Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Великий Кучурів (Сторожинецький район)

Новини села

25.11.2014 10:37

ДО ЗИМИ У СЕЛІ ПОСПІШАЮТЬ З РЕМОНТОМ ДОРІГ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Навідавшись нещодавно у Великий Кучурів, голову села Миколу Єричука застали у колі працівників дорожньої служби Чернівецького шляхо-будівельного управління № 60. На одній з вулиць села кипіла робота -  прокладали асфальт.
- Ця ділянка шляху - державного значення, - коментує Микола Григорович. - Тож, нею опікується облавтодор. З державного бюджету надійшло 2,5 мільйона гривень, а ще 900 тисяч - на відрізок шляху, що біля бойні. Дорожники роблять, як кажуть, на совість: як і передбачають європейські стандарти. Повсякчас за якістю слідкує депутат обласної ради Руслан Мельник. Як тільки завершимо дорожнє полотно, одразу візьмемося й за тротуарні доріжки. Спочатку, за кошти державного бюджету, прокладемо їх півкілометра, а згодом за місцеві кошти зробимо з іншого боку шляху на відрізку кілометр 200 метрів, аж до Годилівської школи. Звісно, буде виконана і розмітка, і встановлені дорожні знаки, щоб школярі переходили дорогу лише у визначених місцях.
-  Нині робітники стараються, - долучається до розмови технічний директор ШБУ № 60 Михайло Білик.
-  Днями завершили капітальний ремонт 156 метрів дороги біля колишньої тракторної бригади, де теж з'явилося асфальтне добротне покриття. То була проблемна ділянка,   адже  дошкуляли  земельні
повзуни і їх потрібно було вирівнювати.
Коли у цьому населеному пункті проводили газифікацію, то створили товариство "Мрія", яке очолив Віктор Тодераш. Згодом ще й міні-товариство (керівник Юрій Цуркан), яке організувало прокладання газопроводу на кутах Рутка та Стінка. Завдяки тому, що згодом додавалися нові споживачі, у цих товариствах з'явилися й додаткові кошти. Саме їх сельчани вирішили витратити на покращення стану доріг Голова села сподівається й на матеріальну підтримку приватних підприємців, щоб уже у наступному році подбати про ремонт й інших доріг.
- Якби наші кошти не затримувалися у казначействі, то справи б йшли значно краще і швидше, - продовжує розповідь Микола Єричук. - Словом, є над чим працювати, аби тільки були кошти.
... Надворі насувалися сутінки. Сільський голова поспішав до працівників дорожньої бригади, щоб їх підтримати морально і переживав, аби до вечора встигли впоратися з наміченим. А вони, у свою чергу, обіцяли не підвести його, бо добре слово і підтримка завжди відіграє лише позитивну роль.

  • Автор:Емілія СЛЮСАР. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 21.11.2014