Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

13.10.2010 16:45

Зустріч консультантів |  Економіка та бізнес

У Вижницькій районній державній адміністрації відбулася  зустріч консультантів Чернівецького міського Центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу з підприємницьким активом району. Метою даної зустрічі було здійснення моніторингу проблем розвитку підприємництва у Вижницькому районі та збір пропозицій до обласної програми розвитку підприємництва на 2011-2012 роки.

Значна увага на семінарі приділялася обговоренню проекту нового податкового кодексу. Підприємці району виклали своє бачення основних положень кодексу, враховуючи специфіку нашого регіону, кількість населення та його економічну спроможність. Вони також наголосили на необхідності дієвішої співпраці між усіма приватними підприємцями району, адже лише об’єднавшись можна відстояти свої позиції та розвивати бізнес.

У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Іван Бойко фахівці управління економіки райдержадміністрації, представники громадських організацій.

На зустрічі також була підписана угода про співпрацю між керівником Чернівецького міського Центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу Ігорем Кухарчуком та головою Вижницького районного центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу Іванишиним Іваном Васильовичем.

Tеми