Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

18.04.2014 12:37

«Майбутнє лісу - в наших руках» |  Екологія

17 квітня 2014 року у НПП «Вижницький» відбулася акція «Майбутнє лісу - в наших руках». Даним заходом було передбачено залучення шкільної молоді до природоохоронної роботи. Учні Долішньошепітської ЗОШ І-ІІІ ст. та Берегометської гімназії, майстри з охорони природи та науковці парку проводили доповнення лісових культур модриною звичайною, саджанцями бука, ялиці, дугласії та горіха в урочищі «Сухий». В акції взяли участь голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк, представники Департаменту екології та туризму ОДА, голова районної ради Олександр Гриндей, заступники голови РДА Микола Рощибак та Тетяна Тирон.

У цей день було висаджено понад 700 дерев. Як наголосив заступник директора Департаменту екології та туризму ОДА Микола Білоконь, питання екології - основа нашого життя.

Гості відвідали також еколого-просвітницький центр, побували в урочищі Стебник та літньому дитячому таборі «Ойкос».

Голова ОДА Р Ванзуряк провів робочу нараду з питань життєзабезпечення, інвестиційної привабливості та соціально-економічного розвитку Вижниччини за участю першого заступника голови РДА М. Рощибака, голови райради О. Гриндея, берегометського селищного голови С. Боднарюка, представників Департаменту екології та туризму ОДА та НПП «Вижницький».

  • Автор:Вижницька районна рада
  • Джерело: Сайт району

Tеми