Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

22.02.2012 16:04

У районній бібліотеці відзначили Міжнародний день рідної мови |  Освіта

         Вижницька центральна районна бібліотека з нагоди відзначення Всеукраїнського дня рідної мови для учнів 8-9 класів Вижницької школи-інтернат ім. Н.Яремчука провели свято «Українська мова - давня й молода», на яке було запрошено учнів 8-9 класів  Вижницької  школи – інтернат.

Бібліотекарі ознайомили учнів з причиною відзначення Міжнародного Дня рідного мови, з етапами розвитку української мови, перешкодами на шляху їх встановлення й розвитку. Організували книжкову виставку «Мова - духовний скарб нації», де були представленні книги про історію розвитку та сучасний стан рідної мови. Бібліотечні працівники зробили огляд творів сучасних українських письменників, познайомили користувачів бібліотеки з сучасними творами наших земляків та проведено вікторину «Мова кожного народу неповторна і своя».Учні в свою чергу декламували вірші про  мову .

Протягом дня в холі бібліотеки був організований перегляд літератури: «Мова – твого життя основа», на якому була представлена література по історії походження мови, сучасна довідкова література, література з фонду рідкісних і цінних видань.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми