Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Великий Кучурів (Сторожинецький район)

Новини села

17.11.2014 13:35

“БУРЖУЙКИ” З ВЕЛИКОГО КУЧУРОВА ЗІГРІВАТИМУТЬ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ НА СХОДІ УКРАЇНИ |  Патріотична робота

Депутату районної ради Роману Піку з Великого Кучурова всього 31 рік. Він - наймолодший обранець нинішнього скликання. За період депутатської діяльності брав участь у прийнятті важливих рішень, дотримувався демократичних поглядів. Та особливо молодий чоловік відзначився у нинішній непростий час, коли на сході України тривають військові дії. Роман зайняв небайдужу позицію і активно включився допомагати українському війську.
На фірмі, яку він очолює (це товариство з обмеженою відповідальністю "Пікбуд", що займається продажем будівельних матеріалів) створили такий собі міні збірний пункт, куди усі бажаючі зносять різні речі для наших військових, що перебувають у зоні антитерористичної операції.
-  Почалося все кілька місяців тому, - розповідає народний обранець. - Голова районної ради Катерина Гуцуляк та голова антикорупційного комітету їздили з гуманітарною місією у Луганську область і там, звісно, дізнавалися, що потрібно нашим захисникам. Спочатку ми допомагали фінансово, паралельно встановивши у магазині на першому поверсі скриньку для збору коштів. Люди відгукувалися і кидали туди гривні. Одного разу наш клієнт побачив це і з власної ініціативи приніс два мішки плащів від дощу. Інший сусід, який виготовляє теплі устілки для взуття і був разом з батьком на Майдані, запропонував чимало цих устілок. Люди доставляли різні домашні консервації, воду, харчі, а згодом,коли побачили, що військові дії можуть затягнутися до холодної пори року, почали зносити теплий одяг. Та цим не обмежилися, а перейшли ще й на виготовлення "буржуйок". Перші чотири обігрівачі зробили за одну ніч, адже вранці автівка вирушила на схід, хотіли їх пошвидше відправити.
Роман Пік охоче показав ще п'ять "буржуйок" (їх днями вже відправили у Луганську область).
-  Мені приємно бачити, як патріотично налаштовані краяни, - продовжує розмову співбесідник. - Вони приносять сюди уже використані газові балони безоплатно, депутат обласної ради, житель нашого села Руслан Мельник виділяє метал на труби, а сусід - бляхар їх виготовляє. Ці "буржуйки" продумані дуже добре, адже вони не тільки можуть обігрівати приміщення, але й щось водночас можна просушити (завдяки спеціальній конструкції). Звичайно, роботи біля такого "агрегату" немало, та ніхто не нарікає ні на що, а просто у кожного, хто причетний до справи, є велике бажання допомогти у наближенні перемоги.
У словах депутата районної ради відчувався біль і переживання за долю України, та головне - віра у найшвидше припинення бойових дій і настання миру. Тому так старається Роман Мирославович та його команда підсобити нашим воякам і допомогти, рятуючи рідну землю від російського агресора.

  • Автор:Емілія СЛЮСАР. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 14.11.2014