Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

28.10.2015 18:48

На Вижниччині відзначили День визволення України від фашистських загарбників |  Урочисті заходи

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 71-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників у Вижниці відбулися урочисті заходи, на яких вшановано ветеранів Другої світової війни.

Голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, заступник голови районної ради Микола Гайдук, голова районної Ради ветеранів Іван Бойко, секретар Вижницької міської ради Тетяна Бельмега, ветеранський актив, громадськість на знак шани та подяки тим, хто в далекому 1944 році звільняв українську землю від фашистських окупантів поклали квіти по Братської могили загиблих воїнів та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто загинув відстоюючи свободу та незалежність України.

Вітаючи ветеранів району зі святом, Михайло Андрюк подякував ветеранам за мужність проявлену ними у бойових діях та важку працю у повоєнні часи. «Ваше життя – це школа виховання молоді, взірець патріотизму та любові до рідної землі. Ви є гідним прикладом для наслідування нинішнім поколінням захисників України. Ті уроки і той приклад, які молодь отримала від Вас, надихають їх боронити свою державу сьогодні»,- сказав керівник району.

Зі словами вдячності та привітаннями виступив Іван Бойко та голова первинної ветеранської організації у Вижниці Василь Савюк.

З патріотичними піснями виступили художній керівник Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля Ольга Дроняк та вихованка Вижницького районного будинку дитячої та юнацької творчості, лауреат Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів Надія Андрюк.

Завершилися урочистості спільним виконанням Гімну України.

  • Автор:Вижницька РДА

Tеми