Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Здоров'я та спорт )

07.03.2013 18:24

В волейбол грали тільки жінки
Уже 4-й рік поспіль у Вижницькому районі традиційним став волейбол серед жіночих команд працівників держустанов присвячений Міжнародному дню прав жінок та миру. Так і цього року, 6 команд-учасниць від Вижницької райдержадміністрації, Державного казначейства, податкової інспекції, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Національно-природного парку «Вижницький», команди викладачів коледжу прикладного мистецтва взяли участь у турнірі, який відбувся в приміщені школи-інтернат ім. Н. Яремчука. Організатором змагань виступив відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, фахівці якого запевняють, що даний турнір покликаний не просто підтримати волейбольне рух в районі, а продемонструвати роль, яку відіграє спорт у підтриманні здоров'я й хорошої фізичної форми. Протягом всього турніру панувала напружена атмосфера боротьби. Гра була динамічною, захоплюючою і цікавою. Волейбольні змагання прекрасний приклад для підростаючого покоління. Після кількох годин напруженої гри визначилися переможці: І місце посіла команда Вижницкьої райдержадміністрації, ІІ – команда відділу освіти, молоді та спорту, ІІІ - Нацпарку. Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук привітав переможців та нагородив почесними грамотами та пам’ятними призами зазначивши, що всі команди-учасниці турніру з волейболу продемонстрували професіоналізм, хорошу командну гру, вміння відчувати суперника й відмінну фізичну форму. Учасниць змагань з нагоди Міжнародного жіночого дня привітав гарними вітаннями та квітами.


11.02.2013 15:01

Спортивне свято
9-10 лютого цього року в приміщенні спортивного залу Вижницької школи-інтернат відбувся ІІ міжобласний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті борців Вижниччини. В цих, уже традиційних спортивних змаганнях взяло участь зверх 170 юних борців з різних регіонів України. Заступник голови – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон та керуючий справами районної ради Іван Дрончук вручили подяки райдержадміністрації та районної ради меценатам та організаторам спортивного свята.


12.04.2012 11:42

У Вижницькому районі проведено конкурс молодих сімей
З метою пропаганди цінностей сімейного життя, збереження, підтримки і розвитку сімейних традицій, формування у молоді свідомого ставлення до сімейного життя, відповідального батьківства, популяризації здорового способу життя, виховання у дітей мужності, волі до перемоги та почуття патріотизму з ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації спільно з громадською організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» організовано та проведено районний конкурс «Здорова сім’я – здорова країна» присвячений Міжнародному Дню здоров’я. Кращих 8 спортивних сім’ї населених пунктів прийняли участь в різноманітних естафетах, конкурсах, інтелектуальних конкурсах на олімпійську. Змагання проходили у підготовленому спортивному залі школи-інтернат ім. Н.Яремчука. Учасників привітав заступник голови районної державної адміністрації Іван Федорощак побажавши найкращого міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті – перемог в усіх справах. Підкреслив, що спортом корисно не тільки займатися, його потрібно любити, адже здорові молоді сім’ї – це здорова нація. За результатами оцінювання переможцями стали неодноразові учасники змагань - спортивна сім’я Чорногузів з села Банилів. На другу сходинку п’єдесталу піднялась сім’я Кравчиків з села Лукавці, а на третю – сім’я Винничуків, яка представила с. Слободу-Банилів. Всі учасники отримали призи та пам’ятні медалі. Призерів нагороджено кубками.


22.03.2012 15:19

У Вижницькому районі пройде І етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО - 2012
З метою популяризації здорового способу життя, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я учнів, популяризації та розвитку футболу в загальноосвітніх навчальних закладах області у Вижницькому районі пройде І районний етап Національного кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012, який відбудеться 24 березня 2012 року на стадіонах біля Берегометської гімназії, Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Міліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Фінальні змагання пройдуть на стадіоні «Черемош» м. Вижниця 31 березня, де будуть нагороджуватися переможці І, ІІ, ІІІ командні місця кубками за місце, кожен учасник гри - медалями та грамотами, дипломами та статуетками нагороджуватимуть кращого воротаря, захисника, півзахисника, нападаючого, найтехнічнішого гравця. Змагання юних футболістів проводитимуться серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Турнір проходитиме за олімпійською системою. Команда – переможець представлятиме район на другому етапі Кубка. Змагання здійснюється під керівництвом районного організаційного комітету на чолі голови оргкомітету, заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Тирон.


