Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

14.05.2010 15:13

Зустріч молодіжної україно-німецько-польської команди |  Міжрегіональне співробітництво

В прес-центрі Вижницької райдержадміністрації відбулася зустріч молодіжної україно-німецько-польської команди зі шкільною та студентською молоддю, волонтерами та лідерами громадських організацій, молодими депутатами та держслужбовцями Вижниччини.

Дана зустріч проходила в рамках міжнародного проекту-подорожі "Європа у валізі", який був заснований у партнерстві між Представництвом Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні, Фондом Роберта Боша (Німеччина), Європейською Академією Берліна та Польською Фундацією Роберта Шумана.

Ідея подорожі полягає в обговорення концепції Європи та конкретних кроків, які кожна молода людина може робити, аби змінювати життя своєї громади на краще – відповідно до європейських цінностей та стандартів, а також користуючись можливостями, зокрема, в галузі освіти і науки, що відкриті для України.

До складу молодіжної команди "Буковина" проекту "Європа у валізі" входять випускники міжнародних програм з європейських студій, молоді лідери проєвропейських громадських організацій, журналісти з досвідом висвітлення конфліктів на Близькому Сході і на Кавказі, що цікавляться Україною та її європейським майбутнім (інформація про членів команди додається). Учасники проекту познайомилися з настроями буковинців, обговорили європейські програми з молодими лідерами, які прагнуть до змін в громадах.

Молодь Вижниччини цікавилась питаннями організації дозвілля у їх європейський однолітків,  можливістю навчання та подальшого працевлаштування у європейських країнах. Досягнута домовленість, що подібні зустрічі та розвиток співробітництва буде продовжуватися і надалі.

Tеми