Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

Рішення №06-12/17 від 10.01.2017. Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»
завантажити документ

УКРАЇНА

ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОЗАЧЕРГОВА  ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ  VІІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я №06-12/17

 

10 січня 2017 року

м. Вижниця

 

Про приєднання до Європейської

ініціативи «Угода мерів»

 

Відповідно до ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», ознайомившись з Європейською ініціативою «Угода мерів» щодо створення і підтримки впровадження планів дій зі сталого енергетичного розвитку, енергоефективності та відновлювальних джерел енергії, започаткованою у 2007 році, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій, з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв‘язку, розвитку підприємництва та туризму, з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності і захисту прав громадян, районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Приєднатися до Європейської ініціативи «Угода мерів» (додаток 1).

2. Уповноважити голову Вижницької районної ради Андрюка М.І. від імені територіальної громади сіл, селища міст Вижницького району підписати форму приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» (додаток 2).

3. Організацію виконання та контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Вижницької районної ради Вірсту С.Д.

 

 

 

Голова районної ради                                                                   М. Андрюк

 

Вижницька районна рада