Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини району ( Економіка та бізнес )

13.10.2010 16:45

Зустріч консультантів
У Вижницькій районній державній адміністрації відбулася зустріч консультантів Чернівецького міського Центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу з підприємницьким активом району. Метою даної зустрічі було здійснення моніторингу проблем розвитку підприємництва у Вижницькому районі та збір пропозицій до обласної програми розвитку підприємництва на 2011-2012 роки. Значна увага на семінарі приділялася обговоренню проекту нового податкового кодексу. Підприємці району виклали своє бачення основних положень кодексу, враховуючи специфіку нашого регіону, кількість населення та його економічну спроможність. Вони також наголосили на необхідності дієвішої співпраці між усіма приватними підприємцями району, адже лише об’єднавшись можна відстояти свої позиції та розвивати бізнес. У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Іван Бойко фахівці управління економіки райдержадміністрації, представники громадських організацій. На зустрічі також була підписана угода про співпрацю між керівником Чернівецького міського Центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу Ігорем Кухарчуком та головою Вижницького районного центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу Іванишиним Іваном Васильовичем.


14.05.2010 15:14

Виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу
В Чернівецькій області 14 травня відбулося виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу, один із етапів якого був проведений у Вижницькому районі. Делегації 14 країн Європи, Азії та Сполучених Штатів Америки побували в Берегометському державному лісомисливському господарстві та Національному природному парку «Вижницький». Оргкомітет з підготовки та проведення виїзного засідання Міжнародного Трейд-клубу очолювали Г. К. Галиць – перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації, Т. Т. Гуцуляк – заступник голови Чернівецької обласної ради, С. Л. Куренной – начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Чернівецької облдержадміністрації, Н. І. Кушнір – заступник начальника управління – начальник відділу європейської інтеграції, міжнародних відносин та зовнішньоекономічної діяльності управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Чернівецької облдержадміністрації. Гостям району презентували інвестиційні проекти В. Д. Воробчук – начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, М. П. Ракевич – директор ДП «Берегометський ДЛМГ», О. М. Унгурян – голова Вижницької райдержадміністрації, Ю. П. Никифоряк – голова Вижницької районної ради. Гості району також ознайомилися з туристично-рекреаційним комплексом «Мигово».


17.12.2009 16:39

Рада підприємців
Управління економіки проводило раду підприємців з питань будівництва та транспорту Вижницького району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Тирона, на якій розглядалися наступні пропозиції: - розгляд пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт»; - розгляд пропозицій щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»; - розгляд пропозиції щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.97 №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту»; - розгляд пропозиції щодо внесення змін до автобусної мережі загального користування області, затверджених розпорядженням обласної державної адміністрації від 19.10.2006 року № 444-р.; - розгляд ставок єдиного податку та фіксованого податку від продажу на ринках району для суб’єктів підприємницької діяльності на 2010 рік.


25.11.2009 17:17

СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ–ЖОВТЕНЬ 2009 РОКУ
ПОВІДОМЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ВИЖНИЦЬКОМУ РАЙОНІ


10.08.2009 09:52

Семінар-тренінг
”Підготовка та менеджмент транскордонних проектів в контексті європейської інтеграції” на цю тему проводився у Вижницькій райдержадміністрації семінар-тренінг для працівників райдержадміністрації, керівників громадських та молодіжних організацій, за підтримки благодійного фонду „Суспільні ресурси та ініціативи”. Семінар-тренінг проводив заступник директора Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування державних підприємств, установ та організацій, начальник науково-дослідного відділу, кандидат історичних наук Гакман Сергій Михайлович та науковий працівник Олена Сандул. На семінарі-тренінгу розглядались такі питання як: «Поняття, структура та основні елементи проекту»; «Менеджмент та стадії проекту». Під час тренінгу учасники семінару мали змогу створити власний проект, склавши структуру та основні елементи. По завершенні заходу учасникам семінару були вручені сертифікати про участь у тренінг-семінарі.


