Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

22.01.2016 16:38

У районі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України |  Урочисті заходи

         Сьогодні, 22 січня 2016 року у залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Із вітальним словом виступили голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк та перший заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Ілля Романюк, які закликали всіх до взаєморозуміння та наголосили, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – досягнення миру та побудови економічної й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З цієї нагоди, були вручені спільні подяки районної ради та райдержадміністрації за належну просвітницьку роботу кращим жителям Вижницького району. Також, хвилиною мовчання, було вшановано всіх загиблих за незалежність та територіальну цілісність України всіх часів. Крім цього, на урочистості були запрошені матері-героїні району, яким було вручено відповідні посвідчення.

Закінчилось святкове дійство виступом художнього керівника вокально-інструментального гурту «Смерічка» Антоніни Клоцької та спільним виконанням Гімну України.

Фотосесія

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми