Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

29.11.2011 11:51

На Вижниччині протягом року вже вдруге нагороджують орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня |  Вітаємо з високою відзнакою!

Перший заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Микола Рощибак спільно з заступником голови районної ради Миколою Гайдуком здійснили почесну місію, Згідно Указу Президента України від 4 листопада 2011 року № 1017/2011 за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, відстоювання прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери    вручили нагороду  -  орден Княгині Ольги ІІІ ступеня Більцан Олександрі Кузьмівні – патронажній медичній сестрі Берегометської лікарні Червоного Хреста Вижницького району.

 Голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Тетяна Корнілович привітала колегу і розповіла, що  Голова Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста Олександра Більцан, працівники  лікарні (патронажні сестри й волонтери) допомагають стареньким і немічним, інвалідам, переважно самотнім людям, які не спроможні оплатити своє лікування в державних лікарнях. Вони отримують… ліки від самотності, що у лікарні колектив – це дар Божий.

В Берегометської лікарні Червоного Хреста щорічно проліковується понад 400 мешканців області. Досвід роботи лікарні вивчали представники Міжнародного комітету Червоного Хреста, не кажучи вже про обласні організації країни. Звичайно, говорити, що немає проблем, було б неправильно. Але є цілюще повітря серед чудової природи на подвір’ї (лікарня розташована у колишньому парку графа Василька, де ростуть дерева-екзоти), є що їсти, є чим полікуватися, є підтримка, увага, догляд. Є, власне, ті безкоштовні ліки від самотності, які дуже необхідні всім людям не тільки в поважному віці і яким немає ціни.

Олександра Кузьмівна віддала все своє життя лікарні. Спершу працювала патронажною медичною сестрою, а згодом стала головою районної товариства Червоного Хреста. Якби не вона зі своєю працьовитістю, відповідальністю та наполегливістю то напевно не було б і лікарні Червоного Хреста, яка заснована в 1997 році у вересні. Нещодавно лікарня відсвяткувала14 років,  в якій 40 ліжок  та 36 хворих на сьогодні, та  50 річчя з дня заснування патронажної служби товариства Червоного Хреста.

  • Автор:Вижницька РДА
  • Джерело: Сайт району

Tеми