Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

20.02.2015 11:47

Україна на шляху до ЄС |  На шляху європейської інтеграції

Міжнародний центр перспективних досліджень за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив проводить серії семінарів в Чернівецькій області в рамках реалізації проекту «Сприяння зростанню економічного добробуту жителів сільських територій в контексті реалізації Угоди про Асоціацію з ЄС».

18 лютого цього року було проведено семінар у Вижницькій районній раді з міським та сільськими головами, керівниками навчальних закладів, дошкільних дитячих установ, працівниками районної державної адміністрації та районної ради і громадськими організаціями.

У ході роботи присутні прослухали лекції на теми: «Основні наслідки підписання Україною Угоди про Асоціація з ЄС: переваги та ризик. Окремі аспекти впливу на розвиток сільських територій» та «Перспективи і можливості фінансування європейськими та світовими інституціями, розвиток сільських територій».

Реалізація проекту сприятиме підвищенню економічної грамотності сільських жителів Чернівецької області, ознайомленню з основними особливостями Угоди про Асоціацію з ЄС, а також новими перспективами, які відкриваються перед жителями сільських територій, зростанню підприємницької ініціативи та адаптації до нових економічних обставин, обумовлених Угодою про Асоціацію з ЄС, в тому числі, серед жінок та молоді.

 

Такий самий семінар 19 лютого було проведено у селищі Берегомет.

26 лютого планується провести семінар у м.Вашківці.

  • Автор:Вижницька районна рада
  • Джерело: Сайт району

Tеми