Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

30.12.2015 17:52

Вітання голови районної ради М.Андрюка з Новим 2016 Роком!!! |  Привітання

Шановні краяни! Дорогі Вижничани!

 

         З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями. Щире дружнє слово, душевна зустріч, теплі обійми - найкращий подарунок в такі дні, найцінніше, що є у святі. Тож цінуймо завжди тепло, що є у нашій дружбі!

         Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла й надії. Хоча цього року ці свята набули зовсім інших кольорів. Кольорів розлуки, болю, сліз, розчарування… Та я вірю, що ми усе це гідно витримаємо і подолаємо! Будучи разом, згуртованими, ми теплом наших сердець розвіємо страшну війну, і на нашій землі знову запанує мир та злагода. 

         Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2015-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід, хоча в той же час і смуток та тугу за близькими, рідними і зовсім не знайомими нам людьми. Цей рік навчив нас не здаватись, бути згуртованими, любити свою Батьківщину та сміливо йти до своєї мети.

         Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Тож нехай цей пік стане важливим кроком на шляху досягнення миру, гідного життя в нашій країні і в кожній родині. Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком!

  • Автор:Вижницька районна рада

Tеми