Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Великий Кучурів (Сторожинецький район)

Новини села

21.10.2014 17:04

У ВЕЛИКОМУ КУЧУРОВІ ВШАНУВАЛИ ВІДОМИХ КРАЯН |  Життя територіальних громад

Члени літературно-мистецьких об’єднань «РОДИНА» та «ВИТОКИ», гості та місцеві читачі зібрались у приміщенні бібліотеки, що у селі Великий Кучурів.
З нагоди ювілею поетеси Анни Дущак Наталія Бевцик підготувала дві виставки. Перша була присвячена творчості відомої письменниці, діячки, жінки третього тисячоліття. Цього року їй виповнилося б 55 років.
Про неї та про її творчість говорили письменники Василь Васкан, Олександр Довбуш. Поетеса Марія Гулей присвятила Анні вірші. Також звучав вірш народної поетеси Олени Федоряк з Буденця у перекладі на українську мову Марії Гулей. Цей твір був опублікований у газеті «Відродження».
У другій частині заходу відзначили ювілей поетеси та прозаїка Марії Гулей з Банилова-Підгірного. У цієї талановитої жінки життя було доволі складним, але в скрутну мить невтомна пані Марія знайшла порятунок у поезії, у творчості.
Спочатку про ювілярку розповіла організатор заходу Наталія Бевцик. Потім Марія Гулей розповідала про свої життєві дороги, про незабутні студентські роки, трудову діяльність, творчий шлях. Нові твори пані Марія присвятила теперішнім подіям в Україні.
Про творчість Марії Гулей, про її книги, роман «Зозулька» говорили у своїх виступах бібліотекарі Сільвія Гончарюк (с. Михальча) та Родіка Зегря ( с . Просіка).

  • Автор:Елеонора СКІПОР, старший вчитель, заступник голови обласного товариства "Голгофа".
  • Джерело: "Рідний край" від 17.10.2014