Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

23.12.2011 16:38

Фермерів та керівників сільськогосподарських підприємств Вижниччини ознайомили із Транскордонною мережею екологічного землеробства |  Сільське господарство

У Вижницькій районній державній адміністрації директор Буковинського центру реконструкції і розвитку Ярослав Карпушко ознайомив фермерів та представників сільськогосподарських підприємств району з проектом «Транскордонна співпраця з інвестиційного розвитку сільських регіонів», який впроваджується Громадською асоціацією «Куте-Заторул», у партнерстві із Національною федерацією землеробів Молдови, Асоціацією місцевих органів влади Республіки Молдови, Центром комунікативного розвитку Румунії. Метою проекту є сприяння покращення економічної та екологічної ситуації у транскордонних регіонах Ботошани – Ясси ­­­ - Васлуй - Галаць – Республіка Молдова  - Чернівці, через посилання транскордонної співпраці між місцевими цільовими групами в галузі розвитку екологічного землеробства. Даний проект фінансується Європейським Союзом. Зокрема йшлося про заходи проекту, цілі та очікуванні результати.

Ознайомили із кредитною спілкою «Наші люди», яка є членом Національної асоціації кредитних спілок України, пропонує альтернативу як зберегти та примножити власні заощадження, про додатковий пайовий внесок, рівень дохідності пайового внеску, види послуг, головні принципи діяльності, про членство в спілці та їх права.

         По  завершенню менеджери Буковинського центру реконструкції і розвитку провели анкетування, роздали інформаційні брошурки та відповіли на запитання  зацікавлених представників сільськогосподарських підприємств району.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми