Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Суспільство )

28.08.2012 11:45

Програма «Турбота» працює за графіком по максимуму
У Вижницькому районі районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації провів засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Мета програми – подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного, соціально-побутового, торговельного, культурного обслуговування малозабезпечених громадян району. Членами комісії на черговому засідання розглянуто 30 заяв громадян. В результаті всім заявникам вирішено виділити матеріальну допомогу на загальну суму 7700 грн. на лікування онкохворих, придбання спец обладнання інвалідам, допомога в зв’язку з важким матеріальним становищем та 2300 грн. – допомога матерям та дружинам загиблих воїнів-афганців.


22.06.2012 17:01

На Вижниччині активно працює програм «Турбота»
Вижницький районний територіальний центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян щомісяця під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака проводить засідання комісії з розгляду заяв пов’язаних з надання матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». Мета програми – подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного соціально-побутового,торговельного, культурного обслуговування малозабезпечених громадян району. Членами комісії на черговому засідання розглянуто 27 заяв громадян. В результаті заявникам вирішено виділити матеріальну допомогу на проживання, лікування, придбання візка, відновлення будівлі внаслідок пожежі - на загальну суму 7900 грн. На засіданні одній особі відмовлено з неповним пакетом документів.


12.06.2012 16:18

Проводяться інспектування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах
Основне завдання районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – допомагати сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги. З цією метою спеціалісти центру на території Чорногузівської та Іспаської сільських радах провели соціальні інспектування сімей, які подані суб’єктами соціальної роботи як такі що перебувають в складних життєвих обставинах. Соціальним інспектуваннями охоплено 11 сімей, в яких складні умови проживання і на утриманні є діти або батьки інваліди, малозабезпечені сім’ї, багатодітні та сім’ї в яких батьки не працюють в силу різних обставин. За результатами даної роботи фахівцями надано низку інформаційних, соціально-педагогічних, юридичних, соціально-психологічних послуг та складені відповідні акти.


08.02.2012 16:12

Обстеження неповнолітніх
З ініціативи служби у справах дітей Вижницької райдержадміністрації за участю працівників відділу кримінальної міліції у справах дітей та дільничного інспектора проведено обстеження житлово-побутових умов неповнолітніх, які перебувають на обліку в службі у справах дітей, як такі, що потрапили у складні життєві обставини їх є 26 та неповнолітні, які перебувають на обліку у відділі кримінальної міліції у справах дітей РВ УЧВС, як такі, що скоїли злочини – їх є 23. Обстеження спрямоване на профілактику та попередження таких явищ, своєчасного повернення дітей у сім’ї та навчальні заклади за місцем проживання, сприяє покращенню виховної роботи з ними. У ході обстеження, яке проводилося на Берегометській зоні району, проведено профілактичні співбесіди з дітьми та їх батьками, які попереджені про подальшу відповідальність за виховання своїх дітей та контроль їхнього дозвілля. З метою попередження нових злочинів, заслухано 2 дітей, які несистематично відвідують навчання, в присутності батьків. З батьками провели роз’яснювальну роботу з метою протидії жорстокому поводженню з дітьми, а також запобігання насильства у середовищі самих дітей Обговорилися основні проблемні питання підлітків та визначення шляхи для їх вирішення


01.02.2012 17:21

В районі цілодобово працюють пункти обігріву
У Вижницькому районі піклуються про тих, хто не має даху над головою і за певних обставин залишився без домівки. З метою попередження випадків переохолодження громадян на період сильних морозів саме для громадян, які не мають постійного місця проживання, на території Вижницького районного відділу УМНС працівниками розгорнуто роботу тимчасового пункту обігріву для населення оснащеного печчю-буржуйкою, столами та лавами. Також існують пункти обігріву в громадській приймальні партії регіонів, геріатричній лікарні с. Коритне виділено 6 ліжок, лікарнях м. Вижниця, м. Вашківці, селища Берегомет та лікарні Червоного Хреста бездомні громадяни можуть не тільки зігрітися, а й отримати гарячий чай, харчування, медичну допомогу. У кожному пункті цілодобово позмінно чергують рятувальники. Крім обігріву та медичної допомоги, рятувальники проводять із відвідувачами навчання щодо перебування на вулиці під час морозної погоди, навчають населення надавати першу медичну допомогу під час обмороження.


23.12.2011 16:37

Учні шкіл Вижниччини з концертною програмою відвідали Снятинський будинок інвалідів
Відповідно до звернення голови Організаційного комітету з підготовки та проведення в області благодійної акції «Милосердя», голови обласної державної адміністрації М.Папієва щодо проведення в області благодійної акції з метою привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, інвалідів, малозабезпечених громадян. Силами учасників художньої самодіяльності 26 учнів 5-11- класів Міліївської, Вашківецької ЗОШ та Вашківецької гімназії Вижницького району проведено святкову концертну програму «Пісня єднає друзів» для вихованців Снятинського будинку інвалідів. Для потреб даного будинку передано медикаменти, продукти харчування, одяг, миючі засоби на загальну суму 1500грн. Учні Вижниччини продемонстрували танцювальні та вокальні номери, а на завершення великою родинною колядою «Добрий вечір тобі» за участю вихованців, медпрацівників, педагогів та вихователів. Вдячні глядачі запросили дітей Вижниччини на наступний візит із концертом до Снятинського будинку інвалідів у січні з Вашківецькою Маланкою.


16.11.2011 09:04

На Вижниччині вручили премію ім. Дмитра Загула трьом лауреатам
На Вижниччині відбулося вручення літературної премії імені видатного буковинського письменника, перекладача та літературознавця, уродженця села Мілієве Вижницького району Дмитра Загула. Цьогоріч нагороду отримали байкар, член Національної спілки письменників України - Роман Болюг з Виженки, заслужений артист України, соліст-вокаліст Чернівецької обласної філармонії, доцент кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - Іван Дерда, директор Мілівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надія Бучацька. Почесні нагороди лауреатам вручили заступник голови Вижницької райдержадміністрації Тетяна Тирон, голова журі обласної конкурсної комісії літературної премії ім. Д.Загула, поет, доктор філологічних наук, член національної спілки письменників України, заслужений працівник освіти Богдан Мельничук, Мілієвський сільський голова Володимир Гаф’юк, завідувач організаційним відділом районної ради Георгій Івоняк. Урочистості відбулися у Мілієвській загальноосвітній школі, яка носить ім’я видатного земляка. Гостей свята з хлібом сіллю зустріли діти місцевої школи та гуцульським танцем у виконанні Народного аматорський ансамбль танцю «Черемшина» під керівництвом заслуженого працівника культури Ореста Сіренького. Представники влади району, лауреати, педагоги та учні, жителі села, творча інтелігенція, яка прибула до Мілієвого до бронзового погруддя поета, що на території школи поклали вінки та квіти. Під час урочистостей присутні виконували вірші та пісні поета, з теплотою та смутком згадували одного з найвизначніших діячів українського відродження 30-х років минулого століття. По завершенню шанувальники та колеги Дмитра Загула поети Буковини залишили свої творчі доробки музею ім. Загула. Літературна премія започаткована 28 серпня 1990 року. За цей час лауреатами стали 34 особи – українські письменники, поети , перекладачі, поети-піснярі, громадські діячі, яким присвоюється премія за видатні заслуги в галузі літератури й за пропаганду творчості буковинського поета. 1998 односельці поета разом із Чернівецькою організацією Спілки письменників України заснували літературну премію його імені, яка вручається 21-й раз на малій батьківщині українського поета-символіста, літературознавця, перекладача, педагога.


Tеми