12.03.2012 10:13

В волейбол грали тільки жінки
Уже 3-й рік поспіль у Вижницькому районі традиційним став волейбол серед жіночих команд працівників держустанов присвячений Міжнародному жіночому Дню. Так і цього року 6 команд: учасниць райдержадміністрації, Казначейства, Податкової інспекції, відділу освіти, Національного парку «Вижницький», збірної команда працівників освіти та коледжу прикладного мистецтва взяли участь у турнірі, який відбувся в приміщені школи-інтернат ім. Н. Яремчука. Організатором змагань виступив відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації, фахівці якого запевняють, що даний турнір покликаний не просто підтримати волейбольне рух в районі, а продемонструвати роль, яку відіграє спорт у підтриманні здоров'я й хорошої фізичної форми. Учасники змагань знали, що в спортивному залі їх очікує гідний суперник, і щоб перемогти, доведеться викласти всі козирі – показати майстерність. Волейболісти знали, що на них дивляться очі уболівальників, які підтримували не тільки із установ представлених команд а з усього міста і вихованці школи-інтернат. І спортсмени не підвели. Протягом всього турніру панувала напружена атмосфера боротьби. Гра була динамічною, захоплюючою і цікавою, учасниці віддавалися повністю. Вболівальники платили тим самим. Волейбольні змагання для підростаючого покоління – прекрасний приклад мужності, завзяття, сили, краси й витривалості. Після трьох годин напруженої гри визначилися переможці: І місце посіла команда – Національного парку «Вижницький», ІІ – команда відділу освіти, ІІІ - райдержадміністрації. Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук привітав переможців та нагородив почесними грамотами та пам’ятними призами зазначивши, що всі команди-учасниці турніру з волейболу продемонстрували професіоналізм, хорошу командну гру, вміння відчувати суперника й відмінну фізичну форму. Учасниць змагань з нагоди Міжнародного жіночого дня привітав гарними вітаннями та квітами


22.02.2012 16:05

Зональні змагання
З метою пропаганди здорового способу життя запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих дітей та підлітків відбулися зональні змагання, участь в яких взяли 16 команд із загальноосвітніх закладів району. Тематика виступів команд спрямовувалася на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками. Команди демонстрували в образній формі наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізичного режиму тощо. У своїх виступах учасники на сцені поєднували різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонстрували досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Порушені проблеми відображалися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній формах. Сценарії виступів були оригінальними, авторськими, відображали власний досвід у сфері формування здорового способу життя. До фіналу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який відбудеться 24 лютого в м. Вижниця, відібрано 6 команд, які змагатимуться за право представляти Вижницький район на обласному фестивалі-конкурсі, який відбудеться в березні м. Чернівці.


21.02.2012 15:31

Спортивний турнір з волейболу
За ініціативи Вижницької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та при сприянні органів виконавчої влади щороку проводяться спортивні турніри з волейболу в селі Мигове пам’яті Василя Токаря, що загинув в Афганістані. Організатори та учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Василя Токаря і поклали квіти на його могилу. Волейбольний турнір його пам`яті вже став традиційним. Цього разу він зібрав команди волейболістів відділу освіти, райдержадміністрації та команду воїнів-інтернаціоналістів. 3 команди сперечались на волейбольному майданчику за підтримки численних вболівальників, які приїхали з навколишніх сіл. Перемогла команда відділу освіти, яка отримала перехідний кубок чемпіонів та грамоти. Василь Токар 13.08.1965 р.-17.04.1985 р. Народився 13 серпня 1965 в с. Мигове Вижницького району. До воєнної служби навчався в Чернівецькому індустріальному технікумі. Був спортсменом, гарно малював і писав пісню. Мріяв стати журналістом. В збройні сили був призваний 23.09.1983 року Чернівецьким РВК. В Афганістані з березня 1984. Молодший сержант Василь Токар був командиром відділення розвідзагону. Неодноразово приймав участь в бойових операціях, проявив себе грамотним, рішучим, мужнім командиром. 17 квітня 1985року в провінції Баглан, діючи в складі розвідроти, загинув в бою з моджахедами. За мужність і відвагу нагороджений орденом Червоної Зірки (посмертно). Похований в с.Мигове. Його іменем названо вулицю в сілі, на будинку, в якому він жив. Встановлено меморіальну дошку.


