Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

Протокол №14 від 10.01.2017. засідання постійної комісії районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій
завантажити документ

УКРАЇНА

ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ

 

З ПИТАНЬ ВЛАСНОСТІ, АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

ПРОТОКОЛ №14

 

10 січня  2017 року                                                             м. Вижниця

 

Головує: Никифоряк Юрій Петрович  голова постійної комісії

 

Присутні члени комісії:

 Андрюк Василь Семенович

 Клим Руслана Дмитрівна

Загул Тарас Семенович

Моржук Андрій Георгійович

 

Відсутні члени комісії:

Дмитрюк Микола Дмитрович

Коваль Іван Миколайович

 

 

В засіданні постійної комісії районної ради прийняли участь:

 

Андрюк Михайло Іванович

 голова Вижницької районної ради

 

Гаврилюк Роман Миколайович

директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва

 

Джал Оксана Вікторівна     

завідувач відділу з питань комунальної власності, інвестицій та транскордонного співробітництва виконавчого апарату районної ради

 

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про розгляд листа Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка від 10.01.2017 року №4 стосовно надання в безоплатне користування приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району в м.Вижниця по вул.Невського, 5.

 

2.   Про розгляд клопотання МППФ «Атлас» щодо внесення змін до Договору № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року.

 

 

 Інформує: голова постійної комісії

 Никифоряк Юрій Петрович

.

 

 

СЛУХАЛИ по першому питанню:

Никифоряка Юрія Петровича, голову постійної комісії, який ознайомив із листом Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка від 10.01.2017 року №4 стосовно надання в безоплатне користування приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району в м.Вижниця по вул.Невського, 5.

 Гаврилюка Романа Миколайовича, директора Вижницького коледжу прикладного мистецтва, який повідомив, що ВКПМ необхідне приміщення  для музею, тому установа просить розглянути пропозицію щодо передачі в безоплатне користування приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району в м.Вижниця по вул.Невського, 5.

 

В обговоренні питання взяли участь: Андрюк М.І., Моржук А.Г., Загул Т.С.

 

ВИРІШИЛИ:

Звернутися до балансоутримувача приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст району в м.Вижниця по вул.Невського, 5 Вижницької  районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо внесення пропозицій стосовно передачі  Вижницькому коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка в безоплатне користування вказаного майна.

Голосували: ЗА – 5; ПРОТИ - 0; УТРИМАЛИСЯ - 0.

 (Висновок додається).

 

СЛУХАЛИ по другому питанню:

Никифоряка Юрія Петровича, голову постійної комісії, який ознайомив із клопотання МППФ «Атлас» щодо внесення змін до Договору № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року.

 

 

 

В обговоренні питання взяли участь: Андрюк М.І., Андрюк В.С., Клим Р.Д., Моржук А.Г.

 

ВИРІШИЛИ:

       1. Виконавчому апарату районної ради підготувати проект рішення  сесії районної ради стосовно внесення змін до Договіру № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року, а саме:

- п.5.1. Договору викласти в такій редакції: «5.1. Завершити будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу до 31.12.2017 року.».

2. Внести на розгляд чергової сесії районної ради питання  «Про розгляд клопотання МППФ «Атлас» щодо внесення змін до Договору № 1 купівлі-продажу незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу від 22.04.2004 року, укладеного між Вижницькою районною радою та МППФ «Атлас», із змінами згідно Договору № 5 від 03.03.2016 року».

 

Голосували: ЗА – 5; ПРОТИ - 0; УТРИМАЛИСЯ - 0.

 

Рекомендації додаються.

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                    Ю. Никифоряк

 

Секретар постійної комісії                                                         Р. Клим

 

 

Вижницька районна рада