Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

26.01.2016 17:49

Відбулася підсумкова нарада про роботу Берегометського ЦПМСД |  Охорона здоров'я

26 січня 2016 року на базі КЗ «Берегометський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулася підсумкова нарада про роботу центру за 2015 рік» Заступник головного лікаря Л.Марчук проінформувала присутніх про кількість і якість надання медичної допомоги населенню, загальні показники роботи, розповіла про основні пріоритети роботи центру. Центр обслуговує понад 32 тисячі осіб, з яких майже 7 тисяч дітей. Його мережа складається із 5 амбулаторій та 18 ФАПів, у яких працюють 139 осіб – 16 лікарів і 50 осіб середнього медичного персоналу.

КЗ «Берегометський центр первинної медико-санітарної допомоги» активно співпрацює з товариством Червоного Хреста та іншими громадськими організаціями. Доповідач зробила детальний аналіз показників травматизму, розповсюдженості і захворюваності серед дорослого та дитячого населення.

Головний лікар комунального закладу Т.Козоріз проінформувала учасників наради про основні завдання роботи КЗ «Берегометський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2016 рік.

У роботі підсумкової наради взяли участь голова районної ради М.Андрюк та Берегометський селищний голова С.Боднарюк. 

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми