Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новобросковецький старостинський округ

Новини

23.09.2010 14:18

ЗВЕРНЕННЯ голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва до виборців Буковини |  Політика

11 вересня офіційно стартувала кампанія з виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів. Кожна громада буде обирати для себе владу на місцях, якій довірить управління містом, селом, районом на найближчі роки.
Ми сподіваємось отримати нову якість влади, що захищатиме інтереси територіальних громад та буде готова до змістовної співпраці з центральними і місцевими органами державної влади. Переконаний, що виборці підтримають найдостойніших кандидатів.
Моє завдання як голови Чернівецької обласної державної адміністрації - забезпечити чесні та демократичні вибори в області. Я закликаю всіх до громадянської відповідальності, притаманної українському народові свідомості та зважених дій. Усі разом ми маємо довести, що Україна- правова держава, а для буковинців закон становить найвищу цінність.
Звертаюсь до представників влади на місцях з вимогою створити для цього всі умови, до представників усіх політичних сил - дотримуватись норм права і моралі, до керівників правоохоронних органів - забезпечити законність та правопорядок під час проведення виборчої кампанії, у день голосування та визначення результатів волевиявлення людей.
Продемонструємо всьому світу, що ми свідомо робимо свій вибір і готові розділити відповідальність за долю батьківщини разом з обраною нами політичною силою!
Будьмо толерантними та відповідальними!
  • Джерело: "Рідний край" від 17.09.2010