Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівський старостинський округ

Новини

19.10.2011 13:30

ЩЕДРА ОСІНЬ НА ПІДГІР’Ї |  Громадське життя

Дійство розпочалося в’їздом на центральну площу міста на святково оформленій кареті ведучих, які урочисто закликали всіх ярмаркувати, побажали вдалої покупки та гарного настрою.
Відтак на яскраво прикрашену сцену запросили представників влади - начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Миколу Олексюка, голову райдержадміністрації Франца Федоровича, голову районної ради Петра Брижака, Героя України Георгія Березовського, інших.
Відкриваючи ярмарок «Осінь на Підгір’ї», Франц Федорович привітав присутніх з святом, подякував трудівникам краю за вирощений чудовий врожай, побажав наснаги, міцного здоров’я та гарного ярмаркування.
Після оглядин представленої на ярмарку сільськогосподарської продукції та композицій з квітів, журі у складі представників влади, оголосило переможців.
- Ними стали Комарівська (перше місце), Ропчанська (друге), Панківська сільські ради (третє місце).

Преміями за четверте місце нагороджено громади сіл Зрубу-Комарівського та Великого Кучурова. У рамках ярмаркового свята проводився й конкурс на кращу композицію з квітів. Тут місця розподілено таким чином: гран-прі конкурсу та подяку вручено Їжівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Перше місце присуджено Сторожинецькому ліцею. Друге дісталося Чудейській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а також Глибочківській ЗОШ І-ІІ ступенів. Третє місце посіла Банилово-Підгірнівська гімназія.
Подяками та винагородами відзначено Давидівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Верхньопетрівецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Всього у вище названому конкурсі взяли участь 36 загальноосвітніх закладів району, центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та центра дитячо-юнацької творчості.
І вперше у районі започатковано оригінальний конкурс під назвою «Польовий велетень-2011».
Всі переможці нагороджені цінними подарунками, а їхні досягнення будуть занесені у Книгу рекордів району. Вони також візьмуть участь в обласному ярмарку «Буковинська осінь-2011».
Відрадно зазначити: свято організоване на досить високому рівні. У ярмарку взяли участь представники всіх населених пунктів району, які у святково оформлених наметах представили широкий асортимент вирощеної сільськогосподарської продукції, товарів народного вжитку. Поруч була розгорнута виставка робіт народних умільців -витвори декоративно-прикладного мистецтва, виставка квітів. Під час ярмаркування господарі свята пригощали всіх стравами національної кухні, які припали гостям до смаку. Після оголошення підсумків конкурсів, які проходили під час ярмарку, відбувся й розиграш святкових лотерей. А на власників щасливих білетів чекали доволі солідні призи - овочі та фрукти, цукор та борошно, набір соків, саджанці винограду, індики та гуси, півень та кріль... І, звичайно, молодий

баранчик та порося.
Кожен, хто завітав того дня на ярмарок, отримав добру порцію хорошого настрою...
  • Автор:Василь ГАШПАР. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 14.10.2011 року