Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

19.02.2016 18:57

У Вижниці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні |  Заходи

Сьогодні, 19 лютого, у Вижниці вшанували Героїв Небесної Сотні. Вечір пам’яті «Зима, що змінила нас» відбувся у залі засідань районної ради за участю керівників районної влади, громадськості. 

Спільним виконанням Державного Гімну та хвилиною мовчання розпочався захід присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк та голова районної ради Михайло Андрюк.

Ілля Романюк закликав всіх до спільної роботи заради побудови тієї держави, про яку мріяли Герої Небесної Сотні. «Маємо усвідомлювати, що попереду ще багато потрібно зробити, змінити та запровадити. Ми не маємо морального права зупинитися на досягнутому, зрадити пам'яті Небесної Сотні та Героїв-Захисників, які віддали та віддають життя за Україну, - сказав він. - Як говорив один з перших Героїв Небесної Сотні словами Тараса Шевченка «Борітеся й поборите, Вам Бог помагає!» Саме ці слова ми маємо взяти за основу і боротися до кінця за свою Україну, щоб Герої, які віддали своє життя за нас, не вмерли безслідно на сторінках нашої історії, а жили вічно у нашій пам’яті і наших серцях».

Спогадами про Майдан поділилися безпосередні учасники тих подій письменниця, жителька села Іспас Олена Швейко, заступник голови громадського об’єднання «Майдан» Олена Акришора, заступник голови райдержадміністрації Клавдія Назаренко.

У своєму виступі Олена Акришора звернулася до молодого покоління з закликом пам’ятати про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто заради гідного майбутнього України віддали найдорожче – своє життя.

Клавдія Назаренко закликала всіх до порозуміння та єдності задля спільної мети – побудови вільної, незалежної України.

Під час заходу звучали патріотичні вірші «Рятуймо неньку Україну», «Слава воїнам АТО» у виконанні Олени Швейко, з Молитвою за Україну та віршем присвяченим воїнам десантникам виступила вихованка Берегометського селищного будинку народної творчості та дозвілля Антоніна Мицкан, вірш «Червоні маки» декламувала вихованка Вижницького БДЮТ Марта Вадилюк.

Нікого не залишила байдужим літературно-мистецька композиція «Повертайся живим у виконанні аматорів Лукавецького сільського будинку культури (директор Валентина Шевчук).

Насамкінець учасники зібрання переглянули кадри з документального фільму «Зима, що змінила нас».

Фотосесія

  • Автор:Вижницька РДА

Tеми