Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Великий Кучурів (Сторожинецький район)

Новини села

28.03.2013 09:46

Вчителі змагалися |  Здоров'я та спорт

Педагоги Великокучурівської ЗОШ прищеплюють учням любов не лише до знань, але й до спорту. І самі подають гарний приклад.
Не так давно з ініціативи директора та вчителів фізичної культури у навчальному закладі провели спартакіаду серед педагогічних працівників. З неабияким інтересом учні споглядали, як їхні наставники змагаються у 5 видах спорту: шашках, шахах, настільному тенісі, волейболі та міні-футболі.
Як повідомив учитель фізичної культури Микола Солоненко, найкращими шашкістами стали: серед чоловіків - учитель основ захисту Вітчизни С. С. Цюрупа (І місце), учитель інформатики С. В. Самусько (ІІ) та учитель трудового навчання В. Д. Мойсюк (ІІІ); серед жінок -учитель біології Л. В. Шкробанець (І місце), учитель української мови та літератури Н. Д. Мойсюк (ІІ) та учитель фізики Л. Г. Ілку (ІІІ).
Пальму першості у змаганнях з шахів здобули учитель інформатики С. В. Самусько (йому поступилися директор С. Г. Мінтенко та учитель трудового   навчання   В. Д. Мойсюк, які посіли, відповідно, друге та третє місця) і учитель зарубіжної літератури Т. Г. Мінтенко (учитель української мови та літератури Т. Г. Чепишко стала «срібним» призером змагання серед жінок, а учитель біології Л. В. Шкробанець - «бронзовим»).
У змаганнях з настільного тенісу перемогу святкували учителі М. І. Солоненко (серед чоловіків) та М. М. Козоглодюк (серед жінок). «Срібло» здобули С. С. Цюрупа та заступник директора з навчальної частини М. Г. Курчак, а «бронзу» - М. І. Столярчук та Н. І. Сушинська.
По чотири гравці було у складі команд вчителів фізичної культури та інших педагогічних працівників. Зіграли досить «продуктивно»: результат матчу - 7:7.
Не лише вболівати за вчителів, але й позмагатися з ними на рівних змогли й учні під час ігор у волейбол. Гра збірних дівчат та вчителів завершилася перемогою останніх з рахунком 2:0. Збірну хлопців обіграти було ж не так легко, але педпрацівники таки вийшли вперед з рахунком 2:1.


  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 22.03.2013р.