Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Панківська сільська рада

Документи

Проект документу №81 від 10.08.2011. Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Панківської сільської ради
завантажити документ

УКРАЇНА

ПАНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ № 81

 

10 серпня 2011 року                                                                                    с. Панка

 

Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Панківської  сільської ради

 

Заслухавши та обговоривши  доповідь голови адміністративної комісії при  виконавчому комітету Панківської сільської ради  Підплети М.І., керуючись положенням про адміністративні комісії, п.4 «б» ст.. 38 Закону України « Про місцеве самоврядування  в Україні «,

 

виконком сільської ради  вирішив:

 

1.      Роботу адміністративної комісії при виконавчому  комітеті Панківської сільської ради за звітній період 2009-2011роки визнати  задовільною.

2.      Виконавчому комітету  сільської ради - сільський голова С.О. Казюк при  надходженні  адмін. матеріалів проводити їх реєстрацію та своєчасно направляти на розгляд адмінкомісії.

3.      Голові адміністративної комісії Підплеті  М.І. не допускати порушення термінів розгляду адміністративних справ, розглядати їх у відповідності до чинного законодавства.

4.      Уповноваженому  на складання адмін.  протоколів дільничному інспектору Леонтію Р.О. активізувати роботу по виявленню порушень пов’язаних з засміченням території села  Складати протоколи та направляти їх для розгляду  адмінкомісією.

5.      Адмінкомісії при виконавчому комітеті Панківської сільської ради – голова  Підплета М.І ., для інформування вивішувати на дошках оголошень копії постанов  адмінкомісії .

6.      Контроль за виконання даного рішення покласти на секретаря сільської ради Баланюка М.М. і доповісти про хід його виконання у лютому 2012 року.

 

Сільський голова:                                С.О.Казюк