13.02.2012 15:15

Вижниччині відбувся міжобласний турнір з вільної боротьби, який започаткували традиційним
З метою популяризації вільної боротьби і пропаганди занять фізичною культурою і спортом, підвищення рівня спортивної майстерності борців на базі Вижницької школи-інтернат ім. Н.Яремчука минулої суботи 11 лютого відбулося проведення міжобласного турніру з вільної боротьби присвяченого борцям вільної боротьби Вижниччини серед юнаків 1998-2000 та 2001-2003 р.н. Прийняло участю 15 команд, 132 учасника із Вижницького району, Каменець-Подільська, Новоселиці, Кельменців, Коломиї, Джурова, Городенки, Хотина, Верховини, м. Чернівців, Івано-Франківської області. Розпочалося змагання хвилиною мовчання вшанування пам’яті борців Вижниччини. Меценатами та спонсорами проведення турніру виступили депутат районної ради Товарницький В.Ф., голова сільської ради с. Іспас Андрюк М.І. та підприємці району: Кузь Р.І., Канівський В.Г., Ватрич І.Д., Долинчук І.Д., Трутин І.І., Штеф’юк М., Демко В., Гордійчук О.Т., Фочук Т.І. Зі словами привітань виступили начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації Мельничук Л.І., керуючий справами районної ради Дрончук І.І., голова обласної федерації вільної боротьби Жукотинський К.К. та головний суддя турніру Жовнірчук С.Д. Спортсменів, які посіли І-ІІІ місця нагороджено медалями, дипломами та цінними подарунками. Оскільки міжобласний турнір проводився вперше і проведений на високому рівні, то вирішили започаткувати його традиційним. Відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Вижницької райдержадміністрації висловлює подяку директору школи-інтернат ім. Н.Яремчука Погурському І.І. за надану можливість проведення змагань в спортивному залі даної школи.


19.10.2011 15:25

Запобігти захворюваності на грип!
Відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при Вижницькій районній державній адміністрації. Головний санітарний лікар району В’ячеслав Нікітін інформував присутніх про епідеміологічну ситуацію та стан захворюваності у Вижницькому районі, профілактичні заходи, які вживаються для попередження захворюваності на грип та інші небезпечні хвороби. За даними районної СЕС та центральної районної лікарні рівень захворюваності на гострі респіраторні захворювання перебуває в межах норми. В попередній епідсезон 2010-2011 року зареєстровано хворих на гострі респіраторні захворювання 8859 осіб, що складає 15,6% від усього населення району, в тому числі 6781 дитина до 17 років, що складає 76,5% від усіх захворілих. В дійсності хворих було більше, адже не всі хворі зверталися за медичною допомогою. Протягом попереднього епідсезону було госпіталізовано 49 осіб, в тому числі 37 дітей до 17 років. Отримали щеплення проти грипу 1010 осіб, в тому числі 205 дітей до 17 років. Фахівцями санепідслужби проводився контроль на об’єктах за дотриманням температурного, протиепідемічного, дезінфекційного режимів, використання масок та інші питання з профілактики гострих респіраторних інфекцій. Зараз основні зусилля медичних установ спрямовуються на проведення роз’яснювальної роботи, профілактику та щеплення проти захворювань. Необхідними вакцинами за державні кошти будуть забезпечені лікарі, вихованці та викладачі Вижницької школи-інтернату, мешканці Коритнянського геріатричного будинку. З року в рік зростає кількість мешканців району, які за власні кошти виявляють бажання придбати вакцину проти грипу. Рішенням комісії рекомендовано зробити необхідні щеплення приватним підприємцям та працівникам сфери торгівлі, побутового обслуговування населення, транспорту. Загалом район готовий до можливих проявів захворюваності. За повідомленням головного лікаря Вижницької ЦРЛ Тараса Лучика у медичних закладах є в достатній кількості сучасні препарати проти грипу, необхідний запас марлевих пов’язок, передбачена необхідна кількість стаціонарних місць для хворих у лікарнях. Голова надзвичайної протиепідемічної комісії при Вижницькій районній державній адміністрації Тетяна Тирон висловила пропозицію про розробку районної програми профілактики інфекційної захворюваності, покращення профілактичної роботи серед батьків, педагогів та учнів загальноосвітніх закладів району.


