Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

28.08.2014 19:49

На Вижниччині Свято-Успенській церкві, яка є пам’яткою національного значення виповнилося 230 років |  Культура

Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, сьогодні, 28 серпня, виповнилося 230 років з дня побудови Свято-Успенської церкви, що у селі Волока. В цей день в церкві відбулася урочиста служба.

На свято зібрались всі жителі села Волока, вісім священників з різних церков області, почесні гості. Єпископ Хотинський преосвященніший Мелетій вручив священику Свято-Успенської церкви отцю Ярославу грамоту від митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

У святковому зверненні до присутніх Вашківецький міський голова Микола Перч підкреслив, що найголовніше багатство людей – свята православна віра. «Священні стіни малої сільської церкви – намолене багатьма поколіннями місце Божої сили і віри. Храм завжди був діючим, центром духовного життя села, - сказав він. – Вже давно немає серед нас внуків та правнуків тих, хто побудував церкву, а справа їхніх рук жива, піднімає наш розум до небесного, вічного, очищає від брудного та виховує юні покоління, пробуджуючи почуття любові до ближніх, до рідної землі та вдячності Всевишньому».

 

Довідково. У Вижницькому районі всього дві пам’ятки національного значення: Іванівська церква у с. Виженка (1792 року побудови) та Свято-Успенська у Волоці (1784 року побудови).

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: сайт району

Tеми