Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

02.03.2012 09:39

Свято 8 Березня в районі проведуть конкурсом краси «Королева Вижниччини-2012» |  Культура

У Вижницькому районі  з ініціативи  районної державної адміністрації під патронатом голови райдержадміністрації Василя Ткачука відбудеться конкурс краси «Королева Вижниччини-2012». 7 березня о 14.00 в районному будинку народної творчості та дозвілля представниці кращої статі кожного населеного пункту району будуть змагатися за звання у п’яти номінаціях. 14 дівчат  віком від 18 до 25 років  продемонструють свої творчі, інтелектуальні здібності в національних, ділових та вечірньому стилях. Конкурс підтримують районні меценати, спонсори, обласні туристичні фірми та салон краси Наталії Пілат м. Чернівці. Конкурс проводиться з метою розвитку культури, краси, гармонії та вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді. Сприяє формуванню в молоді гуманного світогляду, виховує естетичний смак, пропагує моральні цінності та здоровий спосіб життя.

Конкурс краси – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, уміння красиво рухатися, тримати себе на сцені, спілкуватися з авдиторією, допомагає створити власний імідж.

Свято 8 Березня у Вижницькому районі завжди проходить по особливому. Ось уже 3-й рік поспіль традиційним став волейбол серед жіночих команд працівників держустанов. Так і цього року 8 команд учасниці райдержадміністрації, Пенсійного фонду, Казначейства, Податкової, освіти, Національного парку «Вижницький», збірна команда працівників освіти та коледжу прикладного мистецтва приймуть участь у турнірі, який відбудеться 6 березня о 13.00 в приміщені школи-інтернат ім. Н. Яремчука. Голова райдержадміністрації зустрінеться з жіночим активом району за круглим столом, де обговорюватимуться питання ролі жінки в суспільстві, гендерної політики, охорони дитинства та материнства.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми