Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

08.04.2013 17:08

Відзначено 69-ту річницю визволення міста Вижниця |  Урочисті заходи

Відбулися урочистості з нагоди відзначення 69-ої річниці визволення м. Вижниця від німецько-фашистських загарбників, за участю керівництва районної та міської влади, ветеранів Великої Вітчизняної війни, трудових колективів міста, громадськості.

 

На Площі біля пам’ятника воїнам визволителям – землякам загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни, ветеранів війни та учасників урочистої ходи привітали аматори районного будинку народної творчості та дозвілля. Голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль відкриваючи мітинг додав, що відвойовували перемогу щоденною працею, яка тривала більше 1000 днів і ночей. Визволення дісталося важко - 74 бійці і офіцери поховані на братській могилі, біля якої щорічно вшановують пам’ять воїнів визволителів. Про звільнення міста від окупантів розповіли учасники бойових дій. До учасників мітингу з вітальними словом звернулися заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак та голова Вижницької районної ради ветеранів Іван Бойко.

Учасники мітингу вшанували подвиг воїнів, загиблих воїнів визволення міста, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим.

  • Автор:Вижницька районна рада
  • Джерело: Сайт району

Tеми