28.09.2011 15:38

Старти надій
На базі Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою районних шкільних спортивних ігор серед учнів 7-их класів, проведені районні змагання «Старти надій». Мета - сформувати у дітей потребу шкільного віку до систематичних занять руховою активністю. В змаганнях взяли участь 140 дітей загальноосвітніх шкіл району. Уже після перших стартів команди показали високий рівень фізичної підготовки. Виконавши вправи на швидкість, витривалість та силу. Продемонстрували найкращі результати і виборили І місце учні команди Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які відстоюватимуть честь району на обласних змаганнях. Переможці нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації. "Старти надій” – це цікаві естафети, показові виступи, заряд бадьорості та енергії. І організатори змагань, і вчителі, і самі діти кажуть, що такі змагання – це перший крок у великий спорт на шляху до високих перемог.


23.09.2011 09:48

У Вижниці відкрито новий зал боксу
Новий сучасний зал для занять боксом відкрито у Вижниці. Просторий зал з усіма необхідними тренажерами, спортивним обладнанням та рингом розмістився на території Вижницької школи – інтернату. На урочисте відкриття залу прибули представники Головного управління освіти облдержадміністрації, Юрій Паламарюк начальник відділу освіти Вижницької районної державної адміністрації, Лідія Мельничук начальник районного відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, ветерани та активісти спортивного руху, педагоги та вихованці школи-інтернату. Діти не приховували свого захоплення, адже про такі умови можна було лише мріяти. Раніше юним боксерам доводилося займатися у пристосованому приміщенні, яке взимку не опалювалося. Та навіть за таких умов, тренер Вижницької дитячо-юнацької спортивної школи Микола Гакман зумів виховати майстра спорту, Чемпіона України Анатолія Чагіна. Тож всі сподіваються, що найближчим часом Вижниця буде одним з центрів розвитку боксу на Буковині. Микола Гакман висловив подяку постійному спонсорові, підприємцю Володимиру Попюку, який надав відчутну фінансову допомогу в ремонті та обладнанні приміщення. Відкриття боксерського залу дало можливість забезпечити задоволення не лише духовних і мистецьких, а й фізкультурно-спортивних потреб юних вижничан. Адже на території школи діє мала академія мистецтв, а нещодавно, до 20-річниці Незалежності України, завдяки спільним зусиллям обласної та районної влади на території школи-інтернату було відкрито краєзнавчий музей.


08.09.2011 15:07

ОБЛАСНІ ФІНАЛЬНІ ІГРИ ВІДБУЛИСЯ У ВИЖНИЦІ
Спортивний рух на Вижниччині має свою історію, людей, що не раз приносили їй славу з різного роду змагань. Район має ким гордитися і чим гордитися. Це ще раз довели обласні фінальні ігри (як підсумок літніх сільських спортивних ігор в усіх районах Чернівецької області), право приймати які отримала саме Вижниччини. Вважаючи цю довіру за високу честь, голова райдержадміністрації Василь Ткачук, заступник голови районної ради Микола Гайдук під час засідання оргкомітету з цього питання великого значення надали благоустрою стадіону, спортивних майданчиків, організації проведення дійства, яке і стало не просто цікавою спортивною баталією, а й гарним, забарвленим емоційністю, відпочинком гостей та учасників ігор. Присутні дуже гарно висловлювались про високий рівень спорту на Вижниччині. Сам факт проведення тут фінальних ігор - доказ цього. До того ж, відчувається вболівання за долю спорту як влади району, так й ініціативних людей, їх прагнення посприяти новим перемогам, віднайти нових талановитих спортсменів. 3-4 вересня на стадіоні "Черемош" м. Вижниця пройшли фінальні обласні сільські спортивні ігри. Учасників та гостей змагань на офіційному відкритті привітали голова райдержадміністрації Василь Ткачук, заступник голови районної ради Микола Гайдук та начальник управління агропромислового комплексу облдержадміністрації Микола Олексюк. Вдало виступила збірна району: Перше місце в змаганнях з армспорту посіла команда з армрестлінгу в складі Сергія Киргиза (с. Слобода Банилів), Івана Боднарашека (с. Долішній Шепіт) та Анатолія Куташа (с. Банилів). Друге місце у змаганнях "Мама, тато, я – спортивна сім'я" посіла сім'я Чорногуз із с. Банилів. Срібні нагороди з настільного тенісу здобули Олег Гоян та Аліна Гоян. Бронзовими призерами стали волейбольна та футбольна команди. Третє місце посіла збірна команда району з перетягування канату.


