Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницька районна рада

Документи

Протокольне рішення №01-9/16 від 10.11.2016. Про інформацію МПП Фірма «Атлас»
завантажити документ

УКРАЇНА

ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

П Р О Т О К О Л Ь Н Е    Р І Ш Е Н Н Я  01-9/16


10 листопада 2016 року

м. Вижниця

 

Про інформацію МПП Фірма «Атлас»

 

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію представника МПП Фірма «Атлас» про хід виконання п.5.1. Договору №1 купівлі-продажу незавершеного будівництва, купленого на аукціоні від 22 квітня 2004 року районна рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію представника МПП фірма «Атлас» про хід виконання п.5.1. Договору №1 купівлі-продажу незавершеного будівництва, купленого на аукціоні від 22 квітня 2004 року взяти до відома.

 

         2.Доручити постійній комісії районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій розглянути питання про хід виконання п.5.1. Договору №1 купівлі-продажу незавершеного будівництва, купленого на аукціоні від 22 квітня 2004 року та укладеного між Вижницькою районною радою Чернівецької області і МПП Фірма «Атлас» та внести відповідні пропозиції до  сесії районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля та надзвичайних ситуацій (Ю.Никифоряк) та заступника голови районної ради С.Вірсту.

 

 

 

Голова районної ради                                                                    М. Андрюк

Вижницька районна рада