Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Банилівська сільська рада

Новини

10.09.2020 14:36

Проєкт-переможець – ремонт музею в Банилові  |  Проекти та інвестиції
Проєкт-переможець – ремонт музею в Банилові

Проєкт «Капітальний ремонт будівлі Банилівського історичного музею Вижницького району Чернівецької області» став одним із 45-ти переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад , яку реалізує Асоціація "Єврорегіон Карпати-Україна" в рамках проекту "Карпатська мережа регіонального розвитку" спільно з Мінстерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримки регіональної політики України". За рішенням Конкурсної ради, обсяг фінансування проєкту за рахунок коштів державного бюджету становить 250 тисяч гривень (капітальні та поточні видатки) за умови співфінансування 20% (62 тисячі п’ятсот грн) з місцевого бюджету. Над його розробкою і поданням працювали Банилівська сільська рада та громадська організація «Сяйво Банилова» (керівник В. Гордейчук). З метою зебереження і популяризації історико-культурної спадщини.
Усього на конкурс було подано 172 заявки.
Детальніше про музей розповімо в наступних номерах часопису.22.04.2009 12:13

звіт художньої самодіяльності |  Культура
Щороку у Великодний вівторок відбувається звіт художньої самодіяльності Народного дому с.Банилів. Тим більш, що цього року виповнюється 30 років з часу створення фольклорно-етнографічного ансамблю "Банилівська толока" та 15 років з часу присвоєння йому звання народний.
Перед жителями села виступили учні Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст., учні музичної школи та фольклорно-етнографічний ансамбль "Банилівська толока". На урочистостях були присутні заступник голови Вижницької РДА Д.Никифоряк, начальник відділу культури О.Буйвідт.


07.03.2009 22:26

До дня пам’яті Т.Г.Шевченка |  Освіта
Творчість Великого Кобзаря шанують і в Банилівській школі. Щорічно, а особливо в шевченківські дні, тут проводяться різні заходи, метою яких є популяризація творчості Т.Г.Шевченка серед школярів, виховання поваги до мистецтва слова, мови. Глибше усвідомити цінність творчої спадщини великого поета учням допомагають шевченківські читання «Шевченко – християнин, проповідник правди Божої», конкурси віршів Т.Г.Шевченка та пісень на слова Т.Шевченка, виставка малюнків до творів Т.Г.Шевченка, літературна вікторина за творчістю Т.Г.Шевченка «Впізнай героя», конкурс творів, години спілкування.
У підготовці до проведення всіх заходів і підборі матеріалів та оформленні виставки, присвяченої творчості Т.Г.Шевченка, допомагає бібліотекар школи М.І. Миглей.