Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

22.04.2014 17:18

Представлено новопризначеного голову Вижницької районної державної адміністрації Михайла Андрюка |  Діяльність органів виконавчої влади

Сьогодні, 22 квітня, на Вижниччині відбулося представлення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, служб району, головам місцевих рад, громадськості новопризначеного голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Андрюка.

Голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зачитав відповідне розпорядження в.о. Президента України Олександра Турчинова та побажав посадовцю плідної роботи на благо району та його мешканців.

«Мені надзвичайно приємно, що людину, яку ми сьогодні представляємо, є людина від народу, яка знає яким чином формувати громадськість, має великий досвід управління», - зауважив керівник виконавчої влади краю.

В свою чергу, Михайло Андрюк подякував всім присутнім за підтримку та довіру обіймати таку відповідальну посаду.

«На Вижниччині я народився, тут навчався і працював. Знаю людей, проблеми, з якими доведеться зіткнутися. Переконаний, що спільно з депутатським корпусом, головами місцевих рад ми працюватимемо на благо народу, на благо Вижниччини».

Виступаючи перед присутніми, попередній голова райдержадміністрації Василь Ткачук висловив подяку за професійну та ефективну роботу своїм заступникам, головам місцевих рад, депутатам всіх рівнів, працівникам райдержадміністрації та районної ради, громадським організаціям. Побажав успіху у роботі на благо Буковини, Вижниччини у ці найважчі, за всю історію України, часи.

Із призначенням нового керівника району привітали: народний депутат України Олександр Фищук, депутат обласної ради Іван Мунтян, голова районної ради Олександр Гриндей.

  • Автор:Вижницька РДА

Tеми