Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новобросковецький старостинський округ

Новини

15.10.2010 14:58

ОСІНЬ НА ПІДГІР'Ї - ЩЕДРА ТА БАГАТА |  Економіка та бізнес

З самого ранку із гучномовців лунали чудові мелодії народних пісень, підбадьорюючи всіх - як продавців, так і численних покупців. Кожен населений пункт Підгір’я “розміщувався” в ятках у спеціально відведеному місці. “З’їхалися” майже всі, за винятком представників кількох сіл. А доки відвідувачі знайомилися з тим, що їм пропонують сільські трударі, на імпровізовану сцену завітали очільники районної влади - виконавчої та представницької.
- Вдруге проводимо такий ярмарок, - говорить голова райдержадміністрації Петро Брижак. - Торік він відбувся на міському стадіоні “Дружба”, а цьогоріч організатори вирішили, що кращого місця, ніж центральна площа, у місті не знайти. Отже, є надія, що захід знайде постійну прописку і на нього завжди чекатимуть. Саме восени час підбивати підсумки роботи на полях: майже всі основні культури вже зібрані. Нам сьогодні аграрії пропонують придбати капусту, моркву, буряки, перець, ротунду, інше, вирощене у власних господарствах, а не завезене з інших регіонів України чи навіть держав. Тож, скористайтеся цією можливістю.
Під оплески присутніх на сцену виходить гостя свята - народна артистка України Лілія Сандулеса. Її запальний спів, безперечно, додав гарного настрою кожному. А учасники художньої самодіяльності вмить закрутили хоровод. І доки виступали аматори сцени - люди ходили від ятки до ятки, знайомилися з експонатами і візитівками сіл. Очолювали делегації голови населених пунктів.
Апогеєм свята урожаю став розіграш лотереї. У багатьох серце завмирало, коли ведучі оголошували призи. Комусь дістався мішок картоплі чи капусти, а комусь - буряка, моркви, цибулі чи пшениці, ящик яблук або... півник,
качечка, гусочка і супер-приз поросятко... Словом, було весело: люди ярмаркували.
До вечора тривали набутки. Бажаючі мали нагоду продовжити спілкування з друзями чи знайомими за столиками у парку, де розмістилися точки виїзної торгівлі. За смачним шашликом ще довго тривали розмови про життя-буття. А організували для підго
рян ярмарок управління агропромислового розвитку та дорадча служба. Городяни дуже сподіваються, що
наступного року о цій же порі знову відбуватиметься подібний захід.
 
 
 
 

  • Автор:Емілія СЛЮСАР. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 12.10.2010