Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

02.02.2016 17:53

Відбулася розширена нарада з керівниками установ, організації, служб району |  Інформації

Сьогодні, 2 лютого 2016 року голова районної ради Михайла Андрюка та заступник голови районної ради Сергій Вірста взяли участь у розширеній нараді районної державної адміністрації з головами рад, керівниками установ, організації, служб району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Одним із важливих питань, яке розглядалося на нараді було питання «Про стан захворюваності на гострі распіраторні віруси інфекції (ГРВІ) та грип у Вижницькому районі.Микола Мишковський – начальник Вижницького міжрайонного управління Головного управління Держепідслужби у Чернівецькій області проінформував присутніх про епідемічну ситуацію на сьогодні в районі.

Також розглядалися питання соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та діяльність органів опіки та піклування з питань захисту прав дітей.

Як проінформувала директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Олена Дзюрбан, нині на обліку в центрі перебуває 143 сімї, які опинилися в складних життєвих обставинах, де виховується 362 дитини. Впродовж січня цього року виявлено 3 сімї, що опинилися в СЖО, де виховується 3 дітей. Звернено увагу керівників місцевих громад на тому, що органи місцевого самоврядування є першим суб’єктом, які надають соціальні послуги таким сім’ям, зокрема, раннє виявлення сімей, які входять до групи ризику та опинилися в складних життєвих обставинах, вивчення матеріально-побутових умов проживання, здійснення оцінки потреб у наданні соціальних послуг, розгляд проблемних питань таких сімей на виконкомах тощо. Вкотре роз’яснено в яких ситуаціях та які районі служби необхідно повідомляти.

В свою чергу, в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Строїч розповіла про порядок дій органів місцевого самоврядування при виявленні дітей, які опинилися в складаних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування тощо.

По питанню призначення субсидій і соціальних виплат проінформувала Оксана Войтенко – начальник соціального захисту населення райдержадміністрації.

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми