Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

06.01.2016 13:03

Вітання голови районної ради Михайла Андрюка з Різдвом Христовим |  Привітання

Шановні краяни! Дорогі Вижничани!

Щиросердно вітаю Вас із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим. Із просвітленими душами усією громадою ми долучаємось до надзвичайно важливої події для кожного з нас, для наших родин, для громад, для народу, для Церкви і для всього людства, яка змінила історію та долю цілих цивілізацій, літочислення та спосіб пізнання, подія ця – народження Спасителя.

У ці просвітлені дні всі українські родини наближаються до Бога серцями, сповненими любові до близьких, до рідних, до своєї землі, до усього народу. Кожну хату освітлює  життєдайне тепло різдвяної свічі, очищує та захищає від усього злого - спільна молитва, побажання  одне одному добра, намагання розуміти інших, поручати Господові наші потреби, і в міру своїх можливостей допомагати одне одному. Сподіваюсь, що Різдвяна зірка освітить нам шлях до встановлення миру на нашій землі, допоможе підняти країну з руїн, щоб ми могли жити вільно і щасливо. Молімося, щоб наші вояки вернулись додому живими і нарешті возз’єднались із своїми родинами.

Тож нехай, шановні Вижничани,  незгасаюче світло різдвяної зірки, світло любові, примирення стане для нас джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості у намірах та справах.

Нехай Різдвяні дзвони завжди повідомляють Вам лише приємні новини.

Щастя Вам, добробуту, веселих і радісних свят, а ще смачної куті!

Христос рождається!  Славімо його!

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми