляк Богдана Лазарівна

1.8. Про надання дозволу на передачу в позичку (безоплатне користування) Вижницькому коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка незавершеної прибудови до будівлі основного корпусу Вижницької державної лабораторії ветеринарної медицини.

Інформує: начальник Вижницької районної державної лікарні  ветеринарної медицини  

Гараздюк Володимир Васильович

1.9. Про розгляд клопотання МППФ «Атлас» щодо внесення змін до Договору № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року.

Інформує: голова постійної комісії

 Никифоряк Юрій Петрович

1.10. Про надання згоди на безоплатне прийняття Трудовим архівом Вижницької районної ради упорядкованих документів з кадрових питань (особового складу) ВАТ «Вижницький райагрохім» с.Іспас.

Інформує:  завідувач Трудового архіву

районної ради

Лучик Олена Михайлівна

1.11. Про порядок денний та регламент роботи тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року.

Інформує: голова постійної комісії

 Никифоряк Юрій Петрович

2. Про розгляд клопотання науково-технічної ради національного природного парку «Вижницький» від  09.02.2017 р. про сприяння у вирішенні питанні з приводу ситуації, пов’язаної із стягненням збитків за самовільні вирубування деревини.

  Інформує: заступник директора з наукової роботи НПП «Вижницький»

  Стратій Віталій Іванович

  заступник директора –головний природознавець НПП «Вижницький»

  Яремчук Валерій Миколайович

3. Звіт головного лікаря КУ «Вижницька центральна районна лікарня» Митринюка Ф.В. щодо виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність установи, збереження та ефективне утримання майна.

Інформує: головний лікар

КУ «Вижницька центральна

районна лікарня»

Митринюк Федір Володимирович

 

СЛУХАЛИ по першому питанню:

Андрича Михайла Георгійовича, начальника відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації, який ознайомив з проектами рішень тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року, а саме:

- Про надання дозволу на списання окремого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району.

- Про безоплатну передачу майна відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у власність Банилівської територіальної громади.

Никифоряка Юрія Петровича, голову постійної комісії, який ознайомив з наступними проектами рішень чергової сесії, а саме:

         - Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у комунальну власність Вашківецької міської об’єднаної територіальної громади.

- Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у комунальну власність Вижницької міської об’єднаної територіальної громади.

- Про затвердження розпорядження голови районної ради від 23 грудня 2016 року №109 «Про припинення контракту та звільнення                     Приньковського В.Г.».

- Про розгляд клопотання МППФ «Атлас» щодо внесення змін до Договору № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року, та ознайомив з порядком денним та регламентом роботи тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року.

Митринюка Федора Володимировича, головного лікаря КУ «Вижницька центральна районна лікарня», який надав інформацію по проекту рішення чергової сесії районної ради «Про надання дозволу КУ «Вижницька центральна районна лікарня» на переукладення на новий термін договору позички (безоплатного користування) нежитлового приміщення з Вижницькою районною організацією Товариства Червоного Хреста».

Біляк Богдану Лазарівну, в.о.завідувача Аптеки №103 м.Вижниця, яка доповіла про зміни до статуту аптеки №103 м. Вижниця, які пропонуються для розгляду черговою сесією районної ради.

Гараздюка Володимира Васильовича, начальника Вижницької районної державної лікарні  ветеринарної медицини, який доповів по питанню стосовно    надання дозволу на передачу в позичку (безоплатне користування) Вижницькому коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка незавершеної прибудови до будівлі основного корпусу Вижницької державної лабораторії ветеринарної медицини.

Лучик Олену Михайлівну, завідувача Трудового архіву районної ради, щодо проекту рішення районної ради  «Про надання згоди на безоплатне прийняття Трудовим архівом Вижницької районної ради упорядкованих документів з кадрових питань (особового складу) ВАТ «Вижницький райагрохім» с.Іспас».

 

В обговоренні питання взяли участь: Андрюк М.І., Романюк І.Т., Кириляк Л.І., Гаврилюк Р.М., Приньковський В.Г., Каліненко В.Т.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Погодити та внести без змін на розгляд тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року наступні проекти рішень:

- Про надання дозволу на списання окремого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району.

          - Про безоплатну передачу майна відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у власність Банилівської територіальної громади.

-Про затвердження розпорядження голови районної ради від 23 грудня 2016 року №109 «Про припинення контракту та звільнення  Приньковського В.Г.».

- Про надання дозволу КУ «Вижницька центральна районна лікарня» на переукладення на новий термін договору позички (безоплатного користування) нежитлового приміщення з Вижницькою районною організацією Товариства Червоного Хреста.

-Про внесення змін до статуту аптеки №103 м. Вижниця.

-Про надання дозволу на передачу в позичку (безоплатне користування) Вижницькому коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка незавершеної прибудови до будівлі основного корпусу Вижницької державної лабораторії ветеринарної медицини.

-Про розгляд клопотання МППФ «Атлас» щодо внесення змін до Договору № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року.

-Про надання згоди на безоплатне прийняття Трудовим архівом Вижницької районної ради упорядкованих документів з кадрових питань (особового складу) ВАТ «Вижницький райагрохім» с.Іспас.

2. У проекті рішення «Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району у комунальну власність Вижницької міської об’єднаної територіальної громади»:

- у пункті  3 зазначити наступне:

«Надати відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації дозвіл на передачу у позичку (безоплатне користування) Вижницькій міській раді  шкільні автобуси - Еталон А0079,51Ш, реєстраційний номер СЕ2849ВІ,   балансовою вартістю 1 691 000 грн. та  Еталон А0079,51Ш, реєстраційний номер СЕ2846ВІ, балансовою вартістю 1 691 000 грн., введені в експлуатацію 30.11.2016 року, на термін (1) один рік з правом продовження, для здійснення підвозу учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, та при умові забезпечення Вижницькою міською радою безперешкодного надання послуг з перевезення пасажирів бюджетним установам, що фінансуються з районного бюджету.

Доручити начальнику відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації (Андричу М.Г.) укласти договір позички (безоплатного користування) відповідних транспортних засобів з Вижницькою міською радою.».

3. Погодити  порядок денний та регламент роботи тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року в цілому.

 

Голосували: ЗА – 5; ПРОТИ - 0; УТРИМАЛИСЯ - 0.

 (Рекомендації додаються).

 

СЛУХАЛИ по другому питанню:

Стратія Віталія Івановича, заступника директора з наукової роботи НПП «Вижницький» та Яремчука Валерія Миколайовича, заступника директора –головного  природознавеця НПП «Вижницький», які надали інформацію про рішення   науково-технічної ради національного природного парку «Вижницький» щодо сприяння районної ради у вирішенні питанні з приводу ситуації, пов’язаної із стягненням збитків за самовільні вирубування деревини.

В обговоренні питання взяли участь: Андрюк М.І., Романюк І.Т., Никифоряк Ю.П., Коваль І.М.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Клопотання науково-технічної ради національного природного парку «Вижницький» від  09.02.2017 р. про сприяння у вирішенні питанні з приводу ситуації, пов’язаної із стягненням збитків за самовільні вирубування деревини взяти до відома.

2. Розглянути  вищевказане клопотання на черговій тринадцятої сесії районної ради VII скликання 2 березня 2017 року у питанні «Різне».

 

Голосували: ЗА – 5; ПРОТИ - 0; УТРИМАЛИСЯ - 0.

Рекомендації додаються.

 

СЛУХАЛИ по третьому  питанню:

Митринюка Федора Володимировича, головного лікаря КУ «Вижницька центральна районна лікарня», який звітував щодо виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність установи, збереження та ефективне утримання майна.

В обговоренні питання взяли участь: Андрюк М.І., Моржук А.Г., Никифоряк Ю.П.

 

ВИРІШИЛИ:

1.  Інформацію головного лікаря КУ «Вижницька центральна районна лікарня» Митринюка Ф.В. щодо виконання функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність установи, збереження та ефективне утримання майна взяти до відома.

2.  Головному лікарю КУ «Вижницька центральна районна лікарня» Митринюку Ф.В. забезпечувати надалі належне збереження майнового комплексу КУ «Вижницька центральна районна лікарня» та виконання основних завдань щодо забезпечення роботи медичної галузі Вижницького району на 2017 рік, зазначених у звіті головного лікаря. 

 

 

Голосували: ЗА – 5; ПРОТИ - 0; УТРИМАЛИСЯ - 0.

Рекомендації додаються.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                    Ю. Никифоряк

 

 

Секретар постійної комісії                                                         Р. Клим

Вижницька районна рада