Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

20.07.2011 23:14

……І робочі місця, і податки |  Лісове господарство

Як і було обіцяно керівникам лісопереробних  підприємств району усіх форм власності, у приміщенні Вижницької районної державної адміністрації з ініціативи голови районної державної адміністрації Василя Ткачука відбулися вперше на території району відкриті торги з продажу лісосировини. Запрошений на дійство перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак наголосив на тому, що Вижницька райдержадміністрація завжди сприятиме тим, хто працює чесно й відкрито. виготовляє якісну продукцію і справно платить податки. В свою чергу директор ДП «Берегометське лісомисливське господарство» Микола Ракевич з акцентував увагу присутніх на тому, що до лісу треба ставитись як до партнера, по господарськи, дбайливо. А лісова охорона, яка, згідно чинного законодавства, прирівняна до правоохоронних органів, буде за цим ретельно слідкувати. Не проходитимуть і випадки «лівого» клеймування деревини.

          Голова біржевого комітету Буковинської універсальної біржі Володимир Миколайович Любімов про зроблене прокоментував: - Це проводиться вперше за п’ять років на прохання голови райдержадмінітсрацйії Василя Миколайовича Ткачука. Йому пішли на зустріч начальник обласного управління лісового господарства Ігор Дмитрович Чебан і ми вирішили есперементально провести торги у Вижниці. Привезли усю необхідну електронну апаратуру, підготувались і, гадаю, торги пройшли задовільно. А щодо детальнішої оцінки, та її краще дадуть учасники аукціону. Згідно умов на оформлення усіх необхідних документів дається три дні, але ми вирішили зробити все необхідне тут, на місці, тож уже протягом години все буде зроблено і учасникам аукціону не потрібно буде їхати в м.Чернівці та витрачати на це час і гроші. Як бачите, йдемо на зустріч людям.

          В ході аукціону ДП «Берегометським ЛГ» продано 12 лотів об’ємом 1500 куб.м. на суму 688450 грн. підприємствам усіх форм власності району, Вижницьким держспецлісгоспом АПК – 2 лоти об’ємом 216 куб.м. на суму 40635 грн.

          По закінченню, місцеві підприємці висловлювали свої думки відносно проведеного аукціону. Представник ізраїльської компанії «Метанія» розташованої на базі Берегометської лісової компанії Семен Данилович Кокоєв  сказав: - На нашому підприємстві 23-є працюючих і ми виготовляємо щомісяця до п’ятисот кубометрів обрізних пиломатеріалів на експорт. Те, що сьогодні відбулося дуже зручно. Варто й на далі практикувати проведення таких торгів на місцях за, що ми вдячні ініціаторам нинішніх торгів. Ми за те, щоб деревина не вивозилась кругляком за кордон, а на місці було створено якнайбільше робочих місць. Сподіваємося і далі на таку співпрацю.

Tеми