Великий Кучурів (Сторожинецький район)

Новини села

15.11.2013 14:27

"МАЯК" З ВЕЛИКОГО КУЧУРОВА - ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ |  Здоров'я та спорт

Завершився чемпіонат області з футболу. У другому колі змагань п'ять перемог здобула команда «Маяк» з Великого Кучурова. Єдина поразка у грі з ФК «Путила» та єдина нічия у матчі з ФК «Черемош» (Вижниця) не стали на заваді здобуття спортсменами статусу чемпіонів.

Достроковим переможцем чемпіонату області з футболу наша команда стала ще після успішної гри з ФК «Металіст» з Кельменців, яка відбулася 11 жовтня у Великому Кучурові. Тоді «Маяк» переміг суперника (який, до речі, в той час посідав друге місце у турнірній таблиці) з результатом 2:0: на 20-ій хвилині першого тайму вдало пробив з пенальті Владислав Мелканян, а на 75-ій хвилині гол забив Олексій Бакалярик.
- Хоч команді вже не потрібно було набирати очки, адже ми залишили далеко позаду усіх суперників, футболісти з Великого Кучурова завершили чемпіонат на мажорній ноті, - коментує тренер-представник команди Микола
СОЛОНЕНКО. - Так, у матчі з «Буковиною-2» вони забили три голи наприкінці другого тайму: на 51-ій хвилині - Віктор Лукаш, на 62-ій - Олексій Бакалярик та на 83-ій - Олександр Тодорович.
Таким чином «Маяк» святкував перемогу - 3:0.
А 18 жовтня мала відбутися гра з минулорічним чемпіоном області - ФК «Глибока», але наші суперники відмовилися від подальшої участі у змаганнях і великокучурівській команді зарахували технічну перемогу.
А останній матч «Маяк» зіграв з командою «Колос-Майя» з Новоселиці 26 жовтня. 3:0 - такий результат зустрічі забезпечила досвідчена гра наших спортсменів: на 42-ій і 44-ій хвилині два голи забив Олександр Тодорович, а на 85-ій хвилині відзначився з пенальті Ігор Бойчук.