Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

09.02.2016 17:39

Відбулася підсумкова нарада по охороні здоров’я |  Інформації

Сьогодні в актовій залі КУ «Вижницька ЦРЛ» відбулася підсумкова нарада по охороні здоров’я району за 2015 рік, в якій взяли участь голова районної ради Михайло Андрюк та перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк.

За словами Наталії Никифорук у районі функціонують КУ «Вижницька центральна районна лікарня», Берегометський та Вашківецький центри первинної медико – санітарної допомоги, 12 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 23 фельдшерсько – акушерські пункти. Робота яких спрямована на покращення показників роботи та підвищення якості надання медичної допомоги населенню. «Пріоритетом в роботі галузі є охорона материнства і дитинства, надання медичної допомоги пільговим верствам населення, а також хворим з соціальними хворобами, забезпечення програми імунопрофілактики, першочергове надання допомоги сільському населенню через мережу амбулаторно - поліклінічних закладів, розширення виїзних форм роботи тощо», - сказала вона.

Наталія Никифорук зупинилася на демографічній ситуації в районі, проінформувала про стан захворюваності на туберкульоз, розповсюдженість онкопатології, надання стаціонарної допомоги, про роботу допоміжних служб тощо.

Водночас на нараді розглянуто роботу Центрів первинної медико-санітарної допомоги та підбито підсумки діяльності Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста.

Керівники району відзначили роботу медичних закладів району та зауважили, що питання розвитку та вдосконалення медичної галузі займає особливе місце, адже від ефективності її функціонування залежить головне – здоров’я людей.

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми