Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Вижницький район

Новини

25.01.2010 17:09

Проведено семінар розвитку лісового господарства |  Лісове господарство

Вижницький район споконвіку славиться умінням виготовляти з дерева усе, від капітальних споруд до предметів вжитку. Саме й це сприяло проведенню семінару на базі Вижницької райдержадміністрації щодо створення та функціонування лісових та деревообробних кластерів.

Семінар проходив у рамках швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства Закарпаття, який поширений на весь Карпатський регіон. Представляли його модератор швейцарсько-українського проекту FORZA Раділа Устич та фахівець Національного лісотехнічного університету України Ольга Прокопович. Вони презентували потенціал лісового сектору Карпатського сектору України та Чернівецької області, зокрема розповіли, що таке кластер, ознайомили учасників семінару з деревинними та не деревинними лісовими ресурсами, переробкою, зв’язками, потенціалом, дали рекомендації щодо ефективного їх використанню.

Учасниками семінару стали не тільки керівники та провідні спеціалісти підприємств усіх форм власності на Вижниччині, зайнятих переробкою та відтворенням лісосировинних ресурсів, а й представники органів влади та місцевого самоврядування. Присутність на семінарі голови райдержадміністрації О.Гриндея та голови районної ради Ю.Никифоряка була цілком закономірною.

Перший крок до створення кластеру на Вижниччині зроблений. Проект діє ще до кінця 2010 року. Наскільки це буде ефективно залежить, насамперед, від учасників семінару.

Фотосесія

Tеми