04.08.2009 22:02

„Бізнес та влада: партнерство для розвитку”
„Бізнес та влада: партнерство для розвитку” на цю тему в прес-центрі райдержадміністрації для підприємців малого та середнього бізнесу з метою обговорення проблемних питань та його розвитку в рамках підтримки Німецьким Товариством технічного співробітництва (GTZ) проведено круглий стіл. Засідання круглого столу провів голова райдержадміністрації Олександр Гриндей спільно з головою райради Юрієм Никифоряком та головою представництва державного комітету України з питань регуляторної політики підприємців у Чернівецькій області Миколою Малярчуком. Крім представників дозвільних служб району та підприємців середнього та малого бізнесу, які були залучені до обговорення також брали участь спеціалісти управління економіки райдержадміністрації та інші профільні служби району. Під час дискусії розглядалися та обговорювалися питання діяльності ринків, ліцензування господарської діяльності, питання контролю та перевірок контролюючими органами, дозвільна система у сфері господарської діяльності, утворення місцевих галузевих рад підприємців, державна реєстрація суб’єктів господарської діяльності. Підприємцями району були висунуті пропозиції щодо зменшення податкового тиску, спрощення процедури оформлення та ліквідації юридичних та фізичних осіб–підприємців, зменшення вартості ліцензій, створення в м.Вашківці і в смт.Берегомет пунктів прийому сплати за використану електроенергію та відміни 100% передплати за використані енергоносії. „Всі пропозиції, які пролунали під час обговорення взяті до уваги та будуть розглянуті в облдержадміністрації. Тільки консолідуючи зусилля виконавчої влади, місцевого самоврядування та підприємців можна справитися з усіма труднощами і виконати поставлені завдання” - зазначив Микола Антонович.


26.06.2009 14:23

Інформація про освоєння коштів
Інформація про освоєння коштів по об’єктах з Генерального плану щодо подолання наслідків стихії та відновлення постраждалих об’єктів по Вижницькому районі


26.02.2009 22:04

Новини селища
В смт.Берегомет на місці колишнього ресторану «Стіжок», що руйнувався, на очах виріс добротний комплекс з ресторанною мережею, готелем, який недавно зданий в експлуатацію. Господарюватиме там підприємець Олена Тоненька. Готельні кімнати мають усі зручності. Усе там зроблено за європейськими мірками. Господарі сподіваються, що готель буде користуватися великим попитом, бо розташований він в чудовій місцевості, привабливий, затишний. Інший об’єкт торгівлі – «Піццерія» знаходиться у центрі селища. Господарює тут Валентина Фочук. Піццу тут виготовляють за італійським рецептом. У цій торговій точці завжди черга, що свідчить про її престижність. Підприємець Олексій Бужора по вул.Центральній, 77 здав в експлуатацію салон торгово-побутового призначення. Тут в новобудові є перукарня, магазин, зубопротезний кабінет, відділення побутової техніки тощо.


26.02.2009 21:58

Виставка хліба та хлібобулочних виробів
Виставка хліба та хлібобулочних виробів Управління економіки Вижницької районної державної адміністрації організувало в малому залі районної ради виставку хлібобулочних виробів виробників Вижниччини. З 8-ми виробників, найважливішого в житті людини продукту харчування, свою продукцію презентували п’ять. Пишні калачі, здоба, хліб різних сортів, тістечка і торти милували око. Начальник управління економіки райдержадміністрації Г. Карлійчук звернувся до виробників та торговців, які були запрошені на виставку, з пропозицією бути патріотами району і реалізовувати продукцію місцевого виробника та разом з цим поповнювати бюджет району. Адже, як показав аналіз, в районі на прилавках магазинів майже 90% хлібобулочних виробів з сусідньої Івано-Франківщини та м.Чернівці. Пріоритетом в боротьбі за ринок збуту має бути якість. Виставка покликана показати, що і Вижницькі хлібопекарі мають гарний досвід виробництва, а їхня продукція не гірша інших. Приміром Вашківецький хлібокомбінат (директор Михайло Григорець) виробляє широкий асортимент продукції - серед них є йодований хліб, що дуже корисний дітям. Теж показали свої вироби КП «Вашківецький хліб». Гарні і смачні вироби у приватних підприємців Дорубця В.А. та Глібчука М.М. з Берегомета, Лисака І.Й. з Лукавців та кондитерські вироби ПП Беспалової Н.С. Виробники і продавці висловили своє бачення співпраці, умови та побажання. Деякі тут же на місці уклали угоди. Учасників та гостей виставки привітали перший заступник голови райдержадміністрації С. Тирон та голова районної ради Ю. Никифоряк Гарний настрій і жвавий обмін думками переконував, що виставка дасть бажані результати.


04.02.2009 17:44

Семінар–тренінг „Антикризове управління персоналом”
В залі засідань районної ради відбувся семінар – тренінг „Антикризове управління персоналом”. З підприємцями – власниками туристичного, готельного та ресторанного бізнесу, керівниками районних служб ділився знаннями та досвідом генеральний директор туристичного комплексу „Мигово”, радник голови обласної державної адміністрації з питань туризму Валерій Васильович Галан. Доповідач розкрив секрети організації бізнесу та створення умов для його організації, управління і підбір кадрів, методи виживання в економічно-кризовій ситуації тощо. Під час семінару відбувався жвавий діалог між підприємцями, обмін думками, досвідом. В роботі семінару брали участь голова райдержадміністрації О. Гриндей, голова районної ради Ю. Никифоряк, голови міських, селищної, сільських рад. Семінар відбувся за сприяння управління економіки районної державної адміністрації.


Tеми