Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

28.08.2012 11:43

На комісії з питань захисту дітей кожне рішення приймається на підставі ретельно зібраних матеріалів |  Діяльність органів виконавчої влади

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту дітей за участю начальника служби у справах дітей, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, заступника головного лікаря центральної районної лікарні, начальника районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувача юридичним сектором райдержадміністрації та інших керівників відповідних служб району. На порядок денний були винесені питання: щодо доцільності позбавлення батьківських прав, визначення часу і місць зустрічі з дітьми, про належне виконання батьківських обов’язків, встановлення опіки над неповнолітнім. Всього було розглянуто 8 заяв.

Службою у справах дітей райдержадміністрації були надані всі необхідні, відповідно до чинного законодавства, документи для розгляду даних питань. Після детального вивчення документів членами комісії прийнято відповідні рішення. Кожне рішення комісії, приймалося на підставі ретельно зібраних службою у справах дітей матеріалів.
  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми