Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

22.06.2011 17:21

ВИЖНИЧЧИНУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА |  Міжрегіональне співробітництво

Розвиток транскордонного співробітництва та участь у міжнародних проектах неможлива без надійних закордонних партнерів. Саме з метою налагодження дружніх відносин та тривалого співробітництва у туристичній сфері, Вижниччину відвідала делегація міста Унгени республіки Молдова.

Голова Вижницької районної державної адміністрації Василь Ткачук та заступник голови районної ради Микола Гайдук під час зустрічі з молдовськими колегами наголосили, що районна влада зацікавлена у розвитку відносин між органами влади, громадськими організаціями, представниками культури та бізнесу. Така співпраця буде взаємовигідна при розвитку агропромислового комплексу, туризму, спільному написанні проектів та залучені інвестицій.

Закордонні гості під час свого перебування на Буковині відвідали сільські садиби, що займаються прийомом туристів, познайомилися з історичною, культурною та мистецькою спадщиною нашого краю.

На туристичному комплексі «Мигово» відбувся круглий стіл в ході якого обговорювалися актуальні питання розвитку сільського туризму.

Даний візит відбувся в рамках реалізації міжнародного проекту «Створення передумов для формування національної та транскордонної мережі кластерів у сфері сільського туризму» за ініціативи громадської організації «Буквиця».

Tеми