31.08.2011 14:36

Вижниччина запрошує на свято спорту
У всіх районах Чернівецької області відбулися районні літні сільські спортивні ігри. Попереду – обласні фінальні ігри, які відбудуться 3-4 вересня у місті Вижниця. Ці змагання традиційно організовуються фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України за підтримки обласної державної адміністрації. Кращі спортсмени з усіх райцентрів та сільської місцевості Буковини поміряються силами на футбольних та волейбольних майданчиках, проведуть змагання серед спортивних сімей, настільного тенісу, шашок, легкої атлетики, армреслінгу та перетягуванні линви. Урочисте відкриття змагань у неділю 4 вересня в 11.00 годині на Вижницькому районному стадіоні «Черемош». Вижницька районна влада вважає великою честю та відповідальністю право приймати фінальні ігри. Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Ткачука та заступника голови районної ради Миколи Гайдука відбулося засідання оргкомітету з проведення змагань, на якому обговорено важливі питання благоустрою спортивних майданчиків, організації відкриття та проведення змагань, організації цікавого відпочинку для гостей та учасників фінальних ігор. Влада Вижниччини надає великої уваги розвитку спорту у сільській місцевості. В кожному селі працюють інструктори з фізичного виховання, діють дві дитячо-юнацькі спортивні школи, два міські центри «Спорт для всіх», проводяться різноманітні змагання, кубки та змагання. Запрошуємо всіх на спортивне свято.


10.08.2011 12:51

Засідання оргкомітету V етапу ралі
Перший заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Микола Рощибак провів засідання оргкомітету по організації підготовки та проведення в Вижницькому районі V етапу Чемпіонату України з ралі «Александров-ралі 2011» 11-13.08.2011року, присвяченого 20 річниці незалежності України. В засіданні взяв участь Іван Олексійович Бойченко та керівники відповідних служб району. В ході засідання вирішувалися питання по дотриманню пожежно-охоронних заходів у місці зберігання палива (парковка) для учасників змагань, виділення необхідної кількості аварійно-рятувальних та пожежних машин для забезпечення безпеки в районі проведення заходів, дотримання правил пожежної безпеки місцях проведення змагань, чергування аварійно-рятувальної та пожежної машини на час проведення тренувальних заїздів 11.08.11р. з 18.00 год. до 20.00 години. цілодобову охорону громадського порядку в ході проведення змагань, виділення необхідної кількості машин державної автомобільної інспекції для патрулювання під час проведення змагань, громадський порядок під час проведення допомоги на час тренувальних заїздів 11.08.11р. з 18.00 год. до 20.00 години, забезпечити готовності лікувальних закладів району для надання екстреної та спеціальної медичної допомоги, забезпечити чергування карети швидкої допомоги на час тренувальних заїздів, 11.08.11р. з 18.00 год. до 20.00 години. В V етапі Чемпіонаті України з ралі «Александров-ралі 2011» 11-13.08.2011 року візьме участь 50 бойових екіпажів. Як сказав Микола Рощибак: «впевнений, що змагання залишить приємні враження в учасників змагань і численних шанувальників автоспорту».


20.07.2011 14:46

Рух, енергія, здоров’я та краса
Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді здійснено виїзд в оздоровчий табір «Черемош» з метою проведення спортивно-масових заходів. Поспілкувавшись з вихователями табору спеціалісти дізналися багато цікавинок з питань плану роботи з дітьми в таборі, а саме про проведення бесід, диспутів про значення фізичної культури в житті людини, побачили наочно висвітлені особисті рекорди та спортивні досягнення дітей, ряд оформлених стендів за темою «Фізична культура і спорт в нашому оздоровчому таборі «Черемош». Як зауважили вихователі, робота з дітьми в таборі характеризується розумним поєднанням відпочинку, спорту, їхньої пізнавальної, естетичної і оздоровчої діяльності. Особлива увага під час відпочинку в таборах приділяється забезпеченню проведення дітьми цікавого та насиченого дозвілля та їх оздоровлення. Фахівцем відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації проведені змагання з пляжного футболу, де діти із задоволенням брали участь. Спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надані психологічні консультування дітям, які важко адаптовуються в колективі. По завершенню діти отримавши азартний настрій проводжали гостей з вдячністю за проведені спортивно-масові заходи.


Tеми